Lindsay Lohan İnayetten düşüşü yoğun bir şekilde incelendi Britney Spears’ın çöküşü gibi ve şimdi tabloid'den yeni bir haber, Lohan'ın mali olarak dinlendiğini ve yardım istediğini öne sürüyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte bildiklerimiz.Lindsay Lohan Nakit Bağımlı mı?

Göre Küre , Ebeveyn Tuzağı yıldız bir kaybolma eylemi yaptı ve 'çok ihtiyaç duyulan' nakit için arkadaşlarına yalvarıyor. Lohan'ı tanımlamak için 'ilmekli' ve 'kayıp kız' gibi kelimeleri kullanan gazete, oyuncunun 'hayalet gibi' olduğunu ve çok az kişinin onu nasıl ele geçireceğini, hatta nerede olduğunu bildiğini belirtiyor. Gazeteden biri 'Yıllardır bir bavulun dışında yaşıyor,' dedi ve ekledi, 'ama sonsuza kadar saklanamaz.'Dedikoducu Polis şunu belirtmek isterim Lohan şu anda Dubai'de yaşıyor , bu yüzden oyuncunun bulmasının zor olduğu fikri biraz yarım yamalak görünüyor. Ancak gazete, aktrisin şu anda yüksek profilli bir kitap yayıncısıyla bitmemiş bir kitap yüzünden bir davaya karıştığını belirtiyor. The Küre Bu nedenle, Lohan'ın 'gizli deliğinden' 'fon talep ettiğini' açıklıyor. İçeriden biri, 'Elinden geldiği kadar büyük temaslara giriyor' diyor. Kaynak, 'sokaktaki kelimeyi' açığa çıkararak, Lohan'ın 'boşa koştuğunu' ortaya koyuyor.

Lohan Mali Olarak Mücadele Etmiyor İşte Gerçek

Dedikoducu Polis bu raporun yanlış olduğunu onaylayabilir. Aktrisin temsilcisi bu sahte önermeyi reddetti ve aktrisin borçlu olmadığını belirtti. Doğru olsa da Çılgın Cuma yıldız ve onun şirketi Crossheart, tamamlanmamış bir kitap nedeniyle Harper Collins tarafından dava ediliyor ama bu oyuncunun mali sorunları olduğu anlamına gelmez. Ve için Küre Lohan'ı tanımlamak için aşağılayıcı terimler kullanmak son derece gereksizdir. Evet, Lohan'ın üstesinden geldiği birçok mücadele vardı, ancak eski yaraları yeniden açmak düşük bir darbe ve profesyonelce değil.Dedikoducu Polis Gazetenin aktris hakkında daha önce yaptığı yanlış bir iddiada bulunma cüretine gerçekten şaşırmadım. Bu yılın başlarında, gazeteyi Lohan'ın intikam arıyordu bazı ünlülere karşı. Çıkış, şarkıcının Ashton Kutcher, Emma Stone ve eski erkek arkadaşı Wilmer Valderrama gibi birkaç ünlü kişiyi 'kara listeye almak' istediğini iddia etti. Hikayeyi reddeden Lohan için bir temsilciyle konuştuk.

Yıllar önce, bir raporu düzelttik Çevrimiçi Radar bunu iddia eden Lohan her şeyi anlatan bir kitap yazıyordu . Dedikoducu Polis hikayeyi, makalenin sahte olduğunu onaylayan aktrisin bir temsilcisi tarafından yayınladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.