Miley Cyrus ve Liam Hemsworth İkisi, boşanmalarını Ocak 2020'de tamamladı, ancak bir tabloid, ikisinin yakında mahkemeye çıkabileceğini söyledi. Hemsworth, eski karısına göz açıcı röportajı nedeniyle dava açacak mı? Dedikoducu Polis araştırır.

'Liam, Miley'i Mahkemeye Götürüyor!'

Göre Yeni fikir , Hemsworth 'evlilikten içki ve parti nedeniyle ayrıldığını ima ettikten sonra Miley Cyrus'u mahkemeye götürmesi isteniyor.' 'Best of Both Worlds' şarkıcısı söyledi Yuvarlanan kaya ' uyuşturucu kullanıyordu talihsiz evliliği sırasında çok daha fazlasını ”bu ilişkiyi“ doyurucu ya da sürdürülebilir ”kıldı. Gazeteci, bunun 'Liam'ın ... 10 yıllık ilişkileri boyunca vahşi olan olduğu öne sürüldüğü ilk sefer değil' diyor.Hemsworth'un arkadaşları sorgulandıktan sonra, 'Ancak bu sefer hakaret davası açarak onu tekrar savunmaya çağırıyorlar.' Bir kaynak 'bazıları inanıyor Liam’ın kariyeri zorlandı Miley sonrası ve bu ancak bu yeni iddialarla daha da kötüleştirilebilir. ' Makale, 'Miley sadece dergi kapaklarına git ve kurtarılması gereken kişinin kendisi olduğunu anlayın. '

Wann hat Gwen Stefani ihr Baby bekommen?

Bunların hiçbiri mantıklı gelmiyor

Yanında Yeni fikir Düşük standartları, bu hikaye anlaşılmaz. Cyrus söyledi Yuvarlanan kaya uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele ediyordu ... yani Hemsworth onu dava edecek mi? Neden? Cyrus'un “uyuşturucu ve içki deneyleri” ni kabul etmesi, Hemsworth'u evlilikteki kötü adam gibi göstermeyi nasıl başarıyor? Cyrus, evlilik sırasında sağlık durumunun iyi olmadığını kabul ettiği için, bu ona temiz bir sayfa açıyor.

Hemsworth dava etmiyor

Hemsworth, Cyrus'a bu röportaj için dava açmayacak. Bir kaynak Ile konuşmak VE Bu tabloidden çok daha güvenilir bir çıkış, şöyle dedi:

Liam Hemsworth, Miley'nin evliliklerinde çok fazla çatışma olduğunu söylediği son röportajından rahatsız olmadı. Liam başlangıçta ayrıldıklarında çok incindi, ama şimdi yoluna devam etti ve [Gabriella Brooks] ile mutlu.

Dedikoducu Polis bunun kadar yanlış bir hikaye bulmak zor olurdu. Herkes ilerledikçe dava olmayacak.

leben mit kelly und ryan abgesagt 2018

Başka Bir Yem ve Değişim Hikayesi

Bu makalenin başlığı, Liam'ın Miley'i mahkemeye götürdüğünü söylüyor, 'ancak hikayenin kendisi, kendisini mahkemeye götürmesi için' teşvik edildiğini 've' ekibinin pozisyonlarını değerlendirdiğini 'söylemeye özen gösteriyor. Birisine dava açmakla birini dava etmek arasında çok büyük bir fark var. Bu bir yem ve değişim hikayesi, Yeni fikir aslında bastığından farklı bir hikaye vaat eden uzmanlık.

Bu tabloid kısa süre önce Prens Harry hakkında bir kapak hikayesine sahipti rehabilitasyona gitmek sadece onun olduğunu söylemek için düşünen 'sağlıklı yaşam merkezi' ne gidiyor. Kate Middleton'ın sahip olduğu yazıyordu. Meghan Markle’ın yanına koştu , sadece onu telefonla aradığını söylemek için. Tabloid, özellikle korkunç bir yem ve değişimde, Bindi Irwin dördüzler yaşıyordu. , sadece bir çocuğu olduğunu hemen söylemek için.

Bu tabloiddeki manşetlere güvenilemez, çünkü nadiren hikayenin kendisiyle eşleşirler. Cyrus eski kocasıyla mahkemeye geri dönmeyecek, bu yüzden bu hikaye yanlış olduğu kadar yanlış.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Tyler der Schöpfer und Jaden

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Ben Affleck’in Ana de Armas ile 'Derin Su' Yeniden Çekimleri Nedeniyle Kayalarda İlişkisi?

Shaq’ın Kız Arkadaşı Kimdir? Shaquille O'Neal'e ve Çıktığı Kadınlara İçeriden Bakış

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.