Dır-dir Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli Suçlu itirazlarının ardından bir krizle karşı karşıya olan evliliği Bir tabloid gazetesinde yer alan yeni bir makale, çiftin evlilik sorunları yaşadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi kontrol ettim.

Warum hat Celine Dion abgenommen?

Tarafından yeni bir hikayede TAMAM MI! , tabloid, Loughlin ve Giannulli’nin evliliğinin üniversiteye giriş skandalının sonuçları sonrasında kırıldığını iddia ediyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Lori ve Mossimo halka açık bir alanda birleşik bir cephe kurmaya çalışabilir, ancak herkesin hatırlayamayacağı kadar uzun süredir korkunç bir zaman geçirdiler. Hatta Lori'nin birkaç ay önce ayrı bir eve taşındığı bile konuşuluyor. 'Yayın, yakın zamanda kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul etmeden önce masumiyetlerini koruduktan bir yıl sonra, çiftin 'birlikte mutlu bir şekilde yaşayan evli bir çiftten daha çok bir arada yaşayan sanal yabancılar gibi' olduğunu iddia ediyor. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Hapishaneden sonra kendi yollarına gideceklerine dair artan bir inanç var.' Gazete, finansal sorunların da çift arasında daha fazla gerilime neden olduğunu iddia ediyor.

Lori Loughlin'in kariyeri, skandal patlak verdikten sonra askıya alındı . Oyuncu kovuldu Fuller Evi ve Hallmark kanalından düştü . 'Bunun yüzünden maliyelerinin aldığı büyük darbeyi kabul ediyorlar. Ve bu arada Lori, Mossimo'ya söyleyecek hiçbir şeyi yokmuş gibi hisseder. Şüpheli içeriden biri çıkış noktasına anlatıyor, bunun için büyük ölçüde onu suçluyor. İsimsiz kaynak, boşanma planlarının resmi olmayabileceği sonucuna varıyor, ancak “muhtemelen hapishanede kalana ve evlilik ölünceye kadar devam etmeyecek. Lori, bu vakayı bitirip bitirmek istiyor, böylece hayatından tek başına devam edebilecek. '

Eşlerin sahip olduğu doğru olsa bile kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul etti , çift boşanmıyor. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan Loughlin'e yakın bir kaynakla konuştu. Ek olarak, birkaç kez vurguladığımız gibi, çiftin durumuna rağmen evliliklerinin başı dertte değil.

Eylül 2019'da, bir kardeş yayın TAMAM MI! , Yaşam tarzı , iddia etti Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli, mahkemeye çıkmadan önce yeminlerini yeniliyorlardı. Gazete, çiftin birbirlerine yeniden bağlanarak tüm dramadan 'ara vermeye' karar verdiklerini ileri sürdü. Sözde bir kaynak, çıkış noktasına, ikisinin “bilinmeyle yüzleşmeden önce kendilerini daha güvende hissettirmek için yeminlerini yenileyeceklerini” söyledi. Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize hikayenin yanlış olduğunu garanti etti.

Bir hafta önce, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer, başka bir kardeş çıkışı TAMAM MI! , yanlış bir şekilde iddia etmek için oyuncu Giannulli'yi çevirecekti . Yayın, çiftin 45 yıl hapse girmekten kaçınmanın tek yolunun Lori Loughlin'in 'derisini kurtarması' olduğuna karar verdiğini savundu. Ancak hikaye yanlıştı. Dedikoducu Polis haber çıkmadan bir gün önce Loughlin ve Giannulli suçunu kabul etmeye karar verdi . Hukuki sorun olsun ya da olmasın, ikisi hakkında yalan söylemek kimseye yardımcı olmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.