15 yıl oldu Jennifer aniston ve Brad Pitt evliliklerini bitirdi, ancak Hollywood It çifti olarak statüleri asla unutulamaz. İkili, 90'larda ve erken dönemlerde kırmızı halıya hükmetti ve her hareketini takip eden taraftarlar için ilişki hedeflerini somutlaştırdı.Miranda Lambert Blake Shelton Scheidung

Belki de bu yüzden bazılarımız sonunda yeniden birleşeceklerini umuyoruz. İkinci evlilik ve boşanmalardan sağ çıktıktan sonra ( Pitt'den Angelina Jolie'ye ve Aniston'dan Justin Theroux'a ), ikisi bu günlerde dostane şartlarda görünüyor. Nostalji uğruna, Brad ve Jen’in sansasyonel ilişkisinin geçmişine dönüp bakıyoruz.Brad ve Jennifer Bir Araya Geldi

İçinde İle 2001 röportajı Yuvarlanan kaya Aniston, Pitt ile ilk kez 1994 yılında yöneticileri aracılığıyla gelişigüzel bir şekilde tanıştığını açıkladı.

'O sadece Missouri'li tatlı bir adamdı, biliyor musun?' dedi. Normal bir adam.İkisi de o sırada ilişki içindeydi - Aniston, aktör Tate Donovan ve Pitt ile Gwyneth Paltrow . Ancak 1998'de ikisi yine bekardı. İşte o zaman menajerleri maç eşleştirici oynadı ve onları bir randevuya ayarladı.

İkili başlangıçta işleri sessiz tuttu. Ancak, haber çıktığında, Aniston’ın arkadaşları yeni sevgilisine onay mührü verdiler.

'Arkadaşlarımın hepsi destekleyiciydi,' dedi Aniston, 'özellikle Brad'in ne kadar sevgi dolu bir insan olduğunu öğrendiklerinde. İlk başta, 'Umarım o bir pislik değildir, bazıları kendini beğenmiş [küfür] ya da her neyse' derler. Ama bunu beş dakika içinde aşarsınız. Bu onun kim olduğuna gerçek bir övgüdür. Sadece seni hemen etkisiz hale getiriyor. Ama, demek istediğim, kimse 'Ahbap. Brad Pitt! 'Ve bana bir başparmak ve göz kırptı. Benim adıma çok sevindiler. 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston 2000 yılında Vanity Fair Oscar Partisinde

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

Birkaç yıl sonra ABC’nin 2004 bölümü Yoğun zaman Aniston, Diane Sawyer'a ikisinin bir eşleşme olduğunu hemen bildiğini söyledi.

'İlk randevumuzda ikimiz de yaptık,' dedi Aniston. 'Ben ... mmm. Bu tuhaf. Gerçekten çok kolay bir akşamdı. Bu gerçekten eğlenceliydi. '

2005 yılında Aniston söyledi Vanity Fuarı ilk sırlarının ilişki hakkında gerçekten değer verdiği bir şey olduğunu. 'Aşık olmaktan çok eğlendik' dedi. O kadar özeldi ki, bu kadar uzun süre kendimize sakladık. Gerçekten gurur duyduğumuz bir şeydi. '

Brad And Jen Hızla Hollywood'un 'It Couple' Oldu

Çiftlerin Insta yetkilisine gitmeden, piyasadan çıktıklarını ilan etmelerinden önceki günleri hatırlıyor musunuz? Eylül 1999'da, magazin dergileri ilişki durumlarını doğrulamak için çıldırmışken, Brad ve Jen, Emmy Ödülleri'nde bir çift olarak ilk resmi görünümlerini yaptılar. (Brad’in güneş gözlükleriyle Jen’in dreadlock'ları arasında, görünüşe göre ikisi bir moda ifadesi olarak ikiye katlamak istediler.)

Jennifer Aniston, korkuyla ve Brad Pitt, 1999 Emmy

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

O Kasım ayında, halka açıldıktan sadece aylar sonra, ikili New York City'deki bir Sting konserinde sahneye düştü. İkonik rock yıldızının yanlarında durmasıyla, Aniston ve Pitt büyük izleyicilere parlak yeni bir nişan yüzüğü gösterdi.

