Lori Loughlin Üniversiteye giriş skandalının bir parçası olduğu ortaya çıktıktan sonra hayatı alt üst oldu. Geçen yıl bir tabloid, aktrisin evlendiğini iddia etti. Mossimo Giannulli ayrıca tehlikedeydi. Dedikoducu Polis raporu ve ikilinin bugün nerede durduğunu tekrar gözden geçiriyor.Jake von der staatlichen Farm-Handelsschauspielerin

Lori Loughlin, Mossimo Giannulli'ye Karşı mı Oldu?

2019'da Loughlin, Giannulli ve 50 kişi daha dolandırıcılık ve rüşvet suçlamalarıyla suçlanmak ülke çapında bir üniversite kabul skandalı. Loughlin ve Giannulli, kızlarının Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edilmelerini sağlamak için 500.000 dolar ödemekle suçlandı. 2020 yılında, Yaşam tarzı Loughlin ve Giannulli’nin evliliğinin de hukuki sıkıntılarının ortasında derin bir belada. Bir kaynağa göre, aktrisin kocasından boşanma talebinde bulunacağı iddia edildi.İçeriden biri, Loughlin hapse girerse 'onu bile koruyamayan bir adamla evlenmek istemediğini' iddia etti. Dergi ayrıca, uzun süredir eşinin Bel-Air konağını piyasaya sürme kararının, faturalarını ödemekte zorlandıklarının daha fazla kanıtı olduğunu iddia etti.

Lori Sorunlarına Rağmen Mossimo'yu Asla Terk Etmedi

Dedikoducu Polis Hikayeyi o sırada Lori Loughlin'in bir temsilcisi tarafından yayınladı. Aktrisin sözcüsü, raporun yanlış olduğu konusunda bize güvence verdi ve ekleyerek, 'Kimin bu kadar yanıltıcı bilgi yaydığı hakkında hiçbir fikrim yok. Lütfen bu kuşatılmış çifti rahat bırakın ve yasal davalarına odaklanırken onlara biraz huzur verin. ' Hikaye ortaya çıktığından beri, Loughlin ve kocası orijinal itirazlarını suçlu olarak değiştirdiler ve her biri hapis cezasına çarptırıldı. Loughlin

Mossimo Giannulli, üç ay önce hizmet vermeye başladığı hapishanede beş ay hapis cezasına çarptırıldı. Çiftin karşılaştığı incelemeye rağmen, ikisi boşanmadı ve birlikte kaldı tüm çile boyunca. Evlerini satan çifte gelince, bu doğruydu. Çift küçüldü ve Hidden Hills'te 9.5 milyon dolarlık bir malikaneye taşındı , ancak bu ikilinin finansal sorunları olduğu anlamına gelmez.

Lori Loughlin Hakkında Daha Fazla Sahte Rapor

Üzücü haberler kamuoyunun bilgisine sunulduğundan beri, magazin dergileri Loughlin ve onun kişisel hayatı hakkında birkaç yanlış haber hazırladılar. Yedi ay önce Yaşam tarzı iddia edilen Loughlin katılacak Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları . Aylar sonra, Loughlin'in olduğu iddia edilen aynı çıkış lüks bir şehir kulübü hapishanesine gidiyor cezasını çekmek için. Skandal ilk patlak verdiğinde, dergi Loughlin'i iddia etti üzgün değildi ve yanlış bir şey yapmadığını düşündü . Dedikoducu Polis bu sahte anlatıları düzeltti ve diğer çeşitli söylentiler .

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason SudeikisAmber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

ist Gwen Stefani schwanger mit Blake Baby