Madonna fotoğraflarla insanları şok ederek bir kariyer yaptı. İlk Penthouse fotoğraf çekiminden kitabına Seks 90'larda, fotoğraflar genellikle Materyal Kız'ı içerir ve hayal gücüne hiçbir şey bırakmaz. Artık altmışlarında olduğuna göre, olgunlaşıyor gibi görünüyor küçük bir Jamaikalı ganja yardımıyla.

62 yaşına girersin!

Madonna 16 Ağustos'ta 62 yaşına girdi ve şık bir şekilde kutladı, parlak görünen bir fotoğraf yayınlamak Jamaika'da bir tabak yeşil tabağı kaldırırken. Esrar Colorado ve California'da (diğer birçok eyalet arasında) yasallaştırılmadan çok önce, Jamaika dünya çapında taşçılar için en iyi yerdi. Bob Marley, Peter Tosh ve ganja'nın mistik ve manevi özellikleri hakkındaki diğer reggae efsaneleri tarafından ortaya konan sıcak kumsallar ve mitolojinin çizdiği ot turizmi, her zaman Amerikalı ve Avrupalı ​​gezginlerin planlarının büyük bir parçası olmuştur.https://www.instagram.com/p/CD-WZXlBfMO/

Madonna ve Onun Söylentili Erkek Arkadaşı Çok Eğleniyorlar

Adam tarafından katıldı çoğu erkek arkadaşı olduğuna inanıyor , dansçı Ahlamalik Williams, 'Vogue' şarkıcısı Karayip adasında oldukça kutlama yapıyor gibi görünüyor. Fotoğrafı sadece tam bir ot porsiyonuyla değil, aynı zamanda her türlü tropikal malzemeyle dolu mavi bir içeceği yudumladığı bir videoyu da yayınladı, şüphesiz. Birini kıskandırmak yeterlidir.

Wann ist Jennifer Anistons Baby fällig?

https://www.instagram.com/p/CD-FWYthTa3/

Bu Bir Aile Meselesi

Süre Dedikoducu Polis hala Williams'ın Umutsuzca Susan'ı Arıyor aktrisin erkek arkadaşı kesinlikle - bu konuda oldukça anne kaldı - tatile en küçük iki çocuğu olan ikizleri Estere ve Stella ile katıldığını doğrulamak kolay. Madonna’nın en büyüğü Lourdes Leon da kutluyor annemle , başka bir fotoğrafta mavi elbiseyle Madonna'yı kucaklıyor, çok sorumlu görünen ve büyük bir eğlence sever arkadaş grubuyla bir otobüste maskelenmiş başka bir resimle birlikte. Madonna ve Williams hakkındaki söylentilere gelince, fotoğraflarda oldukça yakın görünüyorlar.

Madonna, Tuhaf Söylentilerin Konusu

Bir sürü tuhaf söylenti yayınlıyoruz Dedikoducu Polis ve Madonna, elbette, en yaygın olanlardan bazılarına tabi, mesela tuhaf bir hikayeyi çürüttüğümüzde olduğu gibi Madonna, Lady Gaga'yı Las Vegas'ta bir boks maçına davet etti Dürüst olmak gerekirse, birinin doğru olmadığına biraz üzüldük, ancak ikisinin ringde hiç yüzleşmediği için haklı olduğumuz için mutluyuz. Muhtemelen en iyisi bu, değil mi? Sağ?