Ryan Seacrest eğlence sektörünün en çalışkan adamlarından biridir. Bu bir gerçek. Yine de, güçlü iş ahlakı nedeniyle, Seacrest'in yönetebileceğinden fazlasını üstlendiğine dair söylentiler var. Magazin gazeteleri, gazeteler hakkında birkaç yanlış iddiada bulundu. Amerikan İdolü ev sahibinin sağlığı, ancak Dedikoducu Polis bu sahte söylentilerin birkaçını düzeltti. İşte Seacrest ve sağlığı hakkında yayınladığımız bazı hikayeler.

Ryan Seacrest’in Botoks Kazası

İki ay önce National Enquirer yanlış iddia edildi Ryan Seacrest, botoks enjeksiyonları yüzünden kör oldu . Bu absürt hikaye, hayranların Seacrest'in sözlerini yayından kaldırdığı göründüğünde felç geçirdiğinden endişelenmeye başladıktan sonra uyduruldu. Güvenilir olmayan çıkış, Seacrest'in felç nedeniyle değil, radyo kişiliğinin mevcut kilitlenme sırasında kendisine botoks enjeksiyonları yaptığı için körleştiğini iddia etti. 'Seacrest'i tanıdığını' iddia eden sözde bir kaynak, 'Hollywood kozmetik cerrahlarının çoğu hala kapalı olduğu için, kendisi veya evinde başka biri tarafından uygulanan bir Botoks enjeksiyonuna bir tepki olabilir' dedi. Hikaye çok gülünç ve dramatik geldi Dedikoducu Polis inanmak. Şüpheli parçayı, hikayenin yanlış ve çılgınca olduğunu söyleyen daha güvenilir kaynağımız tarafından yayınladık.Ryan Kalıcı Olarak New York'a Veda Ediyor?

Günler sonra, Daha Yakın Haftada Bir iddia edilen Seacrest kalıcı olarak Los Angeles'a taşınmayı düşünüyordu. Mevcut karantina başladığından beri Seacrest filme çekiyor. Canlı! Ryan ve Kelly ile Los Angeles'taki evinden. Dergi, Seacrest'in kendisi için 'daha sağlıklı' olduğunu düşündüğü için Los Angeles'ta kalabileceğini iddia etti. Sözde bir kaynak, Seacrest'in bu hareketin sabah talk show'unu büyük ölçüde değiştireceğini bildiğini belirtti 'ama şu anda Kaliforniya'da yaşamama fikrinden korkuyor.' Dedikoducu Polis Seacrest'in Los Angeles'a geri dönme öyküsünü zaten düzelttiğimize işaret etti. Tarafından da doğrulandı Sayfa Altı o bu söylentinin doğruluğu yok .

Ryan’ın Onu Yatağa Bağlı Bırakan 'Tedavi Edilemez Hastalığı'

Aynı hafta içinde Enquirer başka bir saçma anlatı ile geldi. İddiaya göre kağıt Seacrest tedavi edilemez bir hastalıktan ölüyordu . Çıkış, bu 'tedavi edilemez' hastalığın Seacrest'in sağlığı ve kariyerinden etkilendiğini iddia etti. Çok sayıda kaynak, üreticiye miyaljik ensefalomiyelit veya kronik yorgunluk sendromu teşhisi konulduğunu, bunun da iş arkadaşlarının işten bir gün izin aldığı için 'çıldırdığını' iddia etti. Süpermarket, sahte makalesini satmak için Seacrest'i tedavi etmeyen, ancak yine de ev sahibinin akut yorgunluk sendromundan muzdarip olduğunu iddia eden bir doktorun sözünü aktardı. Tüm parça üretildi ve fazlasıyla dramatize edildi. Dedikoducu Polis Sahte raporu reddeden Seacrest'e yakın bir kaynakla görüştü.

Ryan Seacrest “Evlilik” İkilemi İçin Terapi mi Aradı?

Gazeteler, Seacrest'in geçmişte zihinsel sağlığı için yardım aradığını bile iddia etti. Geçen yaz Enquirer ilan etti Seacrest, 'soğuk ayaklarını' iyileştirmek için terapiye gitti. O sırada Seacrest, Shana Taylor ile olan ilişkisini uzlaştırmıştı. Dergi, Seacrest'in evlilik korkusunu anlamak için tedavi aradığını ve böylece tekrar tekrar kız arkadaşıyla evlenebileceğini iddia etti. O sırada Seacrest ve Taylor'ın ilişkilerini uzlaştırdığı doğrulanmış olsa da, ikisinin evlenmeyi planladığına veya Seacrest'in tedavi aradığına dair hiçbir kanıt yoktu. Bunu belirtmeye değer Seacrest ve Taylor geçtiğimiz günlerde üçüncü kez ayrıldı , bu nedenle ikisi hiç evlenmedi.

Kısacası, Seacrest çok çalışıyor ve çoğu insan onun üretkenliğini anlamayabilir. Bu, televizyon sunucusunun ölümüne çalıştığı veya herhangi bir hastalıktan muzdarip olduğu anlamına gelmez.