İddia eden bir hikaye Kylie jenner 'Life Of Kylie' nin yaklaşan reality şovu 'felaket' doğru değil, Dedikoducu Polis anlatılır. Aşağıdaki ifadelere bakın.

Mary-Kate Olsen schwanger

Dedikoducu Polis sadece Nisan ayında haberi kırdı Jenner, 'Life Of Kylie' adlı kendi realite şovunda başrol oynuyor. Diğer Kardashian-Jenner reality programları gibi, yeni dizi de E! 'De yayınlanacak. Şimdi prömiyere bir ay kala, Yaşam tarzı 'Kylie’nin Yeni Şovu Zaten Felaket!' adlı yeni sayısında duyuruyor.Sözde 'içeriden' biri magazin gazetesine 'Yapımcılar ve kanal' Life Of Kylie'nin bir felaket olacağından endişeleniyor 'diyor. 'Şimdiye kadar gördüklerine dayanarak, ellerinde gerçek bir köpek olduğundan korkuyorlar.' 'Bela' nın kanıtı olarak, dedikodu dergisi dizinin başlangıç ​​tarihinin Temmuz'dan Ağustos'a ertelendiğine işaret ediyor.

Sözde kaynağın söylediği gibi, “Kylie donuk ve ahşapla karşılaşır. Yeterince drama yok. ' Bunun, Jenner'ın 'flört hayatı hakkında konuşmayı reddettiği' için olduğu iddia ediliyor. Haber kanalının muhbiri, 'Sıkı Kylie hayranlarıyla bile [gösterimler sırasında] kötü test ediliyor. Onu tüm bölüm boyunca izleyecek kadar ilginç bulmuyorlar. '

Wer ist Jennifer Hudson ersetzt auf der Stimme

Sonuç olarak, 'Yapımcılar çabalıyor ve şovda Kim [Kardashian] 'ın olması fikrini ortaya attılar. Ama Kylie direniyor. Bu onun şovu ve Kim ya da başka biriyle ilgili olmasını istemiyor ”, yayının' içeriden 'olduğunu söylüyor. Ancak bu iddialar neye uymuyor Dedikoducu Polis duydu.

Programın yapımcılığını üstlenen Ryan Seacrest, “Life Of Kylie” ailesinin diğer dizileri gibi perşembe yerine pazar günleri yayınlanmasına karar verildiği için prömiyer tarihinin değiştirildiğini zaten açıkladı. Bu karar, programı E! ’Nin hafta sonu programına göre çalışmak anlamına geliyordu ve işe yarayan yeni Ağustos tarihi oldu.

Ve ağ gösteriye tamamen bağlı kalıyor. “Bir baş yapımcı ve yıldız olarak Kylie Jenner, ilkbaharda prodüksiyona başladığından beri hayranlarıyla paylaşmak için dünyasını açtı. 'Life of Kylie' nin 6 Ağustos Pazar günü saat 21: 00'da ET / PT 'an E' de galası için heyecanlıyız! sözcü, kendisine verilen bir açıklamada Dedikoducu Polis .

Hepsi bu değil. E! 'De programlama ve geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Jeff Olde, 'Kylie ile ortaklığımız boyunca, hayranlarının seveceğini bildiğimiz bir şovu çekmeye ne kadar kararlı olduğunu gösterdi. İzlediğimiz 'Life of Kylie' bölümlerinden heyecan duyuyoruz ve herkesin görmesini bekleyemiyoruz. ' Dedikoducu Polis 6 Ağustos'ta tam bir özetimiz olacak ve düzeltmeye devam edeceğiz Yaşam tarzı 'S Jenner’ın reality şovu hakkında yanlış raporlar gerektiği gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.

Jason Momoa gegen Chris Hemsworth