Dır-dir Liam Hemsworth Yeni romantizmi için endişeli Maddison Brown çünkü onun kadar vahşi olduğundan korkuyorlar Miley Cyrus ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

'Liam'ın Halkı Freaky New Gal'e Kaşlarını Attı!' son sayısında bir başlık okur National Enquirer . Ekteki makale, oyuncunun ebeveynleri Craig ve Leonie'nin bir radyo programında Brown'ın Liam ve ağabeyi Chris ile 'aynı anda' yatmak istediğini duyduklarında 'şok olduklarını' söylüyor.Derginin hikayesi yanıltıcı ve başından beri bağlam dışı. Brown Liam'la çıkmaya başlamadan birkaç ay önce Haziran ayında bir oyun oynadı. Zach Sang Gösterisi kendisine üç ünlünün isimleri verildi ve kiminle evleneceğini, yatacağını ve öldüreceğini seçmesi istendi. Hemsworth kardeşler oyuna dahil edildi ve Avustralyalı aktris şaka yaptı, 'İkisini de Hemsworths istiyorum!' İşin garibi, birkaç ay sonra bunlardan birini aldı, ama dergi sanki radyoya çıkmış gibi göstermeye çalışıyor. süre Liam ile çıkıyor ve ağabeyiyle de yatmak istediğini söyledi.

İddia edilen bir kaynak daha sonra şöyle demişti: 'Craig ve Leonie her zaman Miley ile olan ilişkisi konusunda endişeliydi. Liam'ın yerleşip bir aile kurmasını istediler. Bu yeni kız Maddison'la, yüzünde bir evlilik patlaması yaşadığında daha da aynı olacağından korkuyorlar. '

Derginin makalesi hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Tüm senaryo, Brown’ın bir radyo programındaki saçma bir bölümdeki yorumlarından kaynaklanıyor. Avustralyalı aktrisin 'vahşi' olduğunu gösteren başka hiçbir kanıt yok. İnsanlar dergi, ünlülerle ilgili haberler için gazetelerden çok daha güvenilir bir kaynak Enquirer , son zamanlarda bunu bildirdi Liam, Brown'la 'işi yavaşlatıyor' Cyrus'tan boşandığı için hala çok taze. Oyuncunun ebeveynlerinin kararını sorguladığına inanmak için hiçbir sebep yok.

Ne yazık ki bu, oyuncunun yeni ilişkisini içeren sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldığımız ilk sefer olmayacaktı. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş satış noktası, Yaşam tarzı , haksız yere iddia ettiği için Liam, Cyrus'tan 'intikam' almak için Brown ile yalnızca çıkıyordu. . Dedikodu medyası, oyuncunun yeni aşkına dair hiçbir fikre sahip değil. Magazin dergileri, Liam’ın yeni kız arkadaşını eski sevgilisiyle karşılaştırmanın keyfi yollarını buluyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.