Are Jennifer Lawrence ve Leonardo Dicaprio Yeni filmlerinin setinde “felaketle flört etmek” mi? Yeni bir tabloid raporu, yardımcı yıldızların biraz fazla yaklaştığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio’nun Palpable Cazibe Merkezi

Yaklaşan filmlerini çekerken, Yukarı Bakma , Star Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio'nun flört ederek seti ısıttığını iddia ediyor. İçeriden biri, 'kimyaları alışılagelmişin dışında' diyor ve ekliyor, 'setteki pek çok insan, neredeyse her sahneyi Leo'nun karşısında geçireceği bir film çekerek Jen'in baştan çıkarıcı kaderini fısıldıyor.'Lawrence ve DiCaprio, [gökbilimcileri canlandırıyor] (https://people.com/movies/jennifer-lawrence-leonardo-dicaprio-on-set-dont-look-up/#:~:text=Leonardo%20DiCaprio%20and% 20Jennifer% 20Lawrence% 20are% 20adopting% 20new% 20looks% 20for, film% 20Don't% 20Look% 20Up. & Text = The% 20film% 20% E2% 80% 94% 20which% 20McKay% 20 (The, Earth% 20in% 20just% 20six% 20months.) Bir asteroidin Dünya'ya doğru gittiği konusunda herkesi uyarmaya çalışıyor, ikisi de piyasanın dışında. Açlık Oyunları oyuncu Cooke Maroney ile evli iken Bir Zamanlar Hollywood'da oyuncu Camila Marrone ile çıkıyor. Yine de kaynağa göre, 'Jennifer ve Leo, ödül şovunda ve diğer endüstri etkinliklerinde birbirlerine rastladıklarında her zaman cilveli bir yakınlık yaşadılar.'

Jennifer ve Leonardo’nun Önemli Olanları Bu Flört Festivali Tarafından Tehdit Ediliyor mu?

Gazetenin kaynağı ekliyor: 'Söylentiye göre, her zaman hayran olduğu Leo'yla çalışma fırsatını kaçırdı.' Dırdırcı ayrıca Lawrence'ın kocasının aynı duyguyu paylaşmayabileceğini ortaya çıkarır ve Cooke Maroney'nin tüm flörtlere 'sinirlenebileceğini' iddia eder. Magazin dergisinin iddia ettiği Camilla Marrone ile ilgili olarak hala bir yüzük bekliyorum Tipster, 'çok sabırlı davrandığını ancak Jennifer ile olan bağını oldukça korkutucu bulduğunu' iddia ediyor.

Kostarların Birbirine Girdiğini Düşünmüyoruz

Dedikoducu Polis ancak bu aşırı dramatize edilmiş parçayı satın almıyor. Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence ilk kez birlikte çalışıyor olsalar da, ikisinin de profesyonel olduğu için ikisinin birbirleriyle yoğun şekilde flört ettikleri fikri biraz abartılı. Ayrıca, ikisinin diğer insanlara bağlı olduğu göze çarpan bir sorun var. Sanırım yayının, kostarlar arasında bazı dramlar uyandırmak için bir neden aradığını tahmin ediyoruz.

Magazin daha önce yalan söylemişti

Bu şaşırtıcı değil çünkü Star ünlüler hakkında yalanlar yayma alışkanlığı var. Örneğin, aylar önce, aynı yayın Leonardo DiCaprio'nun Camila Marrone'a verdiği demeçte ara vermeye ihtiyaç vardı ondan. Dedikoducu Polis Hikaye yayınlandıktan sonra ikisinin kanıtlarını bulduktan sonra sahte raporu bozdu.

Dergi ayrıca DiCaprio'nun Brad Pitt'i bağlamayı denedi Morrone’nin arkadaşlarından biriyle. Dedikoducu Polis Sahte hikayeyi düpedüz reddettiği için hesabı Pitt için bir temsilci tarafından çalıştırdı. Gazetenin kötü şöhreti göz önüne alındığında, bu son parçanın da doğru olmadığını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Haifischbecken Nettowert der Besetzung

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.