Lori Harvey ve Michael B. Jordan olabilir herkesin dikkatini çekti ilişkilerinin sürpriz duyurusuyla, ancak görünüşe göre çift için herkes mutlu değil. Bazılarına göre çiftten şüphelenmek için sebepler var.

Michael B. Jordan ve Lori Harvey Gerçekten Çıkıyor mu?

The inflamatuar MTO Haberleri ilişkinin gerçek olduğundan bile şüphe eden 'artan bir insan korosu' olduğunu savunuyor. Çıkışa göre, Ürdün 'mega süperstar oyuncu olmaktan' alıkonuluyordu ve kariyeri 'Beyaz / Latin kadınları tercih ettiği için' acı çekiyordu. Artık Harvey ile çıktığı için site 'kariyerinin gidişatı her zamankinden daha iyi görünüyor' diyor.Başka bir kanıt olarak, çıkış, ikisinin flört etmesi için 'her şeyin çok mükemmel' olduğunu söyleyen isimsiz bir 'eğlence içerisinden' alıntı yapıyor. Ardından, çiftin son kayak tatiline işaret ediyor. Görünüşe göre bir otel çalışanı, iki yıldızın ayrı odalara girdiğini ve Harvey’nin Instagram fotoğraflarının farklı odaları gösterdiğini söyledi.

İddialardan ne çıkaracağımızdan gerçekten emin değiliz. Birincisi, Jordan’ın kariyerinin son ilişkisinden önce durduğu ya da duyurudan bu yana haftalarda yükseldiği anlamına gelmiyor. Yıldız olma yolunda istikrarlı ve etkileyici bir çıkış yaşadı ve hemen hemen bir kilitti Doğrudan Creed 3 Ekim ayında geri döndü. Fruitvale İstasyonu ve Siyah Panter Beğenilme ve yıldız statüsünü yıllar önce sıçramalar ve sınırlarla fırlattı ve o zamandan beri pek tökezlemedi.

Her çift farklıdır ve Jordan ve Harvey olsun ya da olmasın ayrı odalar vardı , ilişkilerinin herhangi bir şekilde hile olduğu anlamına gelmez. Ve neden bir otel çalışanı birlikte ne kadar zaman geçirdiklerine dair bir fikre sahip olsun? Yıldızların kaldıkları her günün her saatinde çalışmadıkları ve tüm bu zamanı kapılarının dışında oturarak geçirmedikleri sürece, bu imkansız bir iddiadır.

Elbette, konu bu tür hikayeler olduğunda bu sitenin oldukça yanlış olduğunu muhtemelen belirtmekte fayda var. Yanlış bir şekilde Mary J. Blige'nin lezbiyen olarak çıktı birkaç ay önce ve Kourtney Kardashian hakkında benzer bir hikaye yayınladı . Bu da doğru değildi. Site tarafından yazdırılan hiçbir şeye güvenemezsiniz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Rapor: 'Maskeli Şarkıcı' Yapımcılar Jenny McCarthy’nin Anti-Vax Görüşlerinden Endişeli

Dolly Parton 75. Doğum Günü İçin Playboy'da mı Poz Veriyor?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Rapor: Carrie Underwood, Mike Fisher’ın Evliliği 'Boğan' Çocukları Nedeniyle Sorun Yaşıyor