Leonardo Dicaprio ve Kate Winslet bu haftanın yeni gazetelerinden birinin kapağında 'sonunda sevgili' olarak adlandırılıyor, ancak iddia tamamen yanlış. Dedikoducu Polis yalnızca bu sahte raporun hatalarını kaldırabilir.

Sydney und Justin Simpson 2013

Son sayısı Star arasında bir romantizm uyandırmaya çalışıyor Titanik Oscar ödüllü filmin 20 yıl önce gösterime girmesinden bu yana arkadaş olan yardımcı yıldızlar. Magazin dergisinin yeni kapak hikayesi görünüşe göre uydurulmuştu çünkü Winslet, oyuncunun geçen ay Fransa'nın St. Tropez kentindeki yardım vakfının yıllık galasına katılmıştı. Dostlar etkinlikten önce villasında havuz başında rahatladılar ve güvenilmez derginin 'samimi bir buluşma' yaşadıklarını iddia etmesine yol açtı.Sözde bir 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Leo, onunla tanıştığı günden beri Kate'e karşı güçlü hisler besliyor. Onun hayatında gördüğü en güzel kadın olduğunu düşünüyordu ve hâlâ da öyle. Yıllar geçtikçe, modelden modele ilerledi ve tarih attı, ancak onlarla Kate'le yaptığı gibi entelektüel düzeyde hiçbir zaman bağlantı kurmadı. ' Winslet, yaklaşık beş yıllık kocası Ned Rocknroll ile küçük bir oğlunu paylaşır, ancak prizin içeriden şüpheli olan kişi, evliliğinin son aylarda belada olduğunu söylemeye devam eder.

Şüpheli kaynak, 'Kate ve Ned arasında sürtüşme fısıltıları oldu' iddia ediyor. “Ve şimdi St. Tropez'de Leo ve Kate seksi görünüyor. İnsanlar kesinlikle satır aralarını okuyorlar. ' 'İçeriden' ekliyor, 'Ned bazen çocuk gibi davranabiliyor - ve sorunu daha da artıran şey, Leo'ya tahammül edememesi. Ve Kate'in [DiCaprio] 'yu bırakamayacak gibi görünmesi, Ned ile onun arasını açıyor. '

Tabii ki, tabloid raporu sadece aktör ve aktrisin yakın zamanda St. Tropez'de birlikte fotoğraflanması nedeniyle ortaya çıktı, bu yüzden romantik söylentilere inanmakta tereddüt ettik. Şüphelerimiz, bir DiCaprio içerisinden biriyle görüştükten sonra doğrulandı ve bize yalnızca 'gerçek olmadığı' konusunda güvence verdi. Star 'Nin en son kapak hikayesi. Güvenilir kaynağımız, kapak hikayesinin 'bir fantezi satmak isteyen bir dergiden' başka bir şey olmadığını söylüyor, 'Onlar yıllardır arkadaştılar (ve daha fazlası değil).'

Aslında, ilk kez seslenmek zorunda kalmadık Star uzun süredir arkadaşları çevreleyen sahte bir hikaye yaratmak için. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettikten sonra magazin dergisini basmış Winslet'in kocası onu Oscar'ları atlamaya zorladı çünkü onu DiCaprio civarında istemiyordu. Çıkış ayrıca 2016'da yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Winslet’in evliliği beladaydı ama aktris ve kocası açıkça hala beraberler. Derginin yeni kapak hikayesi sadece başka bir uydurmadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.