Sanat hayatı taklit eder kül kedisi star Lily James - hala veliaht prensini bulmayı bekleyen bir güzellik. Son on yılda, İngiliz aktris Hollywood’un en ateşli başrol oyuncularıyla ilişkilendirildi. Ancak hayranların en çok hayran kaldığı eşleşme James ve Taç star Matt smith . Çift, 2014'ten beri açılıp kapanıyor ve evli aktör Dominic West'i içeren yeni bir skandal verildiğinde, şu anki statüleri kesinlikle ikincisi.

Bazıları başka bir uzlaşma umuyor, bazıları ise resmi olarak sona erdiğine dair raporlara inanma eğiliminde. Lily James ve Matt Smith arasındaki ilişki hakkında şu ana kadar bildiklerimize bir göz atalım.Lily James ve Matt Smith Nasıl Buluştu?

Lily James, gelecekteki sevgilisi Matt Smith ile 2014 yılında sette tanıştı. Gurur ve Önyargı ve Zombiler . Ancak ikisi, o yılın Mayıs ayına kadar romantizm dedikodularını uyandırmadı. Cannes Film Festivali .

İşleri düşük profilli tutma niyetiyle, oyuncu başlangıçta bir kaçış raporlarını reddetti.

Haifischbecken gegossenes Vermögen

'Ben ve Matt birlikte değiliz,' James söyledi Günlük kayıt . O sadece benim arkadaşım ve çok takılıyoruz. Aynı arkadaş çevremiz var. Oyunculukla pek çok ortak yönümüz olduğu için gerçekten iyi anlaşıyoruz. '

Ancak özel olarak, ilişkide ilerleme kaydetti.

James, 'Aşk hayatınızla ilgili olarak, eğer bundan bahsederseniz tam bir acı [dünyasına] giriyorsunuz,' dedi. İle 2015 röportajı İngiliz InStyle . 'Hiç bir şey söylemediyseniz, her şey ters gittiğinde bir kutu Kleenex'e ağlarken sizi rahatsız edecek hiçbir ses ısırığı yoktur.'

2015 yılına gelindiğinde James ve Smith, Cinderella'nın Milano galasına bir çift olarak katılarak işleri resmileştirdi.

Beş Yıllık Aşk

James ve Smith, önümüzdeki birkaç yıl boyunca ilişkilerini sessizce sürdürdüler. Genellikle büyük kırmızı halı etkinliklerinde bir arada görüldüler, ancak nadiren basına kişisel yaşamları hakkında konuştular - Lily, 2018 BAFTA'larda yüzük parmağında muhteşem bir taş sergiledikten sonra bile.

Ancak, bir Temmuz 2018 röportajı Marie Claire İngiltere , Downton Manastırı aktris, en azından onunla bir ev hayatı kurmayı düşünmeye istekli olduğunu açıkladı.

James, 'Bir yere varmak istiyoruz' dedi. 'Bu, 'Mobilya alışverişine gidebilir miyiz?' Gibi oluyor Bir halı aldık ... ve çiçek almayı ve güzel görünmesini çok seviyorum.'

Lily, yoğun bir kariyer ile kıymetli ilişkiler arasında birinin vermesi gerektiğini ima etti.

'Bir aktör olduğunuzda,' İvmeyi yüksek tutmanız gerekir 'gibi oluyor. Ve ben' Hayır! 'Dedim. 'Biraz durursan işlerin bitmeyeceğine güvenmelisin ... Bu yoğunlukta çalışmaya devam edemeyeceğimi biliyorum. Bir işi bitiririm Matt başlar. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Lily James (@lilyjamesofficial) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ancak Ocak 2019'da, ayakları üşütmeye başlamış gibi konuştu.

'Evlenmeyi istemenin ve istememenin farklı aşamalarından geçtim,' dedi. Sunday Times Stili dergi. Şimdi onunla nerede oturduğumu bilmiyorum. Önemli olan ilişki ve birbiriniz hakkında nasıl hissettiğinizdir. '

James ayrıca bir aile kurma arzusuyla ilgili soruları yanıtlamayı da reddetti. Yerleşmeye ve Londra'dan İngiliz kırsalına taşınmaya hazır olup olmadığı sorulduğunda, fikrin birkaç yıl uzakta olduğunu söyledi. Şu anda akşamlarını barlarda ve karaoke mekanlarında geçirmeyi tercih ediyordu.

Neden Ayrıldılar

2019'un ikinci yarısında James ve Smith'in istifa ettiği bildirildi. Çifte yakın bir kaynak, bölünmenin nedeni olarak yoğun programlarını gösterdi. Ama dedikodu dedektifleri gerçek nedenin Matt Smith ve Claire Foy arasında filizlenen bir aşk , başrol oyuncusu Taç .

2017 yılında eşinden ayrılan Foy, Smith ile tüm Londra ve Los Angeles'ta görülmüştü. Ekrandaki çift de kısa süre önce oyunda rol aldı. Akciğerler . Kimyaları, prodüksiyonun mükemmel incelemelerini kazanmada şüphesiz bir rol oynadı.

Şimdi kiminle çıkıyorlar?

Smith, Foy ile bağlantılıyken, Lily de yoluna devam etti. Temmuz 2020'de James, Kaptan Amerika yıldızıyla çeşitli gezilerde görüldü. Chris Evans . Konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti, ancak ilişki gerçek anlaşma gibi görünüyordu .

Ekim ayında paparazziler James'in dudaklarını kilitlediğini görünce işler biraz daha karmaşık bir hal aldı. İlişki yıldızı Dominic West. İrlandalı sosyetik Catherine FitzGerald ile on yıldır evli olan West, o sırada nikah yüzüğünü takmıyordu.

'Her şeyden utanıyor ve utanıyor,' bir kaynak söyledi E! Haberler . 'Her şeyin ortadan kalkmasını istiyor ve çabucak geçeceğini umarak gözlerini yumuyor.'

Matt ve Lily Hiç Bir Araya Gelebilecek mi?

Mart 2020'de, Lily James ve Matt Smith'in tamamlandığına dair ilk raporların ardından, ikisi birlikte bir yürüyüşte görüldü ve uzlaşma için umut verdi. Ama ekim ayına kadar, James'e yakın bir kaynak söyledi Güneş 'sonsuza dek bitti.'

Ancak, Dominic West ile kaçışının ardından, James fikrini değiştirmiş olabilir. tekrar . Kasım ayında, skandalın onu fark ettirdiği bildirildi. Smith ile ikinci bir şans istiyor .

Bir kaynak İngiltere'deki yayınına 'Gitmesine izin vererek kötü bir karar verdiğini biliyor' dedi. Sıcaklık .

Çiftin mahremiyetlerini koruma yeteneği göz önüne alındığında, işleri çözüp çözmediklerini asla bilemeyebiliriz. Ama kesinlikle ipuçlarına gözlerimizi açık tutacağız.