Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Brad Pitt yardımcı yıldızına yardım etti, Leonardo Dicaprio , kız arkadaşına evlenme teklif et, Camila Morrone . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve gerçek olmadığını anladı. Pitt, DiCaprio’nun hayali teklifinde hiçbir zaman rol oynamadı. İşte sahte hikayeye bir bakış.

Bir yıl önce, tabloid TAMAM MI! Leonardo DiCaprio, Camila Morrone'a evlenme teklif etti. ve hemen kabul etti. Yarım yamalak hikaye, bu 'teklifin' ne zaman ve nerede gerçekleştiğine dair ayrıntılar verme zahmetine girmedi, ancak çıkış, Brad Pitt'in bunun gerçekleşmesinde önemli bir rol oynadığını iddia etti. Sözde içeriden biri, tavsiye teklif etmeden önce DiCaprio'yu Pitt'i aradı.Şüpheli içeriden, 'Brad Leo'ya soruyu çok sevimsizce romantik bir şekilde nasıl soracağına dair ipuçları verdi,' dedi. İsimsiz kaynak ekledi, 'Brad onun için ağabey olmaya başladı. Düğün gününde önde ve ortada olacağına bahse girebilirsin. ' Şüpheli kaynak ayrıca Pitt'in, 'içki içmek' etrafında dönmeyecek 'gösterişsiz' bir kutlama olan bekarlığa veda partisini planlamasına yardım edeceğini iddia etti.

Dergi, Pitt'in DiCaprio’nun gözlerini “sanata, kültüre ve kişisel gelişime odaklanan yepyeni bir dünyaya açtığını” iddia etti. Brad, hayatın yüzeysel olmayan zevklerinde mutluluğu bulmanın önemi gibi onu sonsuza dek değiştiren şeyleri Leo'ya anlattı. ' Hikaye kesinlikle Pitt’in DiCaprio ile kalıcı dostluğunun tatlı bir hikayesine benziyordu.

Oyuncular birbirlerini yıllardır tanımış ve muhtemelen birlikte çalıştıktan sonra daha yakın bir bağ kurmuş olsalar da makale uydurulmuştu. DiCaprio, Morrone'ye bir teklifte bulunmadı ve Pitt, arkadaşına nasıl yapılacağı konusunda asla 'tavsiyede bulunmadı'. O zaman, Dedikoducu Polis DiCaprio'ya yakın olan ve bize hikayenin doğru olmadığına dair güvence veren bir kaynağı kontrol etti. Bir yıl sonra, Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone hala nişanlı değiller, bu yüzden tüm bu hikaye tamamen aynıydı. DiCaprio ve Pitt filmde rol aldığından beri, Bir Zamanlar Hollywood'da , magazin gazeteleri meslektaşları hakkında birçok yanlış hikaye yaptı.

2018 sonbaharında Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! iddia etmek için Pitt ve DiCaprio kavga ediyorlardı Quentin Tarantino filminin setinde. Dergi, iki oyuncunun anlaşamadığını ve yoğun bir profesyonel rekabet yaşadığını savundu. Dedikoducu Polis hikayeyi Pitt'in bir sözcüsü tarafından yayınladı ve bize sette ikisi arasında sorun olmadığını söyledi.

Bundan önce, bir kardeş yayın TAMAM MI!, Yaşam tarzı, yanlış iddia edildi DiCaprio, Pitt'in Margot Robbie ile flört etmeyi bırakmasını istedi. Magazin dergisi, Pitt'in Robbie'ye sert bir şekilde 'ezildiğini' iddia etti ve DiCaprio kostarını 'çok kalın yerleştirdiği' için çağırdı. Bu da başka bir sahte hikayeydi Dedikoducu Polis düzeltildi. Sahte makale çıktığında Pitt ve Robbie'nin birlikte bir sahneyi çekmediklerini belirten bir Pitt temsilcisiyle görüştük.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.