Liam Hemsworth çıkmıyor Isabel lucas , erkek kardeşinin eski kız arkadaşı Chris Hemsworth ayrılığını takiben Miley Cyrus . Bu sahte hikaye, bu haftanın iki gazetesinde satılıyor. Dedikoducu Polis tamamen yanlış olduğunu öğrendi.

melissa mccarthy vor und nach bilder

Göre Star Liam, 2005'ten 2008'e kadar Avustralya TV dizisinde başrol oynadıkları sırada ağabeyiyle çıkmış bir Avustralyalı olan Lucas'la gizli bir aşk yaşıyor. Ev ve uzak . Sözde bir kaynak dergiye, 'Alabildiğin kadar sade biri' dedi. Şöyle söyleyin: O Miley'in zıt kutuplu. Liam'ın ailesi, özellikle de Isabel'e benzeyen erkek kardeşi Chris ve eniştesi Elsa Pataky şimdiden Isabel'in Miley'den daha uygun olduğunu söylüyor. ' Çıkış, Liam'ın kardeşinin eski kız arkadaşıyla çıktığı iddia edilen tuhaflığı ele alma zahmetine girmiyor.Temasta ayrıca bu sahte hikayenin bir versiyonunu yayınladı, ancak bu makale olağandışı dinamiği bir şekilde kabul ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Lucas'ın ağabeyiyle ondan hoşlandığı için üç yıl çıkmasının 'Liam'ı şaşırtmadığını' söylüyor ve 'işin aslı bu' Şüpheli habercisi, Liam'ın “onu birkaç hafta önce bir ev partisi için Avustralya'daki bir arkadaşının evine götürdüğünü ve tüm bu zaman boyunca çok sevimli bir şekilde kanepede birlikte olduklarını söyledi. Birbirlerini gördükleri açıktı. '

Bu fantastik senaryo hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan Liam'a yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak Lucas'la çıkmadığını ve aksi takdirde iddianın 'kesinlikle yanlış' olduğunu bize garanti etti. Bu arada, Lucas’ın sözcüsü aşk söylentilerini reddetmek için rekora gidecek. Dikkat edilmelidir ki, yukarıda anılan hiçbir çıkış, bu durumun nasıl olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmamaktadır. Açlık Oyunları yıldız Lucas'la bağlantılı ve onunla çıkmaya başladı.

Ancak Mayıs ayında Liam ve kardeşi Chris rastgele Lucas'a çarptı Avustralya'da kahve alırken. Üçlü, kendi yollarına gitmeden önce dostça bir sohbet yaptı. Dedikodu medyasının bu sahte flört söylentilerini birkaç ay önceki şansa dayalı olarak oluşturmaya karar vermiş olması muhtemeldir. Anlatıya neyin ilham verdiğine bakılmaksızın, hiçbir gerçek yok.

Ocak ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta yanlış bildirmek için Liam, Cyrus'la bir bebeği olacaktı. , bu yüzden tabloid, ilişkileri hakkında açıkça çok az şey biliyor. Bu aynı zamanda Lucas ve Hemsworth kardeşlerden birinin yer aldığı sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldığımız ilk sefer olmayacaktı. Bunu takiben, yukarıda bahsedilen Mayıs koşusu, KB Yanlış iddia etti Chris’in karısı, eski sevgilisiyle sohbet etmesine kızmıştı . Bu çeşitli raporlar daha çok bir televizyon dizisinin konusu gibi geliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.