Bir tabloid iddiaları Liam Hemsworth kızdı Miley Cyrus geçen haftaki Met Gala'da çılgınca davrandığı için. Hikayede gerçek yok. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre Temasta aktör, moda etkinliğinde fazla 'abartılı' olduğu için karısına kızdı. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Kırmızı halıdaki kameralar için yüzünü yalıyor, sonra dans pistinde insanları gıcırdatıyor ve kasıklarını tutuyordu. Genelde 'eski' Miley gibi davranıyorum. 'İddia edilen kişi ayrıca, Hemsworth'un 'kameralar için harekete geçtiğinde kapandığını' ve 'tam tersi olduğu için onun bu tarafını gerçekten sevmediğini' iddia ediyor. Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: 'Sadece kendini dengelemenin bir yolunu bulması gerekiyor, böylece toplum içinde her ortaya çıktığında kocasını kızdırmasın.'

Tabloid’in önermesi uzaktan doğru değil. Yeni başlayanlar için, Hemsworth, Met Gala'dan Instagram fotoğraflarını paylaştı kırmızı halı, Cyrus'un dilini dışarı çıkaran bir görüntüsü de dahil. Aktör, karısının davranışlarından rahatsız olursa, kırmızı halı resimleri yayınlama olasılığı çok düşük görünüyor. Bunlara ek olarak, Cyrus ve Hemsworth, partiden sonra Gucci'de mutlu bir şekilde birlikte poz verdi olayı takiben. İkisi arasında herhangi bir anlaşmazlık yokmuş gibi görünüyor.

Yine de Dedikoducu Polis kayıtta konuşamayan çifte yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak derginin makalesinin tamamen uydurma olduğunu bize garanti etti. Aslında bu anlatı orijinal bile değil. Geçen ay, iddia edilen bir hikayeyi çürütmüştük Hemsworth, Cyrus'un kırmızı halı maskaralıklarından utandı -de Yenilmezler: Oyun Sonu prömiyer. Bu makale benzer şekilde, oyuncunun karısının etkinlikte 'pervasızca hareket etmesinden' memnun olmadığını belirtiyordu. Öncül, bir film galasına uygulandığında doğru değildi ve Met Gala açısından artık doğru değil.

Şarkıcının kırmızı halı etkinliklerinde öne çıktığı biliniyor, bu yüzden bu yeni bir trend değil. Hemsworth'un, Cyrus'un yıllardır yaptığı bir şeyden rahatsız olacağı fikri pek mantıklı değil. Elbette, derginin sahte hikayesi bizi özellikle şaşırtmadı. Dedikoducu Polis seslendi Temasta Ocak ayında yanlış bildirdiği için Cyrus, Hemsworth’ün bebeğine hamileydi . Zaman bu raporu çürüttü.

Kasım 2017'de, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için yayını bozdu Cyrus ve Hemsworth Gürcistan'da gizlice evlendi . Çift, geçen yıl Noel'den iki gün önce Tennessee'de düğümü bağladı. Bu noktada, magazin gazetesinin eşler arasındaki ilişkiye dair sıfır içgörüye sahip olduğu oldukça açık olmalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.