Lindsay Lohan Dinleri değiştirdiğini iddia eden bir yıl önceki haberlere rağmen asla İslam'a dönmedi. Dedikoducu Polis 15 Ocak 2017'de asılsız iddiaları çürüttü. Şimdi zaman, raporlamamızın doğru olduğunu kanıtladı.

Gerçek olmayan söylentilerin kaynağı Yahoo , Lohan'ın Instagram geçmişini sildiğini ve Arapça 'Barış sana olsun' anlamına gelen 'Alaikum selam' yazan bir gönderi bıraktığını kaydeden, Site, kendisinin 'İslam'a geçmiş olabileceğinin' kanıtı olabileceğini iddia etti ve Lohan'a daha önce hayranlarına 'hayatının bir sonraki bölümü için heyecanlı olduğunu' söyleyen mesajı bağladı.Makalede ayrıca, “dünyanın her yerinden birçok Müslüman, eski Disney çocuk yıldızını sosyal medya aracılığıyla tebrik ediyor” ve “çoğu Müslüman'ın Lohan'a din yolculuğunda rehberlik etmesini istiyor” ifadesini kullandı. Ve Lohan’ın yeni dini bağının bir başka kanıtı olarak, hikaye, aktrisin 2015 yılında bir Kuran taşırken nasıl fotoğraflandığından bahsetti.

Ancak İslam'a ilgi, Müslüman inancına geçmek anlamına gelmiyordu. Eski çocuk yıldızı için bir temsilci açık bir şekilde anlattı Dedikoducu Polis münhasıran Lohan 'dönüşmemişti'. Ayrıca annesi Dina, Lohan'ın sadece sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı. Geçmiş tarihinin silinmesi ve Arapça bir selamlaşmanın eklenmesi, dini kimliğiyle ilgili bir duyuru değil, sadece siteden geçici bir vedaydı.

Gelecek ay, Lohan, 'Günaydın Britanya' dediği zaman haberciliğimizi destekledi. İslam'ı çalışmasına ve Kuran'ı okumasına rağmen din değiştirmediğini söylüyor. Ve o zamandan bu yana geçen 12 ayda hiçbir şey değişmedi. Ayrıca o sırada Instagram'daki “Alaikum selamı” gönderisinin aslında eski olduğunu da açıkladı. “Bu epey bir süredir oradaydı ve insanlar bunun farkında değillerdi” diyen Lohan, ilgisinin sadece İslam'a değil, tüm inançlara ve kültürlere de dikkat çektiğini belirtti.

Bugünlerde Lohan Dubai'de yaşıyor olsa da hala İslam'a dönmedi. Geçen hafta 'The Wendy Williams Show' da orada bulduğu 'dinginliğin' tadını çıkardığını açıkladı. 'Paparazziye sahip olmak yasa dışı. Yasaklandı, ”dedi Lohan, ayrıca içki içmek için baskı hissetmeden orada nasıl' eğlenebileceğini 'de paylaştı. 'Kendimi çok güvende hissediyorum,' dedi. Lohan ayrıca Dubai'de bir ada tasarlama planlarını açıkladı . Hiçbir noktada şehrin dinine bağlılık hakkında hiçbir şey söylenmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.