Kanun ve Düzen: Organize Suç aylardır işin içinde ve şovun birden fazla kilit personeli kaybetmesinden sonra, bir rapor, programın oyuncularının ve ekibinin gelecekleri hakkında endişeye kapıldığını söylüyor. Gerçeği göz önünde bulundurarak Organize suç şu anda bir showrunner yok ve ne kadar önemli Mariska Hargitay ve Christopher Meloni’nin SVU yeniden birleşme hayranlar için ciddi bir konudur. İşte neler olduğu.

'Organize Suç' Üretiminin Düzensiz Olduğu Bildirildi

' SVU Drama! Set On Trouble ”, Star . Dergi, hayranlarının Hukuk ve Düzen: SVU Mariska Hargitay ve Chris Meloni'yi yeniden bir araya getirecek uzun zamandır beklenen yan ürün hakkında hala uğultu yapıyor olabilir, içeriden biri şovun 'sahne arkası draması tarafından sarsıldığını' ve bunun üretimi ciddi şekilde etkileyebileceğini söylüyor. İsimsiz bir içeriden der ki:kimberly ann "kim" scott

Ne olacağını kimse bilmiyor. İşler kesilebilir ve oyuncular yazılabilir.

Görünüşe göre drama, öncelikle şovmenliğin değişen pozisyonu etrafında dönüyor. Dergi, 'İlk olarak, şovmen Craig Gore LA protestoları sırasında yaptığı yorumlar nedeniyle Haziran ayında kovuldu' diyor. Bir sonraki ayrılış, onun yerine geçen Matt Olmstead idi. Stumptown , Şikago yangını , ve Chicago Polisi birkaç yıldır.

Olmstead, bu ayın başında pozisyondan çekilerek, sözde istikrarsız duruma yol açtı. Organize suç . Bahşişçi, 'Chris ve Mariska iyi olacaklarından oldukça eminler,' diye sonlandırdı. 'Beraber olduklarında çok eğleniyorlar ve gecikme yüzünden gerçekten üzülüyorlar.'

Kanıt nerede?

Gibi Son teslim tarihi rapor edildiğinde not edildi Olmstead’ın çıkış haberlerinde , bu tam olarak bir Dick Wolf yapımı için şok edici bir gelişme değil. FBI: En Çok Aranan listelenen beş isim vardı erken prodüksiyonunda ve ilk sezonunda çeşitli noktalarda showrunner olarak ve ikinci sezonu için yeni bir showrunner aldı. Şov gayet iyi gidiyor ve ikinci sezonu salgınla ilgili nedenlerden dolayı kısa kesmesine rağmen, üçte bir için yenilendi. SVU kendisi de dizinin birinci ve ikinci sezonu arasında şovmenleri değiştirdi.

Ve bu raporda eksik olan en büyük parça da bu. Şu anda gerçekleşen her şov veya film gibi, koronavirüs de prodüksiyonun her yönünü büyük ölçüde etkiliyor. Endişe yaratan şey bu - nispeten yaygın bir yürütme değişikliği değil. Bu 'içeriden' birinin doğruluğundan şüphe etmek için birkaç ciddi neden daha var. Evet, gösteri prodüksiyonları iş ve döküm kesintilerini görebilir ve evet, Hargitay ve Meloni, maliyet düşürme söz konusu olduğunda esasen dokunulmazdır, ancak kaynağın geri kalan görüşleri saçma.

Birincisi, Craig Gore şova ortak yapımcı olarak eklenmişti, bu yüzden onu ana dizi sorumlusu olarak adlandırmak biraz zor. Gerçeği göz önünde bulundurarak o kaldırıldı Polisle ilgili bir gösteri için son derece önemli bir endişe olan polis vahşeti hakkındaki protestoları takip eden kışkırtıcı yorumlarından ötürü, personelden atılması şaşırtıcı olmadı.

Gerçek, güvenilir bir kaynak, Son teslim tarihi, gösterinin, özellikle yapımcıların 'yeni diziyi hazırlamak için fazladan zaman ayırması' için ertelendiğini bildirdi. Konunun ciddiyeti ve Meloni’nin franchise’a geri dönmesiyle ilgili beklentiler göz önüne alındığında, bu sürpriz olmamalı.

An welchem ​​Krebs ist Bob Marley gestorben?

Bu tabloid'in televizyon 'içerdekilerin' saçma sapan olduğu daha önce kanıtlandı. Star daha önce orada olduğunu bildirdi bir ton perde arkası dramıydı arasında Amerika'nın yeteneği var hakimler. Ondan önce kaynakları emindi. pop yıldızı Miley Cyrus ikinci sezona katılacak nın-nin Tepeler: Yeni Başlangıçlar . Bu hikayelerin hiçbiri nihayetinde şovlarla ilgili herhangi bir meşru kavrayışa sahip değildi ve bu Organize suç söylenti de dayanıksız görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.