Lori Loughlin Kızları, Olivia yeşim ve Isabella sahte bir tabloid raporuna rağmen, aldatma skandalıyla ilgili üniversite itiraflarında annelerine karşı ifade vererek “intikam almayı” planlamıyorlar. Önerme tamamen saçmalık. Dedikoducu Polis konuyu araştırdı ve onu çözebiliriz.

Yanlış tanımlamalar ve sahte iddialarla dolu geniş kapsamlı bir makalede, Star bu hafta Loughlin’in kızlarının, Fuller Evi star'ın yaklaşan deneme. Loughlin ve kocası Mossimo Giannulli, William 'Rick' Singer'a, Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edilmelerine yardımcı olmak için kızlarının lise kayıtlarını tahrif etmesine yardımcı olması için 500.000 dolar ödemekle suçlanıyor. Loughlin, suçlu bulunduğu takdirde hapishanelerde on yıllara kadar hapis cezasına çarptırılabilir, ancak çoğu hukuk uzmanı üç ila beş yıl hapis cezası bekliyor.Şüpheli tabloid raporuna göre, duruşmanın stresi Loughlin'e çok büyük bir zarar veriyor, onu arkadaşsız bırakıyor, yasal ücretler onu evini piyasaya sürmeye zorluyor ve “kızlarıyla ilişkisine onarılamayacak şekilde zarar veriyor. . ' Hikaye, sözde bir 'içeriden' birinin Loughlin'in 'kızlarının yaşadıklarından dolayı kalbi kırıldığını' söylediğini aktarıyor, ancak Olivia Jade ve Isabella ona karşı tanıklık ederek annelerini geri almayı planlıyor. Şüpheli içeriden, 'Annelerini hapishaneye gönderebilirler' diye ekliyor.

Hikayede yapılan iddialar kesinlikle doğru değil. Her iki kız da annelerini destekliyor. Olivia Jade, skandal haberi başladığından beri sosyal medyada düşük bir profil tuttu, ancak bu yaz yaptığı bir paylaşım annesine mutlu yıllar dilemekti. Isabella da Loughlin’in doğum gününde annesine sevgi dolu bir mesaj gönderdi. Ağustos ayında çok daha güvenilir bir makale İnsanlar dergi, ayrıca Loughlin’in kızlarının ikisi de onun yanında duruyordu ve bir kaynak dergiye 'Hapishanede vakit geçirmek zorunda kalırsa onu ilk ziyaret edenler onlar olacak' dedi.

Loughlin ve Giannulli'nin evlerini satışa çıkardığı iddiası da yanlış. Çift kesinlikle bazı büyük yasal faturalarla karşı karşıya olsa da, Giannulli moda işini 2006 yılında 135 milyon dolara sattı, bu da çiftin çaresiz paraya ihtiyacı olma ihtimalini düşük kılıyor. Ev aynı zamanda teminat olarak kullanılmıştır. Loughlin ve Gianulli’nin hapishaneden bağları duruşmayı beklerken mülkün satışını zorlaştırırdı. Evin 2017'de piyasaya sürüldüğünü belirtmekte fayda var, ancak artık onun için bir giriş yok. Yine de Dedikoducu Polis Makaledeki tüm iddiaların gerçek olmadığını anonimlik koşuluyla anlatan oyuncuya yakın kendi kaynağımızla kontrol etti.

Bu ilk değil Dedikoducu Polis aktrisin kızlarıyla olan ilişkisi hakkındaki yanlış bir hikayeyi düzeltti. Ağustosda, Yıldızlar kardeş yayın, National Enquirer , benzer bir iddia yaptı ki Loughlin’in kızları onu terk etmişti skandalın ardından. Tıpkı en son makale gibi, yanlış bilgilerle doluydu ve anlatıyla çelişen tüm gerçek delilleri görmezden geldi. Dedikodu medyası, oyuncunun yasal sorunlarına kurgu aşılamaktadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.