Eski çocuk oyuncu Macaulay Culkin nüksün eşiğinde? Bu hafta bir gazetenin bildirdiği şey bu. Dedikoducu Polis rapora baktı ve bir karara vardı.

National Enquirer bu hafta çarpıcı başlığıyla bir makale yayınladı, 'AKILLI KULKIN İÇİN YENİ DİNLENME KORKULARI!' Çıkış iddia ediyor Evde yalnız yıldız, yakında nükseteceğine dair korkular uyandırıyordu. Çıkış, Culkin'in “uzun süredir eroin ve alkolle olan savaşını reddederek kaşlarını kaldırdı” diyor.Macaulay Culkin'in söylediği bir şakadan alıntılar bir Esquire röportaj bu ayın başlarından, 'Bir uyuşturucu sorunum olmakla suçlandım, ancak hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz. Uyuşturucular hayatımda yaptığım en kolay şey. ' Dergi, Culkin'in ayıklığını yeterince ciddiye almadığının kanıtıydı bu.

Aynı röportajda Culkin artık uyuşturucu almadığını söyledi, ancak 'ara sıra kas gevşetici' aldığını kabul etti (aktörün sorunlu bir sırt emzirmekten bahsettiğini belirtmek önemlidir) ancak yine de ısrar etti, 'hayır, yapmıyorum' Eğlenerek uyuşturucu kullanmayın. Hala balık gibi içiyorum. İçiyorum ve sigara içiyorum. ' Devam etti, 'Ben eşyalara dokunmuyorum ama onları seviyorum. Eski arkadaşlar gibiler. Ama bazen arkadaşlarından daha fazla büyürsün. '

Yayın, magazin gazetesinin Culkin'i hiç tedavi etmediğini kabul ettiği 'tanınmış' bağımlılık uzmanına danıştı. 'Şüphesiz, nüksetme olasılığı vardır. Bağımlılığınızla başa çıkabileceğinizi düşündüğünüzde - başınız belada ”dediler. 'Bağımlılar duygusal sakatlardır ve gerçekten yaptığı şey yardım için çığlık atmaktır!'

Dedikoducu Polis bu söylentiyi çürütebilir. Bağımlıların nüksetme şansının yüksek olduğu doğru, ancak Amerikan Bağımlılık Merkezlerine göre nüksetme için uyarı işaretleri var , önceki uyuşturucu kullanımıyla ilgili şaka yapmak bunlardan biri değil. Bu tabloid, Culkin’in gazetelerini satmak için önceki mücadelelerinden yararlanmaya çalışıyor. Ayrıca Culkin temsilcisi, oyuncunun nüksetmenin eşiğinde olduğu suçlamasını reddetti.

Şöhreti sayesinde, magazin dergileri bazen yanlış söylentileriyle Culkin'i hedef alır. 2019 yılında Yaşam tarzı iddia edildi Culkin, oyunculuk rolleri almak için kardeşi Kieran'a yalvarıyordu. . Sözde bir kaynak çıkışa 'Macaulay her zaman ailenin yıldızıydı, ama şimdi Kieran'a Hollywood fahişelerine iyi bir söz söylemesi için yalvaran kişi oydu' dedi. Hikaye gerçeklerden daha fazla olamazdı, Dedikoducu Polis keşfetti.

İçinde Ellen DeGeneres ile röportaj Culkin, çocuk yıldız olarak geçirdiği zamanın kendisine ne isterse onu yapma lüksünü sağladığını itiraf etti. DeGeneres'e 'Bir çocuğun gerçekten çok çalıştığını hissettim ve tüm parasını miras aldım' dedi. 'Her şeye bir hobi gibi davranmama olanak tanıyor, böylece ister yazı, ister resim, ister yeni bir web sitesi veya her neyse, yapmak istediğim her türlü projeyi yapabilirim.' Culkin, iş için çaresiz görünmek bir yana, kulağa hayatında rahat geliyor.

Kaynaklar

  • D’Agostino, Ryan. 'Macaulay Culkin Senin Gibi Değil.' Esquire, 11 Şubat 2020.

  • Ackermann, Kristina. 'Nüksün Uyarı İşaretleri: Depresyon, Stres ve Diğer Tetikleyiciler.' Amerikan Bağımlılık Merkezleri, 3 Şubat 2020.

  • Matis, Griffin. 'Macaulay Culkin Rol Almak İçin Kardeşi Kieran'a Yalvarıyor mu?' Gossip Cop, 31 Ekim 2019.

  • Nilles, Billy. 'Kieran ve Macaulay Culkin’in Uneasy Relationship With Fame içinde.' E! Haberler, 27 Ağustos 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.