Macaulay Culkin’in sonra hayatını yaşayarak harika bir iş çıkardı çocukluk yıldızlığına olan ilgisi ama köklerini haykırdığını görmek her zaman güzeldi. Bu durumda oyuncu ve Tavşan Kulakları beyni Teröre neden olan gerileme vurgusu içeren yararlı bir PSA yayınladı.

Macaulay Culkin Tıraş Sonrası Değil Maske Taktığını Söyledi

Dünyanın dört bir yanındaki çoğu insan gibi Culkin de koronavirüs salgınının ortasında güvenli alışkanlıklar ediniyor ve hayranlarını ve takipçilerini de aynısını yapmaya teşvik ediyor. Bugünün gezisi için Culkin’in 1990’lardan kalma klasik ifadesiyle bir yüz maskesine karar verdiği görülüyor. Evde yalnız . Kurnazca, 'Genç benliğimin derisi yüzerek Covid korumalı olarak kalıyorum,' diye yazdı. 'Maskelerinizi takmayı unutmayın çocuklar.'Yalan söylemeyeceğiz, muhtemelen birinin dört elini aynı anda görmek biraz sinir bozucu ve Culkin'in zekice çerçevelemesi, genç benliğinin elleri genç halinin şu anki yaşı üzerinde olduğu gerçeğini geçmemize yardımcı olmuyor. benliğin yüzü. Bununla birlikte, kamu güvenliği adına bu rahatsızlığı bir kenara koymakta ve görünüme tam onayımızı vermekteyiz.

Macaulay Culkin, geçen yılın sonuna doğru, Sylvester Stallone'dan başkasıyla eğlenceli fotoğraf atölyeleri paylaştığı gibi, Twitter'da şakalar kırmada şaşırtıcı olmayan bir şekilde harika.

Culkin’in hedefi ise bazı oldukça tuhaf ve çirkin söylentiler dahil olmak üzere son birkaç yıl bir uyuşturucu alışkanlığı hakkında yanlış bir iddia o yapıyor gibi görünüyor kendisi için son derece iyi arasında Amerikan korku hikayesi ve komedi sitesi Bunny Ears.