Luke Bryan sözde bir 'yaz düğününü' yönetmiyor Blake Shelton ve Gwen Stefani , yeni bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis bu yanlış iddiayı bozabilir. Bir tabloid, düğümü bağlayan çift hakkında zaten çürütülmüş bir kapak hikayesini desteklemek için şakayla yapılan bir yorumu çarpıtmaya çalışıyor.

Bu aydan daha erken, Yaşam tarzı yanlış ilan etti Stefani ve Shelton için 'düğün ve bebek' . Sahte rapor, şarkıcının sadece beklemekle kalmayıp, bu yaz Meksika'daki Tulum veya Playa del Carmen'de koridorda yürümeyi planladığını iddia etti. Dedikodu dergisi, yeri daraltamamanın yanı sıra kesin bir tarih de veremiyordu. Bunun nedeni tüm çekişmelerin uydurma olmasıdır. Stefani için bir temsilci söyledi Dedikoducu Polis 'Düğün ve bir bebek' anlatısının 'doğru olmadığı' kaydına göre. Ancak iddiaların sahte olmasına rağmen, çıkış şimdi onları geri dönüştürüyor ve daha fazla yalan üzerine yığılıyor.Nedeni şu: Pazar günkü ACM Ödüllerinde, Bryan, Shelton'ın 'bir göz doktoruna gitmeden önce' Stefani ile evlenmesi konusunda şaka yaptı. 'Entertainment Tonight' sunucusu Nancy O'Dell'in çiftin ödül töreninin yapıldığı Las Vegas'ta 'şipşak' düğün yapmasını önermesinin ardından şakacı kazı yaptı. Bryan sırayla çatladı, 'Vaazı yapacağım. Blake ve Gwen ile evlenmekten onur duyarım. '

Şimdi, bu gönülsüz sohbete dayanarak, Yaşam tarzı web sitesinde, 'Luke Bryan, Blake Shelton ve Gwen Stefani’nin Yaz Düğününü Yönetmeyi Öneriyor!' Eşlik eden makale de benzer şekilde, 'Blake Shelton ve Gwen Stefani bu yaz koridorda yürümeye hazırlanıyor - ve yakın arkadaşları Luke Bryan az önce düğünlerini yönetmeyi teklif etti!' Ama gerçekte olan bu değildi. Değişimin videosunda görüldüğü gibi (yukarıda bağlantılı), Shelton ve Stefani'nin Bryan'ın yöneteceği bir 'yaz düğünü' yapmaları hakkında kesinlikle hiçbir şey söylenmedi.

Stefani’nin kendi sözcüsü bu tür sözde planları zaten 'yanlış' olarak nitelendirmesine rağmen, yayın, gerçekte söylenenleri, Meksika'daki bir 'yaz düğünü' hakkındaki hikayesini desteklemek için şeffaf bir girişimde utanç verici bir şekilde çarpıtıyor. Ayrıca, sadece birkaç gün önce bir röportajda, Shelton, Stefani ile evlenmeyi düşünürken bunu itiraf etti. , 'Yakın bir zaman falan olduğunu sanmıyorum' diye vurguladı. Bu, bir 'yaz düğününün' çalışmalarda bulunmadığının bir başka kanıtıdır.

Hem Stefani’nin temsilcisi hem de Shelton’ın kendisi, yaklaşan düğün planları olduğunu inkar ederken, tabloid’in internette bariz yalanlarıyla dolmaya devam edecek hiçbir işi kalmaz. Ancak dergi kurgu yaymaya devam ettiği sürece, Dedikoducu Polis gerçekleri vurgulamaya devam edecek. Ve bir gün çift, Bryan’ın yardımıyla eninde sonunda düğümü bağlarsa, gerçek ayrıntıları öğreneceğiz. Ancak bu dönüş çılgınca yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.