Vardır Leonardo Dicaprio uzun zamandır sevgiliye teklif etmek Camila Morrone ? Birden fazla magazin dergisi aynı hikayeyi ileri sürüyor, bu yüzden Dedikoducu Polis bir göz atıyor.

Üç yıl çıktıktan sonra, Yaşam tarzı aktörün 22 yaşındaki kız arkadaşı Morrone'ye evlenme teklif ettiğini iddia ediyor. 'İçeriden' biri dergiye DiCaprio'nun 'sadece Camila'ya baktığını' söyledi. Görünüşe göre bu içeriden biri, Camila'nın babasına evlenme teklif etmeden önce sorduğunu bilecek kadar DiCaprio'ya yeterince yakın ve 'Onları kutsamaktan fazlasıyla mutluydu.'Bernstein 600 lb Leben vorher und nachher

Kardeş yayını Temasta çok benzer bir anlatıyı zorluyor. El ele yürüyen iki kişinin aynı fotoğrafıyla, bu dergi “Leonardo sonunda birini buldu” diyor ve teklif etti. Bu dergi aynı içeriden biri ile konuşmuş olmalı, burada DiCaprio'nun bir 'arkadaşı' olarak listelenmiş, çünkü 'O sadece Camila'ya bakar' cümlesinin yeniden ortaya çıkması. Bu dergi, 'salgın nedeniyle henüz bir düğün tarihi yok, ancak büyük olasılıkla gelecek yıl olacak' ekleyerek bir adım daha ileri gidiyor.

Dedikoducu Polis dürüst olmak gerekirse, Leonardo DiCaprio'nun soruyu sorup sormadığını kesin olarak söyleyemem. O ve Morrone Aralık 2017'den beri çıkıyorlar ve tüm hesaplara göre oldukça yakınlar. Gerçekten evlenmeleri mümkündür, ancak bu tabloid haberlerinden hala şüpheliyiz. Resmi bir açıklama yapılmadı ve biri olana kadar herhangi bir iddiadan şüpheli kalacağız.

Kardeş dergiler olmasına rağmen, her iki magazin dergisinin de aynı şüpheli içeriden / arkadaştan aynı alıntıyı yayınlaması garip görünüyor. Bu terimler magazin dergileri tarafından çokça kullanılır ve tipik olarak herhangi bir gerçekle ilgili çılgın spekülasyonlara işaret eder. Başka bir nedenden dolayı, çift yakın zamanda Günlük posta ziyaret etmek Titanik yıldızın annesi. Morrone yüzük takmamak parmağında, bu da mevcut nişan olmadığını gösteriyor olabilir.

Bu gece eğlence, çok daha güvenilir bir kaynak, son zamanlarda DiCaprio'nun neden yerleşmeye hazırlanıyor olabilir . 2005'ten 2011'e kadar Bar Refaeli ile çıktığından beri yaşadığı en uzun ilişki bu. 2005'ten beri Gisele Bundchen'den beri bir kız arkadaşıyla yapmadığı bir hareket olan Morrone'u aynı zamanda Akademi Ödülleri'ne de getirdi. ikisi için de ciddi bir ilişki, dolayısıyla evlilik söz konusu olamaz.

Bu ilk değil Temasta Ancak ikisi arasındaki evlilik söylentilerini yayınladı. Ekim ayında, Morrone olduğunu iddia eden bir hikaye yayınladı. DiCaprio'nun teklif etmesini istedi . DiCaprio'nun bir sözcüsü bize bu hikayede 'gerçek olmadığını' söyledi, tıpkı bu hikayede olduğu gibi tek bir anonim kaynağa dayanan bir hikaye.

Was ist mit Pauly Shore passiert?

Bu ilişkinin söz konusu olduğu yerlerde, magazin dergilerinin kötü şöhretli sivilceli bir sicili var. TAMAM MI!, Bu iki magazin dergisinin bir başka kardeş yayını, geçen yıl Morrone'nin DiCaprio'dan rahatsız olduğunu bildirdi çünkü eski sevgilileriyle arkadaş kalır . Aynı tabloid de ikisinin sahip olduğu bir hikaye yayınladı. gizlice evlendi . Bu hikayelerin ikisi de basıldı Dedikoducu Polis tam bir kanıt eksikliğinden ve magazin dergilerinin gerçek haberi nadiren aldığına dair bir örnek.

Bu yılın başlarında National Enquirer , söz konusu olanlarla aynı sahibi olan başka bir tabloid, DiCaprio'nun Morrone'u aileye terk etmeyi planladığını bildirdi. teklif etme baskısı . Bu hikayeleri saf spekülasyon olarak ele aldık ve ikisi bu raporlar aracılığıyla bir arada kaldılar, bu yüzden belki de magazin dergileri sadece bir ayrılıktan ziyade bir nişan hikayesine dönüyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.