Liam Hemsworth aktrisle çıkmıyor Maddison Brown intikam almak Miley Cyrus , saçma bir tabloid haberine rağmen. Oyuncunun yeni aşkının eski sevgilisine geri dönmekle ilgisi var. Dedikoducu Polis aksi takdirde iddiayı çürütebilir.

Hemsworth kısa süre önce, en çok filmdeki rolüyle tanınan Avustralyalı bir arkadaş olan Brown ile bir romantizm geliştirmeye başladı. Hanedan yeniden başlat. Çift geçen hafta New York'ta bir randevu gecesinde öpüşürken görüldü ve şimdi Temasta oyuncunun filizlenen yeni ilişkisini eski sevgilisinin de dahil olduğu dramaya dönüştürme fırsatını kaçırıyor. Derginin son sayısındaki bir manşet, 'Liam’ın İntikamı Romantizmi!'Bir iddia edilen kaynak dergiye 'İntikamın tatlı olduğunu söylüyorlar,' diyor ve Hemsworth'un 'Miley ve dramayı tamamen aştığını ve gerçekten iyi bir yerde olduğunu' ekliyor. Çıkış, yalnızca bu alıntıyla kendi önermesini reddeder. Dramayı bitirdiyse ve iyi bir yerdeyse, neden Cyrus'tan başka bir kadınla intikam almak istiyor?

Sözde içeriden biri, Hemsworth'un 'Miley'i Maddsion ile görmek için onu yakması gerektiğini bilmekten biraz heyecan' aldığını iddia ediyor ve ekliyor, 'Miley, Liam'ı açıkça ve basitçe incitti. Bu yüzden orada çok fazla kızgınlık var. ' Şüpheli habercisi, oyuncunun Brown'ı sevdiğini çünkü 'Miley'in sınıflandırılmış bir versiyonu gibi' ve eski sevgilisi gibi 'gevşek bir savaş topu olmadığını' söyleyerek devam ediyor.

Oradan, kimliği belirsiz kaynak bir şekilde Cyrus'un eski sevgilisinin yeni romantizmi hakkında ne hissettiğini de biliyor. İçeriden şüpheli olan kişi, 'Liam'ın bu kadar hızlı ilerlemesini hiç beklemiyordu ve Maddison'u öğrendiğinden beri kıskanç bir velet gibi davranıyordu' diyor. 'Dış dünyaya, umursamıyormuş gibi davranacak. Ama kapalı kapılar ardında duman çıkarıyor ve dönüyor. '

Magazin hikayesinin uzaktan doğru olan tek bir yönü yok. Başlangıç ​​olarak, Hemsworth eski sevgilisinden intikam almak için Brown'ı kullanmıyor. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Temasta , son zamanlarda bunu bildirdi Hemsworth, Brown ile 'işi yavaşlatıyor' , 'Ama kesinlikle onunla ilgileniyor.' Aktör ilişkisini sosyal medyada ya da başka bir yerde sergiliyormuş gibi değil. Halkın eşleşmeyi öğrenmesinin tek nedeni paparazzilerin New York'ta fotoğraflarını çekmesiydi.

Ek olarak, ne zaman Hemsworth, Instagram'da Cyrus'tan ayrıldığını duyurdu Ağustos ayında oyuncu, 'Ona sağlık ve mutluluktan başka bir şey dilemiyorum' dedi. Aşk hayatını birden 'intikam' almak için kullanmıyor.

Cyrus'a gelince, şarkıcı Hemsworth'tan ayrılmasının ardından Kaitlynn Carter ile bir ilişki kurdu ve şu anda Cody Simpson ile görüşüyor. Hemsworth'un 'devam ettiğine' inanamayacağı fikri, flört dünyasına geri döndüğünü düşünürsek saçmadır. Yine de Dedikoducu Polis tabloid raporunun tam bir kurgu olduğunu doğrulayan duruma yakın kaynaklardan bilgi aldı.

Bahsedilmeliydi, Temasta Hemsworth'un bölünmesinin ardından neler yapmakta olduğu konusunda ipucu olmadığını zaten kanıtladı. Ağustos sonlarında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Hemsworth, Isabel Lucas'la çıkıyordu. , daha önce ağabeyi Chris ile çıkan. Bu son makale bu hayali senaryodan hiç bahsetmiyor. Doğru olmamasına ek olarak, magazin gazetesinin Hemsworth’ün kişisel hayatı hakkındaki hikayeleri tutarsızdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.