Dır-dir Ryan Seacrest Yıldızın hayatının geri kalanını birlikte geçirecek bir kadın bulamayacağından korktuğu kariyerine olan bağlılığından 'yalnız' ve 'pişmanlık duymak'? Bir tabloid iddia ediyor Amerikan İdolü ev sahibinin 'yakın zamandaki sağlık sorunları', önceki iş ortaklarını hafife aldığını fark etmesini sağlayan büyük bir uyandırma çağrısıydı. Dedikoducu Polis rapora baktı ve farklı bir sonuca vardı.

Ryan Seacrest 'Lanetli mi?'

Bu haftaya göre National Enquirer , 'Yalnız' Ryan Seacrest onun tarafından 'harap oldu' Shayna Taylor'dan ayrılmak . Bu yılki sağlıkla ilgili son zamanlardaki korkuları, başarı ve paradan daha çok istediği şeyin 'aşka yeni bir şans' olduğunu anlamasını sağladı. Ancak şimdi Seacrest, hayatını birlikte geçirecek bir kadın bulamayacağından korkuyor. Bir kaynak çıkışa söyledi,Wo sind die Hansons jetzt?

Kendini lanetlenmiş hissetmeye başladı. Ryan şimdi kariyerini birçok kez kişisel hayatının önüne koyduğunu fark ediyor - ve bunun için sonsuza dek acı çekebilir!

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Seacrest (@ryanseacrest) tarafından paylaşılan bir yayın

Seacrest'e 'işkolik' olarak atıfta bulunan magazin dergisi, kuruluşun kendi iddiası da dahil olmak üzere, rapor ettiği sağlık korkularından bazılarına dikkat çekti. Seacrest kronik yorgunluk sendromundan muzdaripti . Bir de olay oldu Amerikan İdolü Seacrest'in göz kapağı düşmüş gibi göründüğü yerde sözlerini karartıyor gibiydi. Bu, tabloid ısrar etti , Seacrest'in felç geçirdiğine dair endişeler uyandırdı. Tüm bu olayların bir yıl içinde meydana gelmesiyle birlikte kaynak, 'Ryan artık hayatın tek başına yaşanamayacak kadar kısa olduğunu fark ediyor.' Dedi.

Sanki nihayet onun yenilmez olmadığı ve her şeye rağmen kendi kendine yeterli olmadığı anlaşılmış gibiydi. Yetişkin hayatının çoğunda evlilik meselesini atlatmaya çalıştı ve şimdi bundan büyük bir pişmanlık duyuyor!

Profesyonel Hayal kırıklıkları Seacrest'i Sert mi Vurdu?

Kaynaklar ayrıca uzun süredir yapımcı olan Seacrest'in çıkışına da 'seslendi' Kardashians ile tutmak , 'devasa nakit ineğin bittiği için bağırdı'. Dedikoducu, 'Kendine acıma içinde yuvarlanıyor,' dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Seacrest (@ryanseacrest) tarafından paylaşılan bir yayın

Şimdi imparatorluğunun sonsuza dek sürmeyeceğini anlıyor… ve endişelerini paylaşabileceği evde kimsesi yok!

Seacrest 'dünyadaki tüm paraya sahip olabilir' olsa da, içerideki kişiler artık kişisel ilişkilerini feda eden fiyatın çok yüksek olabileceğinden korktuğunu söylüyor. İçeriden biri, 'Ryan zor bir yıl geçirdi' sonucuna varıyor. 'Umutsuzca, başarılarını paylaşabilecek ve sıkıntılarda ona yardım edebilecek birini bulacağını umuyor!'

Warum ließ sich Blake Shelton von Miranda Lambert scheiden?

Dedikoducu Polisin Çekimi

Dedikoducu Polis zaten bu tabloid’in hakkındaki iddialarını çürüttü. Ryan Seacrest'in zihinsel ve fiziksel sağlık birçok kez. Makalenin öne sürdüğü neredeyse her iddia Seacrest'in sağlığının durumu kesinlikle yanlış olduğu kanıtlanmıştır.

Çıkış ayrıca, iddia ettiği raporundan bahsetme fırsatını da kaçırdı. Seacrest muhtemelen kör oluyordu kendi kendine uygulanan Botoks çekimleri nedeniyle. Gerçeklik uyuşmuyor Enquirer'ın olayların tanımı, ancak bu tabloid'i sürekli olarak çürütülmüş anlatılarını zorlamaktan alıkoyamadı.

Phil Collins Frau und Tochter

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.