Dır-dir Madonna gerçekten zorlu Lady Gaga boks maçına? Bu haftanın yeni magazin dergilerinden biri, şarkıcıların büyük bir Las Vegas maçında aralarındaki farklılıkları bir kez ve sonsuza dek çözebileceklerini iddia ediyor. Dedikoducu Polis saçma hikayeye baktık ve sadece gerçeği öğrendik.

Madonna ve Lady Gaga, 2012'den beri, yaşlı pop yıldızının, onun protege müziğini 'indirgeyici' olarak adlandırdığı ve onu şarkılarından birini çalmakla suçladığı zamandan beri yarı kan davası yaşıyor. Gaga, yeni Netflix belgeselinde olayı hatırlıyor Gaga: Beş Ayak İki , Madonna’nın yorumundan rahatsız olduğunu söyleyerek, 'Gözlerimin içine bakıp bana indirgeyici olduğumu söylemezdi' diye ekledi. Unutulmamalıdır ki Gaga, şarkıcıya büyük hayranlık duyduğunu kabul ederken, Madonna, onu ilk vurduğundan beri Gaga'yı “çok yetenekli bir şarkıcı ve söz yazarı” olarak adlandırdı.The National Enquirer Ancak şimdi Madonna, Gaga'nın belgeselinde sığır etini yeniden canlandırmasına kızdığını söylüyor. Sözde 'kaynak' dergiye, 'Madonna kaynıyor! Aralarındaki farklılıkları halka açık bir şekilde çözerek son sözü söylemeye kararlı. Bu yüzden Gaga'ya Las Vegas'ta büyük biletli bir boks maçında mücadele etmesi için meydan okuyor. ' Piyasanın şüpheli içeriden biri ekliyor: 'Madonna'nın büyük bir maaş günü ve tonlarca basın alması zarar vermeyecek. Görevlileri ona yeniden düşünmesi için yalvarıyor, ama onu planın çaresizlik kokusuna ikna etmeye çalışıyor. '

Görünüşe göre uydurulmuş kaynak şöyle devam ediyor: “Ama gerçek şu ki Madonna ilgi için yaşıyor. Meydan okumaya başlaması için onu herkesin önünde ikna ederek Gaga'yı utandıracak. ' Kulağa ne kadar saçma gelse de, Dedikoducu Polis yine de duruma yakın bir kaynakla görüştü ve Madonna'nın Gaga'ya bir boks maçına meydan okumadığını bize garanti etti. Bunların hepsi tamamen sahte.

Ne yazık ki Enquirer efsanevi şarkıcı hakkında akıl almaz iddialar yayınlama alışkanlığı var. Dedikoducu Polis geçenlerde dergi hakkında bir hikaye uydurduğu için baskın yaptı Madonna çocukların doğum günü partisinde açlıktan ölmesine izin veriyor kızı Mercy için. Bu saçmalıktan kısa bir süre önce, yayını iddia ettiği için aradık. Madonna sarhoş kadranlar tanıdığı herkes. Bu son makale, defalarca gözden düşmüş bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.