Bu sonbahar, Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli vardır hapse gitmek üniversite kabul skandalındaki rolleri için. Şu an itibariyle, hangi cezaevinin de zamanına hizmet edeceğini bilmiyoruz. Bir çıkış, Loughlin'in zorlu hapishane koşullarına yöneldiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır

Loughlin 'Methville' istiyor

Göre National Enquirer , 'Loughlin zaman hizmet edebilir Uyuşturucudan öylesine harap olmuş bir California kasabasında 'Methville' olarak adlandırıldı. 'Söz konusu hapishane, Victorville'deki Federal Ceza İnfaz Kurumu. Gazete, bir ıslah memurunun tutuklandığı 'hapishane yerleşkesine sadece birkaç dakika uzaklıkta' meydana gelen bir uyuşturucu baskını anlatıyor. “Yetkililer 500'den fazla metamfetamin sınırı” ve diğer gereçlere el koydu.Çıkış, bir zamanlar Johnny Cash'in oynadığı ve hapishanede uyuşturucu kaçakçılığından bahseden San Quentin Eyalet Hapishanesi'nin müdürüne konuşuyor. Yayın ayrıca, methin büyük bir sorun olduğunu söyleyen kasabanın bir sakini ile konuştu. Makale, Loughlin'in 'sokaklar ve nasıl acele edileceği hakkında çok şey öğrenmesi gerekeceğini' söyleyerek sona eriyor.

Victorville hapishanesinin girişi.

Wikimedia Commons

Bu Sadece Spekülatif Olabilir

Bu makalelerin hiçbiri Loughlin ile hiçbir şekilde doğrudan ilgili değil. Mahkum edildiğinde yargıç hangi hapishaneye gideceğini söylemedi. Victorville bir olasılık çünkü kampın kadın tarafı minimum güvenliktir. Loughlin, neredeyse kesinlikle 'sokaklar hakkında çok şey öğrenmesi' gerekeceği bir duruma düşmeyecek. Beyaz yakalı bir suçtan hüküm giymiş bir milyoner, bu yüzden neredeyse kesinlikle asgari güvenlikli bir hapishanede yatacak. Bu değil herhangi bir hapis cezasına hizmet etmek kesinlikle idealdir, ancak minimum ve maksimum güvenlik arasındaki farklar çok büyüktür.

Kasaba Neden Önemli?

Bu tabloid ayrıca Victorville'in minimum güvenlik olduğunu kabul etmiyor. Birleşik Devletler'de hiçbir hapishane yemyeşil bir mahallede bulunmaz. Mahkumlar için cezaevindeki koşulların ne olduğu önemli. Loughlin, 'methville' e taşınmak ve zamanının% 100'ünü ıslah tesisinde geçireceği bir kulübe almak istemiyor, bu nedenle yakındaki suçlar faktör dışı. Bu makalenin tamamı, Loughlin’in geleceğini olabildiğince kasvetli gösterme çabasıdır.

Ek Enquirer Loughlin'den Yararlanma Çabaları

Kabul skandalı Loughlin'i çok kolay bir hedef haline getirdi ve magazin dergileri tam olarak kısıtlama ile tanınmıyor. Bu tabloid, Loughlin'in bir TV dönüşü hapishaneden daha doğru değil , gibi İnsanlar raporlar Loughlin, bu salgın sırasında gitmekten anlaşılır bir şekilde korkuyor. Loughlin'in yeni komşuları tarafından dışlandı , ancak Loughlin'e yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis kollarını açarak karşılandığını.

Lori Loughlin sağında kızı Olivia Jade ve solunda kızı Isabella ile ortada.

(DFree / Shutterstock.com)

Ayrıca Loughlin'in kızları tarafından terk edilmiş skandal yüzünden. Her iki çocuğu da annelerini açıkça destekliyor. Bu durum, dahil olan herkes için son derece zor olmalı ve magazin gazetesinin durumu kasvetli hale getirmek için meth tehdidini kullanması gerekmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.