Sahip olmak Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli ayrı yollarına mı gittiler? Gazetelerde 'ayrı hayatlar' hikayeleri çok yaygındır. Dedikoducu Polis söylentiye bakmaya karar verdi. İşte bulduklarımız.

Kameraların Arkasında Aşk Yok mu?

Sonrasında üniversiteye kabul skandalı , TAMAM MI! Loughlin ve Giannulli'nin 'bir süredir anlaşmazlığa düştüğünü' iddia ediyor. Gazeteci, çiftin sözde 'arkadaşı' ile konuşuyor ve 'kameralar gittiğinde, eylemi bırakıyorlar ve bir çiftten çok iş ortağı gibi görünüyorlar.'Morris Kastanie und Pam Byse

Yalnızca Dava Onları Bir Arada Tutar

Arkadaş, avukatlarla vakit geçirmenin yanı sıra, 'birbirleriyle neredeyse hiç vakit geçirmiyorlar' diyor. Bu, başka bir hikayenin tam tersi Dedikoducu Polis davayı iddia eden bu aynı tabloidden çürütüldü çifti parçalamak . Her iki makalede de aynı ifadeyi “kamuoyunda birleşik bir cepheye koyun” görüyoruz, bu da bu son haberin asgari düzeyde orijinal olmadığı anlamına geliyor.

Çift Yeni Bir Ev Aldı

Bu hikaye tamamen uydurma. Bu haftanın başlarında, Loughlin ve Giannulli'nin yeni bir 9,5 Milyon Dolarlık Ev . Ev, ailenin skandaldan uzaklaşması için bir yol gibi görünüyor. Ayrı düşmüş çiftler birlikte milyon dolarlık mülkler satın almazlar, bu yüzden bu hikaye doğru olamaz.

Aile birbirine yapışıyor

Görünüşe göre aile tüm itiraf skandalını geride bırakmaya çalışıyor. Aile muhtemelen ceza duruşmasından önce gergin olsa da, birbirlerine yapışacaklar. Vardı çok sayıda düzmece tabloid raporu Loughin'in çocuklarıyla anlaşmazlığa düştüğü hakkında. Geçenlerde kızı Olivia Jade'in Instagram'a gittiğini gördük ve anneler gününü mutlu etmesini diledik.

https://www.instagram.com/p/CAAwoRkp0yx/

Bill Murray Brüder und Schwestern

Kabul Skandalı Bir Tabloid Besleme Çılgınlığına Yol Açtı

Bu tabloid, üniversiteye giriş skandalına karışan başka bir ünlü hakkında söylentilere başladı: Felicity Huffman. Magazin gazetesi gideceğini iddia etti hapishane günlüğü tutmak böylece daha sonra bir kitaba ve filme dönüştürebildi. Huffman veya Loughlin, bu kamusal mahcubiyetten yararlanmaya başlayabilirken, böyle bir günlük yoktur.

Tamam! ’S yayın, National Enquirer, yakın zamanda Loughlin hakkında benzer bir hikaye yayınlayarak, onun 'sanrılı' olduğunu ve TV'nin geri dönüşüne odaklandı deneme yerine. Bu tabloid de yanlış bir şekilde iddia etti Loughlin, Giannulli'ye ters düşecekti böylece hapisten kaçabilirdi, ancak ikisi hala hapis cezasıyla karşı karşıya.

Üniversiteye giriş skandalı durumunda, durumun gerçekliği, magazin dergilerinin hazırlayabileceklerinden neredeyse çılgınca. TAMAM MI! sadece aile huzursuzluğuna dair temelsiz suçlamalarda bulunarak yakalama oynamaya çalışıyor. Yeni bir yuva ile Loughlin ve Giannulli birlikte uzun bir gelecek planlıyor.

GÜNCELLEME: Loughlin ve Giannulli 21 Ağustos'ta hapis cezasına çarptırıldı, çiftin ne kadar zaman geçireceğini okuyun İşte

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.