Gibi Johnny Depp’in eski eş ile yasal durum Amber Heard devam ediyor, bir dergi, aktörün bir tabloid aleyhine açtığı hakaret davasının kariyerine mal olmuş olabileceğini bildirdi Leonardo Dicaprio takım elbise içine 'sürüklendi'. İşte bildiklerimiz.Johnny Depp Önyükleme Yapıyor mu?

'Hollywood'dan Yasaklandı: Leo Kara Listeleri Johnny!' bir makale diyor KB . Dergiye göre, 'Johnny Depp, görkemli zarafetten düşüşünün ardından Hollywood'dan sonsuza dek çıkması emrediliyor ve Leonardo DiCaprio ona kapıyı gösteriyor!'Çıkış, Depp'in DiCaprio'ya 'Balkabağı Kafası' nın 'aşağılayıcı' takma adını verdiğini ve Heard'ı onu aldatmakla suçladığını bildirdi. Geri geliyor birlikte isimsiz bir film için seçmelere katıldıktan sonra aktör.

DiCaprio'ya yakın bir kaynak “Leo çok canlı” diyor. 'Tüm arkadaşlarının yanı sıra onunla bir daha çalışmak isteyenlerin Johnny ile anlaşması yasaklandı. Johnny'nin onu büyük bir mesele değilmiş gibi içine attığına inanamıyor.Dergi daha sonra DiCaprio’nun sonunda yerleşmek kız arkadaşı Camila Morrone ile ve söylentiye göre zaten gizlice nişanlandı . Kaynak, DiCaprio için en büyük tetikleyicinin, 'Johnny’nin vahşi suçlamalarının' ilişkisini 'raydan çıkardığı' olduğunu ortaya koyuyor - ve olası nişan - Morrone ile. Çıkış ayrıca, Depp’in geçmişte DiCaprio’ya 'işkence yaptığını' itiraf ettiğini de not eder. Gilbert Üzümünü Ne Yiyor? DiCaprio’nun kariyerinin başlarında.

Johnny Depp ve Leonardo DiCaprio

(Paramount Resimleri)'Leo Amber'ı bile zar zor hatırlıyor ... bu yüzden daha da öfkeli,' diye ekliyor muhbir, aktörün durumdan dolayı hayal kırıklığının ötesinde olduğunu vurguluyor. Şu anda Camila konusunda çok ciddidir ve isminin çamura gömülmesine gerek yok. Johnny onu gerçekten otobüsün altına attı ve yüzde 100 kara listeye aldı. '

“Johnny eskiden Los Angeles'ın en büyük patronuydu ama kasabaya artık Leo ve onun en yakın arkadaşları gibi başkanlık ediyor. Brad Pitt] , Bradley Cooper] ve George [Clooney], ”diye tartışıyor içeriden. Cesurca ilan ederler,

Johnny bütün bunlar bittikten sonra kendini neredeyse işsiz bulacak.

'Daha önce pek çoğuna yüklediği çocukça lakapları ifşa ederek kendisine hiçbir iyilik yapmadı,' diye sonlandırdı. 'Amber'i yok etme konusundaki kör kararlılığıyla, yüzüne rağmen burnunu büyük ölçüde kesti.'

İşte anlamadığımız şey: Johnny Depp, Leonardo DiCaprio'dan bahsetmedi, Amber Heard yaptı. Heard, Depp'in onu Channing Tatum, Eddie Redmayne, Kelly Garner ve Liam Hemsworth dahil olmak üzere bir dizi yıldızla ilişki kurmakla suçladığını iddia etti.

'Ayrıca beni Leonardo DiCaprio gibi seçmelere katıldığım yıldızlarla ilişki yaşamakla da suçladı' Heard's yazılı açıklama okur . Oyuncu, Depp'in diğer oyunculara verdiği iddia edilen üç lakaptan da bahseden kişiydi, ki bu 'çok' olarak nitelendirebileceğimiz bir rakam değil. Heard mahkemeye 'Örneğin, Leonardo DiCaprio' balkabağı kafalı ', Channing Tatum' patates kafalı 've' Jim Turd Sturgess 'dedi.'

Yani Depp, DiCaprio'yu kargaşaya ya da otobüsün altına atmadı, yani bu kara listeye alma hikayesi başından beri saçma. O zaman bile, 'Balkabağı Kafası', DiCaprio gibi şov dünyasının emektarını paniğe kaptıracak bir şeyi bırakın, gerçekten de gazap uyandıran bir aşı değil. Maalesef yalanlar burada bitmiyor.

