Birçok yeni anne gibi, Michele'yi oku sevimli yenidoğanı sosyal medyada gösteriyor. The Glee star Instagram'daki takipçileriyle en yeni aile üyesinin birkaç samimi fotoğrafını paylaştı ve son fotoğraf hayranlara yeni genişleyen ailenin nasıl geçtiğine dair bir fikir veriyor. Erkek bebeğin hangi resminin en sevimli olduğunu söylemek zor, bu yüzden hepsini dahil edeceğiz.Lea Michele Hayatındaki Yeni Adamı Seviyor

Lea Michele’in oğlu Ever Leo, 20 Ağustos'ta doğdu ve yeni annenin küçük erkeğine tamamen aşık olduğu açık. Michele, oğlunun yüzünü sosyal medyada göstermekten titizlikle kaçınmasına rağmen, kendisi ve kocası Zandy Reich'ın genç Ever ile sahilde gezintiye çıkması da dahil olmak üzere yeni bebeğinin birçok fotoğrafını paylaştı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sadece aşk???? (???? @ashleybarrettphotography bu özel anı zamanında yakaladığınız için çok teşekkür ederim)

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 9 Kas 2020, 11:26 PST tarihindeGenç aile doğayla iç içe birine bakıyor ve fotoğrafın neredeyse sepya tonlu aydınlatması bu algıya katkıda bulunuyor. Bebeğin yüzü görünmemesine rağmen, ebeveynlerinin gözlerini küçük oğlanlarından uzak tutamayacağı açıktır. Dürüst olmak gerekirse, tamamen sempati duyabiliriz. Yüzüne bir göz atamadık ama resimleri hâlâ şimdiye kadarki en şirin bebek resimleri.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bizim küçük aslan adamımızTarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 31 Ekim 2020 11:38 PDT

Bebek bu yıl şeker mi şaka mı menüden çıkmış olsa bile Cadılar Bayramı için giyinmiş. Bebek fotoğraflarında her zaman tek başına uçmaz veya ünlü annesi ve yakışıklı babasıyla poz vermez. Baby Ever bazen büyükannesinin yanında görünür ve yüzü, bu paylaşılan anlarda zekâ düzeyleri hakkında nasıl hissettiğimizi mükemmel bir şekilde özetler.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

En büyük anne, büyükanne ve arkadaş. Mutlu 60. anne ??

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 19 Eki 2020, 11:09 PDT

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

E ile Jonathan Amca'ya dans eden doğum günü kızının en sevdiğim videosu ????

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 19 Eki 2020, 11:08 am PDT

Joel und Victoria Osteen Scheidung

Michele’in Motherly Glow'u

Elbette Baby Evers ile fotoğraflarda en çok görünen kişi Lea Michele'nin kendisi. Çok yetenekli oyuncu, yepyeni bebeğini kucağına aldığında hiç bu kadar güzel görünmemişti. Bebeği tutarken yayınladığı fotoğraflarda kelimenin tam anlamıyla parlıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

ben ve oğlum ???? (???? @nikkireed)

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 18 Eki 2020, 14:33 PDT

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sen benim hayatımın gün ışığısın.????

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 9 Eki 2020, 17:03 PDT

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bu anlar.

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 16 Eyl 2020 11:59 PDT

Baby Evers, ailenin geleneklerinin ve kutlamalarının bir parçası haline geldi. Annesinin 34. doğum günü de dahil olmak üzere ebeveynleriyle doğum günlerini kutladı. Şüphesiz Michele’in yeni bebeği, bu yıl isteyebileceği en iyi hediyedir, özellikle de bu yıl, hayatının diğer alanlarında Michele için o kadar da güzel geçmediğinden beri. The Glee yıldızla vuruldu zorbalık suçlamaları ve duyarsız ırkçı sözler yapma bu yılın başlarında şovdaki eski yardımcı yıldızları tarafından.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

3. 4?

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 29 Ağu 2020, 20:28 PDT

Suçlamalar ilk olarak Haziran ayında ortaya çıktı ve Michele o zamandan beri popüler müzikal şov setindeki davranışlarından dolayı kamuoyuna özür diledi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Anne

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 8 Eyl 2020, 15:37 PDT

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bu gerçek nimet için sonsuza kadar minnettarım ????

Tarafından paylaşılan bir yayın Michele'yi oku (@leamichele) 26 Ağu 2020 11:24 PDT

Bu aksiliklere rağmen, Michele kendini bir anne olarak yeniden odakladı. daha iyisini yapmaya söz vermek ilerleyen oğluna daha iyi bir rol model olmak için. Kendini uzun zamandır söylentilerin ortasında buldu, bazıları gülünç ve yanlış ve öğrenmeye başladığı diğer kişiler, ancak gelecekte ne olursa olsun, Michele her zaman yanında olan en az bir küçük adama sahip olacak.