Çift sonra kuyumcu Silvia Damiani ile 50 milyon dolarlık bir dava açtı , yüzüğü tahmini olarak 500.000 $ 'a tasarlayan. Damiani, tasarımın daha ucuz taklitlerini satmak için ünlülerin isimlerini ve yüzlerini kullandığı için dava edildi.

Pitt ve Aniston’un Savurgan Düğünü

Kaçmayı unutun - Brad ve Jen, şöhret seviyesine uygun bir düğün istiyordu. 29 Temmuz 2000'de ikisi, Malibu'daki cömert bir törenle 200 misafirin önünde evlendi.

Paul McCarthy und Heidemühlen

İkili büyük günlerinde hiçbir masraftan kaçınmadı. Etkinlik planlayıcıları, etkinliğin en az 1 milyon dolara mal olduğunu tahmin ediyor . Bir Malibu blöfünde yemin ettikten sonra (Aniston, Pitt'i her zaman 'en sevdiği muzlu süt sallaması' yapacağına söz verir), 50.000 çiçek, dört grup, 40 üyeli bir gospel korosu, sonsuz bir ıstakoz geçit töreni içeren bir resepsiyona geçtiler. ve havyar ve 13 dakikalık havai fişek gösterisi.

Ne kadar abartılı olsa da, düğünün sadece misafirleri tarafından beğenilmesi gerekiyordu. Personelden, olayın ayrıntılarını sızdırmaları halinde kendilerini 100.000 $ 'lık bir cezaya tabi kılan NDA'ları imzalamaları gerekiyordu.

Brad Jen'in Hayatının Aşkı mıydı?

2001'de Pitt, Şükran Günü bölümünde yer aldı. Arkadaşlar . “The One With the Rumor”, Rachel Green'den nefret eden bir karakter olarak Pitt'i yaptı. En iyi konuk görünümü olarak yer alıyor gösteri tarihinde.

Brad Pitt, Jennifer Aniston ile Friends dizisinde konuk oyuncu

(NBC)

Daha da önemlisi, karısının kariyeri için harika bir destek gösterisiydi. Ancak 2004'te Arkadaşlar 10 yıllık koşusunu sona erdiren Aniston, gelecek için planlar yapmaya başladı.

'[Bir aile için] zamanı,' o söyledi Gardiyan 2004 yılında . 'Zamanı geldi. Bence bir bebekle çalışabilirsin, bence hamile çalışabilirsin, bence hepsini yapabilirsin. Bu yüzden gerçekten yavaşlamayı dört gözle bekliyorum. '

Bununla birlikte, ebeveynlikteki potansiyel partneri hakkında konuşurken pratik bir taraf gösterdi.

'O benim hayatımın aşkı' diyen biri olmadım, 'dedi Aniston İle 2003 röportajı İÇİNDE . 'O kesinlikle benim hayatımda büyük bir aşk ... Ve özellikle tüm bu kaos içinde özel bir şeylerimiz olduğunu biliyorum. Sahip olduğumuz bu çılgın, zekice, harika, zorlu işte, demir atmış ve sizi tanıyan, gerçekten hepinizi tanıyan birinin olması güzel. '

Kesin bir bebek yapma zaman çizelgesini paylaşmak konusunda isteksiz olan Aniston, Guardian'a bunun bazı projeler tamamlandıktan sonra yapılması gerektiğini söyledi.

'Bitireceğim Arkadaşlar Ocak ayı sonunda [Brad] bitirecek [ Bay ve Bayan Smith , Şubat sonunda Angelina Jolie'nin karşısında, ”dedi. Sonra başlar Ocean’s Twelve . Bu yüzden, çok şükür, o bunu yaparken onunla birlikte seyahat edebileceğim. '

sind Jen und Brad Dating

Brad Angelina ile Tanıştığında Her Şey Değişti

Ne yazık ki, Pitt’in Bay ve Bayan Smith’teki rolü, evliliğini mahvetmek için gereken iş olacaktı. Rol arkadaşı ile hile yaptığına dair söylentiler Angelina Jolie anında ortaya çıktı ve Ocak 2005'te Jen ve Brad ayrılıklarını duyurdu.

