Liam Hemsworth söylemedi Miley Cyrus başka bir balık hikayesine rağmen, 'gerçek bir deniz kızı' gördü. National Enquirer . Dedikoducu Polis bu tamamen doğru olmayan kuyruğu düzeltebilir, er, masal. Bize bunun 'BS' olduğu söylendi.

Süpermarket gazetesine göre, 'Hemsworth, Malibu'da sörf yaparken köpekbalıklarının sürdüğü korkunç bir kovalamacanın ardından, kıyıya koştuğuna ve Cyrus'a telefon ettiğine' yemin ediyor. . ' Çoğu zaman itibarını yitiren çıkış, bir kaynağın yayına şunu söylediğini iddia ediyor: 'Liam, gerçek bir deniz kızı gördüğüne ikna olmuş olsa da, kimsenin ona inanmayacağını düşündü, ancak Miley kıkırdamaya daldığında ve ona güvence verdiğinde sörf tahtasını neredeyse yutuyordu. fındık değil. '

Derginin aynı görünüşte uydurma kaynağı Cyrus, 'Yerel bir kadın kuyruğuna takılı 25 kiloluk ayrıntılı bir balık kuyruğu ile yüzerek yerel halkı korkutuyor / çatlatıyordu.' Magazin hikayesini okuduktan sonra sorulacak sorular arasında, bunun olduğuna gerçekten inanan var mı? Komik bir şekilde, bu büyük balık masalını oluşturan kişi kendi uydurma hikâyesini tam olarak düşünmemişti, çünkü eğer düşünseler, Hemsworth'un sözde 'köpekbalıklarının korkutucu bir takibinde' iken “25 kiloluk balık kuyruğu” takmaktan (ve bir fok gibi görünmekten) batmanın eşiğinde bir bütün olarak yenecekti.

Gazetenin hikayesi ne kadar aptalca olsa da, Dedikoducu Polis hala gerçeği kontrol etti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Cyrus veya Hemsworth ile bağlantısı olan hiç kimse derginin makalesini doğrulayamadı. Ve çifte yakın olan bir kaynak, sözlerini küçümsemedi ve raporu tam anlamıyla saçma olarak nitelendirdi. '

Elbette, Enquirer bu hikayeyi uydurur. Aslında aynı priz olduğu için çok da zor değil Dedikoducu Polis Hemsworth’ün cinsel organlarının çok büyük olduğu için havaalanı güvenlik alarmlarını çalıştırdığını bildirdiğinde patladı. Ve yanlış bir şekilde korunan aynı yayın Cyrus, horlaması yüzünden Hemsworth'un yanında yaşıyor. . Bunların hiçbiri veya şu anki iddia doğru değil, bu yüzden süpermarket tabloidleri muhtemelen balıkları sarmak için en iyi şekilde kullanılıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.