John Travolta ve onun geç karısı Kelly Preston Bu yazın başlarında göğüs kanseri ile bir savaşın ardından vefat etmeden önce neredeyse 29 yıllık evlilik mutluluğunun tadını çıkardı. The iki ünlü oyuncu Yaklaşık otuz yıllık evlilikleri boyunca pek çok zorluk ve trajediyle karşılaşmışlar, ancak her zorlukla bir takım olarak karşı karşıya kalmışlardır. Baştan sona Travolta ve Preston, tüm iniş çıkışlar boyunca birbirlerine ve ailelerine tamamen adanmışlardı.İlk Görüşte Aşk ... John Travolta için

Kelly Preston ve John Travolta ilk olarak çiftin 1989 komedisi için bir ekran testinde buluştu Uzmanlar . O sırada, Preston hala ilk kocası olan aktör Kevin Gage ile evliydi. Gibi görünen Travolta biraz romantik , daha sonra Preston'ı ilk gördüğünde ilk görüşte aşk olduğunu bildiğini itiraf etti, ilk başta o kadar emin değildi.Kelly Preston, siyah smokin ve kırmızı papyon içinde John Travolta ile birlikte straplez siyah bir elbise giyiyor.

(Bart Sherkow / Shutterstock.com)

Wer ist Paul Walkers Frau2018'de Preston, ziyaret Andy Cohen ile Neler Oluyor Canlı İzle onun için ilk görüşte sadece 'bir tür' aşk olduğunu ve ekledi, 'Pekala, o kadar mutlu bir şekilde evli değildim, öyle söyleyelim. Gerçekten yanlış kişiyle birlikteydim. ' Gage ile evliliği bittikten sonra bile, Preston ve Travolta hemen çıkmaya başlamadı.

Bunun yerine, Preston, 1989'da Charlie Sheen ile nişanlanmadan önce George Clooney ile bir süre yaşamak da dahil olmak üzere, zamanın en ateşli Hollywood bekarlarıyla birçok yüksek profilli romantizm başlattı. Sheen ile olan ilişkisi sona erdikten sonra Travolta'nın artık bekar olan Preston'da ikinci bir şansı vardı.

The Yüz Yüze Oyuncu, Preston'u kurcalamak için zaman kaybetmedi ve 1990'da Yılbaşı gecesi, hayatının geri kalanını birlikte geçirmek istediği kadını bulacağından emindi. Kelly Preston da dahil olmak üzere pek çok kişiyi şaşırtan bir hareketle Travolta tek dizinin üstüne çöktü ve Jerry McGuire aktris , şokta 'çığlık atan' tanıklara göre . Kısa bir süre sonra sevgilisiyle evlenmeyi kabul etti ve Eylül 1991'de Travolta ve Preston karı koca oldu.Düğümü, Paris'teki bir otelde, nikahları yöneten bir Scientolog bakanla birlikte, habersiz bir törenle bağladılar. Fransız düğünlerini kısa bir süre sonra Florida, Daytona Beach'te ABD topraklarında bir başkasıyla takip ettiler.

Bir Aile Kurmak ve Trajediyle Başa Çıkmak

Çiftin Paris düğünü sırasında, Preston ona ve Travolta’nın 1992 yılında doğan Jett adındaki ilk çocuğuna iki aylık hamileydi. Birkaç yıl sonra, 2000 yılında, ikinci çocuklarını karşıladılar. kızı Ella Bleu adında . 2009'da Bahamalar'da bir aile tatili sırasında Jett, nöbet geçirdikten sonra trajik bir şekilde vefat etti. Oğullarının ölümünün ardından Travolta ve Preston yakalandı. gasp girişimi oyuncudan 25 milyon dolar kazanmak isteyen iki kişi tarafından. Travolta, gasp davasının tanığı olarak ifadesinde, oğlunun otistik olduğunu ve her beş ila on günde bir nöbet geçirdiğini itiraf etti. Dava sonunda bir yanlış yargılamayla sonuçlandı ve Travolta daha sonra kredilendirildi ailesi ve Scientology ilk oğlunun kaybıyla başa çıkmasına yardım ettiği için.

Nachrichten Angelina Jolie und Brad Pitt
John Travolta ve Kelly Preston, kızları Ella Bleu ile birlikte poz veriyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Ancak bir yıl sonra, tüm ailenin moralini yükselten bir sürpriz geldi. Preston tekrar hamileydi ve 2010'da o ve Travolta en küçük çocuklarını, Benjamin adında bir çocuğu karşıladılar. Bir ile özel röportaj İnsanlar , yeni ebeveynler, ailelerine yeni katılanlar için fışkırdı ve onu bir 'mucize' olarak nitelendirdi. Travolta gururla, 'Eve yenilenmiş bir ruh ve amaç verdi.' En karanlık zamanlarda bile, Travolta ve Preston, onları Hollywood'da çok sevilen bir varlık yapan ışığı aramak için bir yola sahipti.

