Steve Harvey ilk olarak 2009 kişisel gelişim kitabıyla birçok kişinin dikkatini çekti, Bir Bayan Gibi Davran, Bir Erkek Gibi Düşün ve şimdi hayranlar kızının Lori yeni yüksek profilli erkek arkadaşını güvence altına almak için tavsiyesini uyguluyor gibi görünüyor Michael B. Jordan . Lori'nin önceden Future ve Diddy ile bağlantılıydı , müzik endüstrisindeki en büyük isimlerden ikisi, ancak A-lister ile yoluna devam ettiği görülüyor.

İkili, Instagram resmi olarak yeni yıla başladı ve her iki yıldız da kendi hesaplarında gönderi paylaştı. Görünüşe göre fotoğrafların hepsi tarafından çekilmiş Siyah Panter oyuncunun kişisel yaratıcı yönetmeni Leo Volcy. Ürdün'ün iki fotoğrafında çift yer alıyor karanlıkta kucaklaşmak ve aşk doruklarında birbirlerinin gözlerine derinlemesine bakarken birbirlerine gülümsüyorlardı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michael B.Jordan (@michaelbjordan) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bu arada Lori, biraz daha rahat ama aynı derecede tatlı bir yaklaşıma sahipti. bir fotoğraf yayınlamak iki Polaroid. Biri, Jordan'ın onu yanağından öptüğüne benzeyen şeyin hemen ardından gülümsediğini, diğerinde ikisinin bir Noel ağacının önünde birlikte durduğunu ortaya koyuyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Lori Harvey (@loriharvey) tarafından paylaşılan bir gönderi

Scott Disick erzähle alles Buch

Görünüşe göre planlanan duyuru bir ton destekle karşılandı. Straight Outta Compton Keith Powers, Siyahımsı yıldız Marsai Martin ve Tyler Perry’nin Payne Evi aktör Lance Gross, yeni ilişki için cesaret ve tezahürat mesajları bırakıyor. Lori daha önce rapçi Future ile çıkıyordu, ama bu ilişki ekşi bir notla bitmiş görünüyor . Michael B. Jordan, flört hayatı söz konusu olduğunda göreceli olarak düşük seviyedeydi, ancak Kendall Jenner ve Brie Larson bile .

Steve Harvey's Bir Bayan Gibi Davran, Bir Erkek Gibi Düşün İki film uyarlaması alan, 'gözü açık, bilerek yaklaşan kadınlar' diyor. erkeklerle kendi şartlarına göre ilgilenmek , kendi alanlarında kadınları tam olarak istediklerini elde edebilir. ' İlişkilerinin kesin ayrıntıları hala bilinmemekle birlikte, aşk bölümünde herhangi bir sorun yaşamadığı için Lori kesinlikle bu net yaklaşımı başarıyla uyguluyor gibi görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lori Loughlin’in Hapishane Görevinden Sonra 'Eşiğinde' Evliliği

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor' mu?

Chris Tucker'ı Artık Filmlerde Neden Görmüyorsunuz?

Meghan Markle ve Prens Harry Hamilelikten Para Kazanmaya Çalışıyor Duyurusu?

Claudia Conway, Annesi Kellyanne'nin Trump Diss Song'a Danseden Odadan Kaçmasını Sağlıyor

Sylvester Stallone als Kind