Üniversite kabul skandalındaki rolü için, Lori Loughlin iki ay hapis cezasına çarptırıldı. Sanki öfke uyandıracakmış gibi, bir tabloid gazetesi aslında bir lüks hapishane. Dedikoducu Polis raporu inceler.

Lori Loughlin İçin Hapishanede 'Pilates Ve Brunch'

Göre Yaşam tarzı , Loughlin hapishanede çok eski zaman geçirebilir. Kaynaklar, 'hâlâ parmaklıklar ardında yaşayacağını' söylüyor. Victorville hapishanesi 'bol miktarda müzik dersleri, sanat ve el sanatları ve daha fazlasını sunuyor.' Sanat yapmıyorsa, 'Pilates, yoga ve spinning dersleriyle formunu koruyabilir.' Kaynaklardan birinin belirttiği gibi, 'çoğu suçlu gibi ortalıkta yatan' değil.Victorville Federal Islah Kompleksi bünyesindeki iki hapishaneden biri olan Federal Islah Kurumu Victorville, hafta sonları “uygun kıyafet ve her şeyle” brunch servisi yapacak. Hapishanelerde genellikle kıyafet kuralları yoktur? Yine de çıkış, rahat kurumun bazılarını üzdüğünü söylüyor. İddiaya göre Loughlin'in 'hizmet edeceği hapishaneyi seçmesine' izin verildi ve kaynaklar 'iyi seçti' dedi. Aktrisin arkadaşları bile magazin gazetesine 'hafifçe indiğini' söyledi.

Cezaevi Koşullarına İlişkin Çakışan Raporlar

National Enquirer eski bir kardeş dergisi Yaşam tarzı çok farklı bir hikaye yayınladı Dedikoducu Polis FCC Victorville hakkında basıldı. Kasabaya Methville adını verdi ve Loughlin'in sertleşmeye ihtiyacım var Eğer kaldığı süre boyunca hayatta kalacaksa. Görünüşe göre magazin dergileri hapishanede sadece farklı açılardan çalışıyorlar, bir hikaye bunun tehlikeli olacağını savunuyor ve şimdi de bu bir tatil gibi geliyor.

Hapishane hapistir. Loughlin, beklenenden daha az ay geçirdi, ancak tabloid, yoga yapabilmek için isteyerek hapse gireceğini ima ediyor. Bu bir hapishane. En güzel hapishane bile, kaldığınız süre boyunca pek fazla seçeneğiniz olmayan bir hapishanedir. FCC Victorville, Loughlin'in gideceği yerde kadınlar için asgari bir güvenlik bölümüne sahiptir. Gibi olacak mı Oz ? Muhtemelen değil. Hoş olacak mı? Muhtemelen değil.

Tabloid Taktikleri Değiştiriyor

Loughlin'in gideceğini iddia ettiğimiz için bu gazeteyi bozduk. on yıl hapis . Bu hikaye, hüküm verilmeden çok önce ortaya çıktı ve elbette tamamen yanlıştı. Bir kez daha, dedikodu medyası Loughlin’in hapis cezasını bir hikayede tanımlamak için farklı taktikler deniyor gibi görünüyor, bu rahat bir konaklama ve diğerinde parmaklıklar ardında zorlu bir on yıl.

Yaşam tarzı açıkça Loughlin’in hayatı veya yasal durumu hakkında hiçbir fikri yok. O ve kocası Mossimo Giannulli'nin alacağını iddia etti. skandal yüzünden boşandı ama ikisi birlikte yeni bir konak satın aldı. Başka bir öfke kışkırtma girişiminde, Loughlin'in 'üzgün olmadığını' bildirdi ve o yanlış bir şey yapmadı Varsity Blues skandalında. Loughlin'in iyi avukatları olmayan daha az varlıklı suçluların alacağı türden muameleyi almayacağı doğru olsa da, şiddet içeren bir suç işlemiş ve toplumdan uzak tutulması gerekmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.