Johnny Depp ve Leonardo DiCaprio’nun İlişkisi Hakkında Bildiklerimiz

Depp 2016'da DiCaprio hakkında olumlu konuştu , çalışkan oyuncu arkadaşına derinden saygı duyduğunu belirterek. Bu 'işkence' iddiasının kaynağı - Depp, sette o zamanlar yeni doğan oyuncuya karşı nazik olmadığını itiraf etti. Gilbert Üzümünü Ne Yiyor? 90'larda. Depp'ten 12 yaş küçük olan DiCaprio, görünüşe göre video oyunları konusunda oldukça heyecanlıydı ve çekimler sırasında kötü bir yerde olduğunu söyleyen Depp pek ilgilenmiyordu.

Bu tabloid'e göre, video oyunlarıyla ilgili bir gencin konuşmasını dinlemeyi reddeden ve kendisinden sigara yakmasına izin vermeyen 30 yaşındaki bir aktör, Depp'in pişmanlık dolu ve güler yüzlü bağlamı olmadan 'işkence' olarak adlandırılmaya değer. anekdot. Filmin yayınlanmasının üzerinden onlarca yıl geçtiği ve her ikisinin de hala aynı sektörde Depp, zaman zaman DiCaprio'yu gördüğünü sözlerine ekledi.

Aynı şekilde, DiCaprio’nun gazabına veya nefretine veya tabloid’in burada satmaya çalıştığı anlatılara dair herhangi bir kanıt yok. Bu, gereksiz yere halkın gözünde olmaktan öylesine güçlü bir hoşnutsuzluğa sahip ki aynı aktör. Kevin Connolly'ye sordu Instagram'da yayınlanan bir fotoğrafta onu örtmek için. Depp'in büyük bir romantik evlenme teklifi alabilmesi için işe girmemesini talep ederek kapılara vurmuyor.

Bu arada, DiCaprio nişanlanmadı ve düğün planlarından gelen herhangi bir konuşmayı ele alacağız. KB bir tuz tanesi ile alınacak. Tabloid daha önce şunları bildirdi: DiCaprio ve Morrone düpedüz evliydi ve bir bebek beklemek ve aylar evlilik yüzüğü veya yenidoğan olmadan geçti. Görünüşe göre bu çıkış, DiCaprio'nun evlendiği iddiasını ya gerçekleşene ya da o ve kız arkadaşı ayrılana kadar tekrar etmeye karar verdi.

Depp’in Kariyeri Nasıl?

Ne olursa olsun, 'yüzde 100 kara listeye alınmış' iddiası da aynı derecede saçma. Heard tarafından bahsedilmek, başkalarını Depp ile çalışmaktan korkutmak için yeterliyse, o zaman neden Eddie Redmayne ve Johnny Depp bağlı üçüncü Fantastik Canavarlar film? Davanın uzunluğuna rağmen, Depp, Jude Law ve Bill Nighy gibi büyük isimler de dahil olmak üzere birçok başka yıldızla hala işbirliği yapıyor. Son filmi Minamata sadece uluslararası dağıtım anlaşmalarında kilitlendi .

Dedikoducu Polis Depp'in Hollywood tarafından reddedilmesi ya da bir şekilde gelecekteki kariyerini sabote etmek 'karı dövücü' etiketini yasal olarak reddederek. Sevmek diğer kötü söylentilerin kaynakları , KB sadece bakıyor yasal durumdan yararlanmak ve biraz karışıklık yaratmak, ki bu tuhaf Hollywood davaları söz konusu olduğunda yeterince aşağılık, ancak bunu aile içi şiddet odaklı bir davada yapmak düpedüz aşağılık bir durumdur. Geçen yıl, tabloid, Depp'in bunu yapmaya çalıştığına dair söylentileri yaymaya çalışıyordu. Winona Ryder ile romantik bir şekilde yeniden bir araya gelin . Mahkeme dava sonuçlandıktan sonra, dedikodunun geri dönüşünü görmek bizi şaşırtmayacaktır. Sonuçta, bu derginin gerçeği umursamadığı açıktır.

Kararımız

Tüm mahkeme işlemlerini ve Hollywood fısıltılarını bilmiyor olsak da, bu söylenti temel hakkı bile almıyor ve reddedilmesi gerekiyor.

Ist Garth Brooks immer noch mit Trisha verheiratet?