Basketbol Günlükleri star Leonardo Dicaprio o kadar yüksek bir şöhret ve şöhret seviyesine ulaştı ki, sahip olduğu her ilişki mikroskop altında inceleniyor. Bir tabloid, DiCaprio ve kız arkadaşının, Camila Morrone , üç yıllık bir ilişkiden sonra bir bebek bekliyorlar. Dedikoducu Polis araştırır.Leonardo DiCaprio'nun Yolda Bir Bebeği Var mı?

Ağustos ayında, Star DiCaprio'nun 'şimdiye kadarki en büyük rolüne hazırlandığını' iddia etti: Morrone’un bebeğinin babası. Morrone, 'ortada gözle görülür şekilde yuvarlak görünüyor ve belli bir parıltı yayıyor', bir 'arkadaş' tabloid gazetesine 'bir bebek yumruğunun başlangıcına benziyor' dedi. O ve Dicaprio 'bir sırları varmış gibi birbirlerine gülümsüyorlar.'Arkadaş ' bir nişan da güvertede olabilir 'Çünkü DiCaprio ve Morrone' yaş farklarına rağmen çok iyi anlaşıyorlar. ' Hamilelik hakkında daha fazla şey öğrenmek zor olabilir, çünkü makale 'Ultra özel Leo'dan Instagram'da paylaşılan ayrıntılı bir cinsiyet açıklaması beklemeyin.' Makale, 'Leo yapmak istediği her şeyi başardı, bu yüzden şimdi o yöne doğru ilerliyor olması mantıklı.' Diyerek sona eriyor.

Zaman Her Şeyi Gösterir

Hamilelik hikayelerini çürütmenin en kolay yolu, onları beklemektir. Morrone ağustos ayında bir bebek yumruğu geçirmiş olsaydı, o zaman ya şimdiye kadar hamileydi ya da bebeği doğurmuş olacaktı. Dünyada yeni DiCaprios olmaması ve Morrone artık 'ortada farkedilir şekilde yuvarlak' görünmüyor, bu hikaye açıkça yanlış.Ayrıca bu hikayenin kendi başına ne kadar inanılmaz olduğunu da belirtmekte fayda var. DiCaprio, tabloid'in dediği gibi oldukça özel bir insan, ancak yakın bir arkadaşının tüm bu detayları dök -e Star ? Kendi kabulüne göre, bu hikaye hemen hemen imkansızdır.

Çiftle Son Olaylar Neler?

DiCaprio’nun Morrone ile ilişkisi on yıldaki en uzun süredir. İkisi hala birlikte ve şu anda Boston'da DiCaprio çalışırken Yukarı Bakma . Onun tek olabileceğine dair spekülasyon kontrolden çıktı, ancak ikisi hala meşgul değil.

İkisinin beklediğini söyledikten birkaç ay sonra, Star DiCaprio'nun Morrone'a ' molaya ihtiyacı var . ' Bu mola asla olmadı, bir bebek de gelmedi. Açıkçası, bu dergi hakkında doğru haberler için okunacak bir dergi değil. Zincirsiz star.Dedikoducu Polis DiCaprio'nun ' aşk tanrısı oynamak ' onun için Bir Zamanlar Hollywood'da başrol oyuncusu Brad Pitt. O zamanlar Pitt, flört etmeye değil, baba olmaya odaklanmıştı. Ayrıca DiCaprio'nun Kate Winslet ile çıkmak . Bu, hayranları için hoş bir haber olsa da Devrim yolu , bu kesinlikle doğru değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.