Birlikte Son Yılları

Preston’un ölümünden önce ikisinin birlikte geçirdiği son birkaç yıl aile ve eğlence ile doluydu. Travolta’nın Instagram sayfası, dışarıda yemek yemeye giden ve sadece birbirlerinin arkadaşlığından keyif alan dört kişilik ailenin fotoğrafları ve videolarıyla dolu. Özellikle Travolta, hayattan daha fazla zevk alıyor gibiydi ve hatta daha önce hiç sahip olmadığı şekillerde dallara ayrıldı. Sonunda kel kafasını traş etti Uzun zamandır saçlarını gizlemek için çeşitli saç parçaları ve peruklar taktığı söylenen aktörün en çok ihtiyaç duyduğu şey buydu.

Kelly Preston’ın Trajik Ölümü

13 Temmuz 2020'de John Travolta, 28 yaşın üzerindeki karısının meme kanseriyle iki yıllık bir savaştan sonra öldüğünü açıkladı. Instagram'da “Kelly'nin sevgisi ve hayatı her zaman hatırlanacak” diye yazdı. Kamusal hayatından geri adım atıp, annelerinin kaybından kurtulan çocuklarıyla vakit geçireceğini açıklamadan önce, “ Ama lütfen bil ki, biz iyileşirken önümüzdeki haftalarda ve aylarda sevginin dışarıya dökülmesini hissedeceğim. ' Ve Travolta ve ailesinin yaptığı tam olarak buydu. Bazen Pulp Fiction aktör, arkadaşlarıyla takıldığı fotoğraflarını, gerileme fotoğraflarını yükler ve bir keresinde kendisi ve kızı Ella Bleu'nun birlikte dans ettiği bir video yayınladı. Travolta, karanlıkta ışığı bulma yeteneğini bir kez daha kanıtlıyor.

Tabloids aracılığıyla

Preston’ın Temmuz’daki ölümünden bu yana, magazin gazeteleri hiç durmadı ve yas tutan kocayı sahte, temelsiz söylentilerle hedef alıyorlar. Aktrisin ölümünden sadece birkaç hafta sonra, Temasta iddia edilen Travolta Scientology Kilisesi'nden ayrılmak , karısının ölümünün ardından 1975'ten beri seslendirdiği ve gururlu bir üyesi olduğu din. Kilisenin sözde bir eleştirmeni, kuruluşun 'John'un Scientology hakkında ikinci fikirleri olmasından korkabileceğini söyledi. Onu pençelerinde tutmak istiyorlar. '

John Travolta, Roma Film Festivali sırasında siyah blazerin altına açık yakalı beyaz bir gömlek giyiyor.

(Gennaro Leonardi / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polis hikayenin gerçekliğinden fazlasıyla şüphe duydu ve haberciliğin açıklayıcı olmaktan çok istismarcı olduğunu hissetti. Ne kaynak ne de magazin dergisi, Travolta’nın dinden ayrılma arzusuna dair herhangi bir kanıt sunmadı. Hikayenin spekülatif yapısını yutmak için çok zor bulduk ve çoğunlukla yanlış olduğunu belirledik.

Dedikoducu Polis bir raporla benzer sorunlar yaşadı Küre bu sonraki hafta yayınlandı. Bu makale iddia etti Travolta Hollywood'dan ayrılıyordu ve oyuncunun 'tekrar kamera karşısına geçme arzusu olmadığında' ısrar eden isimsiz bir kaynaktan alıntı yaptı. Bunun yerine kaynak devam etti, Travolta çocukları Ella Bleu ve Benjamin'e odaklanmak istedi, özellikle de 'Kelly ölmeden önce onlara bakacağına söz verdiğinden'. Onunkinden alıntı 2018 flop Gotti , bahşişçi Travolta’nın 'kariyerinin artık ona mutluluk getirmediğini' söyledi.

Travolta'nın, Preston'ın ölümünü duyuran Instagram açıklamasında söylediği gibi, ailesiyle vakit geçirip yas tutan çocuklarını öncelik haline getireceğinden hiç şüphemiz yoktu. Sorun çıkardığımız yer, magazin dergisi ve onun doğrulanmamış, bilinmeyen 'içeriden' Travolta’nın kariyerinin geleceği hakkında temelsiz tahminlerde bulunmasıydı. Aksine teminatlarına rağmen, hiçbiri oyuncunun kişisel hayatına veya kariyerine yönelik planlarına dair gerçek bir kavrayışa sahip değildi.

Sevilen birini kaybetmek asla kolay değildir, bu nedenle John Travolta'nın yas dönemini mümkün olduğunca halkın gözünden uzakta geçireceği ve bu koronavirüs salgını sırasında güvenle toplanabilecek kadar çok sevdiği ile birlikte geçireceği dünyadaki tüm mantıklıdır. . Kelly Preston’ın ölümünden sonra hayatında ilerledikçe Travolta, otuz yıldır yanında duran kadını kesinlikle özleyecektir, ancak onun olduğu kadın hakkında iki harika hatırlatıcısı vardır. Umarım, magazin dergileri saygılı olur ve o ve ailesi bu zor dönemde iyileşirken adamı rahat bırakır.

terri irwin russell crowe verheiratet