Dır-dir Leonardo Dicaprio Annesi ona evlenme teklif etmesi için baskı yapıyor Camila Morrone ? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis iddiaya baktı.

'Leo’nun Annesi Büyük Kızın Kaçmasına İzin Vereceğinden Korkuyor!' son sayısında bir başlık okur National Enquirer . Sözde bir kaynak, 'Irmelin Camila'yı seviyor ve onu klasik gelin malzemesi olarak görüyor. Yakında tetiği çekmezse Leo'nun onu uzaklaştıracağına ikna oldu. 'DiCaprio modelle 2017'den beri çıkıyor ve 'içeriden' birine göre annesi 'doğru kızı bulduğunu' fark etmesi için yeterli zaman olduğuna inanıyor. Bilinmeyen bahşişçi ekliyor: 'Irmelin torun istiyor ve altın yıllarında onlardan zevk almak istiyor, bu yüzden Leo'ya bir adım atıp Camila ile evlenmesini söylüyor.

Magazin dergisinin önermesi, anonim bir kaynağın sözlerine dayanmaktadır. Dedikoducu Polis kayıtta uydurma olduğunu söyleyen DiCaprio’nun sözcüsüne ulaştı. Oyuncunun annesi, kız arkadaşıyla birlikte koridorda yürümesi için ona baskı yapmıyor. Oyuncu adına konuşmaya yetkili olan temsilcisinin, kişisel hayatı hakkında kimliği belirsiz bir 'içeriden' daha fazla şey bildiğini söylemek güvenlidir.

Unutulmamalıdır ki Enquirer Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , bu hafta bu hikayenin benzer bir versiyonunu yayınladı. Ancak Ağustos ayında dergi ısrar etti DiCaprio zaten kız arkadaşına evlenme teklif etmişti. - ve Brad Pitt ona soruyu nasıl soracağına dair ipuçları verdi. Bu sahte senaryo Dedikoducu Polis hemen çürütüldü, bu son parçada bahsedilmiyor.

Gelince Enquirer , magazin gazetesi Ağustos ayında yanlışlıkla DiCaprio ve Morrone, Margot Robbie konusunda bölünmeye gidiyorlardı. . Bu hikaye saçmaydı. Aktörler Bir Zamanlar Hollywood'da co-star mutlu bir şekilde evlendi. Zamanın kanıtladığı gibi, DiCaprio ve Morrone tüm bu aylar sonra hala güçleniyor.

DiCaprio annesiyle çok yakın olduğu için bu en son öncül icat edilmiş olabilir. Irmelin öncelikle film yıldızını, ebeveynleri henüz bebekken ayrılırken büyüttü. Oyuncunun annesi kariyerine çok destek oldu ve sık sık ona kırmızı halıda eşlik ediyor. Bu onun aşk hayatına karıştığı anlamına gelmez.

Bu aynı zamanda bir tabloid'in ünlü bir aktör ile annesi arasındaki yakın bağı istismar ettiği ilk olay olmayacak. Ekim ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Bradley Cooper’ın annesi onunla taşınıyordu Irina Shayk'tan ayrılmasının ardından.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.