Bir tabloid iddiaları Leonardo Dicaprio kız arkadaşını terk etmeye hazır Camila Morrone - ve bunun nedeni annesi ona evlenme teklif etmesi için sürekli baskı yapıyor. Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Sözde 'kaynak', National Enquirer , 'Leo, Camila ile birlikte olmayı seviyor, ama ona bir yüzük takmak için o kadar çok baskı görüyor ki, tuğlaları vurmaya hazır.' Çıkış, çiftin tatillerini St. Bart's'ta geçirdiğini, ancak DiCaprio'nun 'cep telefonuna yapıştırıldığını' ve tüm seyahat boyunca kız arkadaşını görmezden geldiğini iddia ediyor. Bu, aktörün tatil sırasında telefonuna bakan tek bir paparazzi resmine dayanıyor gibi görünen saçma bir ifade. Ancak, birkaç tane daha var DiCaprio ve Morrone'un gülüp PDA gösteren fotoğrafları sahilde.Oradan, tabloid, DiCaprio'nun kız arkadaşına da ilgisizlik gösterdiğini iddia ediyor: İÇİNDE derginin Altın Küre öncesi partisi. Şüpheli habercisi, 'Leo bir köşe masasına oturup Armie Hammer ve başka bir arkadaşıyla sohbet ediyor, içiyor ve sigara içiyor,' diyor. Camila kendini hasta hissettiğinde ve eve gitmek istediğinde akşamını kısa kesmeyi reddetti. Çoğu zaman özel endüstri kepçeleri alan güvenilir bir eğlence merkezi olan Wrap, DiCaprio ve Morrone 'birbirlerine sarılıyorlardı -de İÇİNDE dergi partisi.

Dergi daha sonra bir senaryoyu yeniden ele alıyor. Dedikoducu Polis geçen ay çürütüldü - bu fikir DiCaprio’nun annesi Irmelin ona evlenme teklif etmesi için baskı yapıyor . Bilinmeyen ihbarcı, Irmelin’in ricalarının geri teptiğini ve şimdi Morrone ile ilişkisini iptal etmeye hazır olduğunu söylüyor. 'Leo baştan sona bekar. Yapmak istediğini yapmak istiyor ve köşeye sıkıştığını hissetmeye başladığında, onu bitirmek için bu onun işaretidir. '

DiCaprio’nun kendi sözcüsü zaten söyledi Dedikoducu Polis Annesinin ona evlenme teklif etmesi için baskı yapmadığını. Bunlara ek olarak, Morrone, DiCaprio'ya Altın Küre'nin tüm sonraki partilerine katıldı bu ayın başlarında katıldı. E! Ünlülerle ilgili haberler için haberler için gazetelerden çok daha güvenilir bir kaynak Enquirer , model törenin yapıldığı Beverly Hilton'a geldiğinde ikilinin birbirlerini tatlı bir öpücükle karşıladıklarını bildirdi.

Basitçe söylemek gerekirse, DiCaprio'nun romantizmi hala güçlü ve hayatındaki hiç kimse ona soruyu sorması için baskı yapmıyor. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için geçen Ağustos'ta magazin dergisini basmıştı DiCaprio ve Morrone bölünmeye yöneldi Margot Robbie'yi sözde kıskançlığı üzerine. Yayın, çiftin ilişkisine dair bir kavrayışa sahip değil, bu yüzden onun yerine bu kurgusal anlatıları yazdırıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.