Abilir Mossimo Giannulli hapishanede herkesin düşündüğünden daha zorlanıyor mu? Bir tabloid, moda tasarımcısının beş aylık cezasını çekerken 'yavaş yavaş çürümekte' olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Mossimo Giannulli’nin Parmaklıkların Ardındaki Zor Zamanı

'Mossimo Kalıpçılar Hapishanede!' National Enquirer başlığında ilan ediyor. Ekteki makale, 'rezil' Mossimo Giannulli'nin hapis cezasına çarptırıldığından beri 'boşa gittiğini' ve 15 pound düşürdüğünü iddia ediyor. Kaynaklar, Lori Loughlin'in kocasının hapishane yemeklerinden nefret ettiğini ve yemeyi reddettiğini ortaya koyuyor.İçeriden öğrenenler ayrıca Giannulli'nin başa çıkmakta zorlandığını itiraf ediyor ve arkadaşlar, ev talebi reddedilirse tasarımcının arızalanacağından korkuyor. Mossimo bir insan kabuğuna benziyor. Bir kaynak, derisi ve kemikleri ”diyor. Habercisi devam ediyor, 'Başlamak için çok zayıf, ama şimdi olumlu bir şekilde zayıflamış görünüyor.' Giannulli 19 Kasım'da hapis cezasına çarptırıldıktan sonra hapis cezasına başlamak için teslim oldu rolü için mahkum üniversite kabul skandalında.

Giannulli ve Loughlin, kızları Olivia Jade'in Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edilmesini sağlamak için 500.000 dolar ödemekle suçlandı. Loughlin iki aylık cezasını tamamladı geçen ay.

Hapishane Tam Olarak Cennet Değildir

Dedikoducu Polis Mossimo Giannulli'nin hücre hapsinde harika vakit geçirdiğine inanmıyor. Ve Giannulli'nin orada servis edilen yemeklerden hoşlanmadığını kesinlikle anlayabiliriz. Beş yıldızlı lüks bir otel değil. Yine de moda tasarımcısının bir temsilcisi, kilo verdiğini veya kaybolduğunu reddetti. Giannulli, COVID ile ilgili endişeler nedeniyle cezasını evde bitirmeyi talep ederken, son zamanlarda bir yargıç bu isteği reddetti .

Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli’nin Hapis Zamanının Ardındaki Gerçek

Skandal haberi kamuoyuna duyurulduğundan beri, Lori Loughlin ve ailesi medyanın favorisi oldu. Bununla birlikte, tartışmanın verdiği zararla ilgili çeşitli yanlış raporlar da var. oyuncuya ve kocasına neden oldu .

Örneğin 2019'da Enquirer Loughlin'in hapishanede geçirdiği zamanın onu maddi olarak mahvetmek ve gizli bir çukurda para biriktirmeyi planladı. Dedikoducu Polis raporu, bunun doğru olmadığına dair bize güvence veren kusursuz kaynağımız tarafından çalıştırdı. Gazeteci, aktrisin deneyimini parmaklıklar ardında kullanacağını da iddia etti. onu bir kitaba dönüştürmek . Bu başka bir sahte rapordu Dedikoducu Polis işten.

Geçen yıl dergi, Loughlin'in sahte organ yetmezliği hapse girmekten kurtulmak için. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi bozdu ve oyuncu zamanına hizmet ettiğinden, makalenin yanlış olduğu daha da belirgindi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.