Son bir buçuk yıldır, magazin dergileri yayıncılıkta fazla mesai yapıyorlar. yanlış raporlar hakkında Lori Loughlin ve Felicity Huffman . Her iki aktrisin de üniversite kabul skandalına karıştı , yıldızlarla ilgili sahte makaleler var. Çoğu zaman, güvenilmez yayınlar her iki oyuncu için de aynı kinayeyi kullandı. İşte Huffman ve Loughin hakkındaki son söylentilerden bazıları Dedikoducu Polis düzeltti.

Evliliklerinin Parçalanması Hakkındaki Düzmece Raporlar

Geçen Ekim, Kadınlar Günü iddia edildi Dedikoducu Polis Macy'nin tüm düşüş boyunca karısının yanında olduğunu fark ederek hikayeyi düzeltti. Ayrıca makalenin doğru olmadığını onaylayan çiftin bir temsilcisiyle görüştük.Benzer şekilde, bir ay önce, TAMAM MI! iddia edilen Lori Loughlin’in Mossimo Giannulli ile evliliği krizdeydi . Gazete gazetesi, ikisinin birleşik bir cephe ve toplum içinde masumiyetlerini sunmuş olsalar da, 'birlikte mutlu bir şekilde yaşayan evli bir çiftten daha çok bir arada yaşayan sanal yabancılar gibi' hale geldiklerini iddia etti. Çift, kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul etse de, evliliklerinin başı dertte değildir. Dedikoducu Polis hikayeyi reddeden Loughlin'e yakın bir kaynakla konuştu.

Çiftlerin 'Ayrı Yaşamlar' Yaşadıkları İddiası

Her aktris için aynı hikaye satırlarını geri dönüştüren magazin dergilerinin bir başka örneği de geçen Haziran ayındaydı Yaşam tarzı iddia edilen Huffman ve Macy ayrı hayatlar yaşıyorlardı . Dergi, skandalın Huffman ve Macy’nin evliliğini 'çok fazla zorladığını' belirtti ve ikisi ayrı yatak odalarında uyumaya başladı ve birbirleriyle zar zor konuştu.

Son günlerde, TAMAM MI! , rapor edildi Loughlin ve Giannulli de 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı birinden diğerine. Yayın, skandaldan çıkan düşüşün ikisini birbiriyle “anlaşmazlığa” soktuğunu ve kameralar yuvarlanmadığında ikilinin karı-koca olmaktan çok iş ortağı haline geldiğini iddia etti.

Her iki hikaye de tarafından reddedildi Dedikoducu Polis . Skandaldan gelen yoğun haber ne olursa olsun, hiçbir çift birbirinden “ayrı yaşamıyordu”. Dedikoducu Polis aktörün karısını şiddetle desteklediğini vurgulayan Huffman ve Macy için bir sözcü ile konuştu. Loughlin ve Giaunnulli'ye gelince, ikisinin birlikte bir ev satın aldım sorun yaşıyor olsalardı bu onlar için mantıklı olmazdı.

Aktrisler Hikayelerini Hollywood'a mı Satıyorlardı?

Geçen Ekim, TAMAM MI! , iddia edilen Huffman hapishane günlüğü tutuyordu gelecekteki bir kitap ve film için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir haberin çıkışına verdiği demeçte, Huffman 'Hollywood'un bir kitap ve film haline gelecek bir hapishane günlüğünü yazmakla ilgili büyük kareler' ile konuşmaya başlamıştı. İronik bir şekilde, National Enquirer aynı hikayeyi Loughlin için de oynadı, aktrisin de öyle olduğunu belirterek hapishane deneyimini bir filme dönüştürmek . Her iki hikaye de oldukça benzerdi ve her ikisi de oldukça yanlıştı. Dedikoducu Polis Loughlin ve Huffman'ın hapishanedeki deneyimlerini para karşılığında satacakları fikrini reddeden her iki aktris için ayrı kaynaklarla konuşmuştu.

Skandalın sonuçlarıyla başa çıkmanın hem Lori Loughlin hem de Felicity Huffman için zor olduğundan şüphemiz yok, ancak kişisel yaşamları hakkında yanlış anlatılar yaratan magazin dergileri yardımcı olmuyor. Umarım, bu güvenilmez yayınlar onu dinlendirir, ancak Loughlin'in bu hafta hapis cezasına çarptırılacağını sanmıyoruz.