Bir rapor, LeAnn Rimes’ın kısa saç kesiminin kocasını terk etmeye hazırlandığını gösterdiğini belirtiyor. Eddie Cibrian . Dedikoducu Polis ancak bu saçma teoriyi tamamen çürütebilir.

Miranda Lambert auf Blake Shelton

Şarkıcı kısa süre önce Instagram'da daha kısa yeni bir saç modeli ortaya çıkardı ve görüntüye Coco Chanel'in alıntısıyla, 'Saçını kesen bir kadın hayatını değiştirmek üzere' diye açıklama yaptı. 'Tam Coco! Yeniliği sevmek ... İçimde hissettiğimle eşleşmek için dışarıda biraz daha hafif hissetmenin zamanı gelmişti. ' Ünlü Kirli Çamaşırhane şimdi Rimes’in yeni saç stilinin bu basit resmini çekti ve onu yaklaşan boşanma hikayesini yaratmak için kullandı.Tekrar tekrar gözden düşen site, Rimes'ın sözde yaşam değişikliğinin kendisi ve Cibrian'ın eski karısı Brandi Glanville arasındaki 'bitmeyen dramla bir ilgisi olduğunu' tahmin etmeden önce ilk önce 'büyük saç değişiklikleri genellikle büyük yaşam değişikliklerini yansıtıyor' ilan ediyor. , geçmişte sosyal medyada mücadele ettiği kişi. Webloid, şarkıcının gönderisini 'çok iyi bir şekilde Brandi'ye bir mesaj olarak alınabilir - belki de ikisinin bir tür anlayışa ulaştığını öne sürüyor.' Güvenilmez çıkış devam ediyor, 'LeAnn sadece uzun saçlarını dökmekle kalmayıp, aynı zamanda kocası Eddie Cibrian'ı da döktüğünü ima etmeye çalışıyor olabilir mi?'

Webloid'in hikayesi tamamen temelsiz olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Yine de şarkıcıya yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize kocasını 'terk etmediğini' garanti etti. Ve bir Cibrian temsilcisi masaldan güldü. Rimes sadece saçını kestirdi ve ardından takipçileriyle kişinin hayatında olumlu değişiklikler yapmakla ilgili bir alıntı yaptı. Resminin Glanville ile hiçbir ilgisi yok ve kesinlikle boşanma anlamına gelmiyor. Aksi takdirde webloid'in teorisi tamamen saçma.

Maalesef sitenin sahte makalesine şaşırmadık. Dedikoducu Polis Rimes'ın hiç çocuğu olmamasının nedenini yanlış iddia ettiği için daha önce CDL çağrısı Cibrian 'gizli vazektomi' geçirdi Glanville'den boşandıktan kısa bir süre sonra. Bu hikayede hiçbir gerçek yoktu ve bu sonuncusu da aynı derecede yanlış.

nadine caridi und jordan belfort

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.