Daniel Craig Uluslararası süper casus James Bond dönemi, Ölmek İçin Zaman Yok 51 yaşındaki çocuk, 007 imtiyaz. Sırası sona erdiğinde, Craig ilk başta onu role çeken şeyin ne olduğuna baktı. İngiliz oyuncunun dikkatini çeken ve rol alma kararını kaçıran senaryodan tek bir satırdı.

İçinde ile röportaj İmparatorluk Craig konunun ne olduğunu araştırdı Kraliyet Kumarhanesi bu onu Bond olarak dümeni almaya ikna etti. 'Yapmamın en büyük nedenlerinden biri Kraliyet Kumarhanesi 'Bir votka martini lütfen'. 'Çalkalanmış mı yoksa karıştırılmış mı?' Bunu yapmamın nedeni bu, ”dedi Craig.Yepyeni Tahvil

Craig'e göre, tanınmış sloganı değiştirmek, rolü daha fazla olasılık için açtı. “Çünkü yapamadığım ve yapmayı reddettiğim şey, daha önce olanları tekrar etmekti. [Açıklayıcı] nokta neydi? ' Craig karakterde kendi izini bırakmak istedi ve onu kendisinden önce gelen çeşitli yinelemelerden ayırdı.

James Bond'un karakterini onlarca yıldır tanımlayan formülü değiştirmesine izin verilirse, oyuncu için daha fazla kazanım vardı. Craig, izleyicilerin eski bir karakteri canlandırırken yeni bir yüz görmesinden ziyade, risk ne olursa olsun Bond'u yeni bir ışıkla göstermek istedi. '… Sadece bir tane alıp gitmeyi tercih ederim, Tamam, salla ve ıskal. İşte gidiyorsun. Elimden geleni yaptım, ”dedi aktör. Açıkçası kumar ödedi ve ne zaman Ölmek İçin Zaman Yok Bu yılın sonunda piyasaya sürülen Craig, James Bond olarak en uzun vadeli unvanını alacak.

Yalan söyleyecek vakit yok

Bond heyecan verici yalanlara ve gerçek dışı olaylara alışkın olsa da, Craig’in aktris Rachel Weisz ile evlenmesi onu her türden tabloid spekülasyon ve dedikoduyla karşı karşıya getirir. Mesela zaman vardı Star iddia etti Weisz, Craig'e 'sıkı sıkıya sarıldı' . İsimsiz bir kaynak çıkışla konuştu ve onlara, 'Daniel, Rachel'ın uyanır uyanmaz ve uyumadan önceki an istisnasız bir şekilde kontrol etmesi emredildi.' Dedi. Dedikoducu Polis bir an için bu sözde 'kaynağa' güvenmedi, bu yüzden Craig’in temsilcisine ulaştık. Kayıtlarda bize bu hikayenin doğru olmadığını söylediler.

KB ayrıca Craig’in Weisz ile olan evliliği hakkında spekülasyon yaptı. Craig’in ayak bileğinden sakatlanması Weisz ile sorunlara neden oluyordu . Craig, Bond ile ilgili bir yaralanma yaşarken, Dedikoducu Polis Evliliğiyle kesinlikle bir ilgisi olmadığını buldu. Magazin, bilgileri için isimsiz bir bahşişçiye güvendi, bu da çıkışta doğrulanmamış söylentiler yayınlamasına neden oldu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.