Bay ve Bayan Smith dans sahnesinde Brad Pitt ve Angelina Jolie

(20. Yüzyıl Tilkisi)

'Birlikte yedi yılın ardından resmi olarak ayrılmaya karar verdiğimizi duyurmak isteriz,' bir açıklamada yazdılar İnsanlar . “Bu tür şeyleri takip edenler için, bizim ayrılığımızın, magazin medyası tarafından bildirilen spekülasyonların hiçbirinin sonucu olmadığını açıklamak isteriz. Bu karar, çok dikkatli bir değerlendirmenin sonucudur. Birbirimize büyük bir sevgi ve hayranlıkla bağlı ve sevecen arkadaşlar olmaktan mutluluk duyarız. '

Yardımcı yıldızı başlangıçta film setine aşık olduklarına dair iddiaları reddetti. Jolie, 2005 yılında Marie Claire , “Babam annemi aldattığında evli bir adamla yakın olmak affedebileceğim bir şey değil. Yapamazdım, sabah kendime bakamazdım. '

Ancak, Ocak 2007 sayısında Vogue , melodisini değiştirmeye başlar. Jolie, 'Bir ilişki arayan son iki kişi olduğumuzu düşünüyorum' dedi. Ben kesinlikle değildim. Bekar bir anne olmaktan oldukça memnundum. '

“Film yüzünden, tüm bu çılgınca şeyleri yapmak için bir araya getirildik ve sanırım bu türden tuhaf arkadaşlığı ve ortaklığı birdenbire olan bulduk. Sanırım birkaç ay içinde 'Tanrım, işe koyulmak için sabırsızlanıyorum' diye anladım ... Birbirimizle yapmak zorunda olduğumuz her şeyde, birlikte çok sevinç ve gerçek takım çalışması bulduk. Bir çeşit çift olduk. '

“Sanırım, daha önce inanmamıza izin verdiğimizden daha fazla bir şey ifade edebileceğini anlamamız, çekimin gerçekten sonuna kadar sürdü. Ve ikisi de bunun gerçekliğinin büyük bir şey olduğunu bilerek, çok ciddi bir şekilde dikkate alınması gereken bir şeydi. '

Pitt ve Aniston’ın boşanması Ekim 2005’te tamamlandı. Ve hepimiz biliyoruz ki Pitt ve Jolie, 2016’ya kadar Angie boşanma davası açtı .

Brad’in ikinci boşanması, Aniston’ın Amerika’nın sevgilisi olarak ünüyle birleştiğinde, uzlaşma için çalıştıklarına dair sürekli söylentiler .

Tom Brady Scheidung zu Giselle

Brad ve Jennifer Şimdi

Ayrılıklarının Jennifer'ı mahvettiğine dair çılgın spekülasyonlara rağmen açlık noktasına , yada bu İkisi gizli kaçamaklarla romantizmini yeniden canlandırıyor gerçek şu ki ikisi arkadaşlığa karar verdiler. (Üzgünüm millet, bu sır yok demek bebeğim LA malikanesinde veya Brad’in Fransız kalesinde saklanıyor.)

İşte doğru olduğunu bildiğimiz şey: 2019'da Pitt, Aniston’un 50. doğum günü partisinde mutlu bir misafirdi. Bir kaynak söyledi VE Aniston, şehirdeyken eski kocasını davetli listesine koydu ve Pitt'in Aniston'ı 'desteklemek istediğini' çünkü ikisi son yıllarda 'arkadaşça davrandılar'.

İkili, geçtiğimiz Ekim ayında Zoom'da yeniden bir araya geldi. sanal bir tablo için Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar. Basit 'cehennem' değiş tokuşları bir kargaşaya neden olmaya yetti. Ancak senaryoya daldıklarında, hayranlar tam anlamıyla çılgın moda geçti.

Merhaba Brad, seni her zaman ne kadar tatlı sandım biliyor musun? Aniston’dan Linda, Brad’in karakterine diyor. Sanırım çok seksisin, bana gelir misin?

Dünyanın asla üstesinden gelemeyeceği bir Hollywood ilişkisinin muhteşem bir hatırlatıcısıydı.