Geçen yıl bir tabloid bildirdi Keanu Reeves bir çocuğu evlat edinmek istiyordu. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeye baktı ve doğru olmadığını keşfetti. Hikayeye bir göz atalım.Keanu Reeves baba olmaya hazır mıydı?

Geçen yaz bu zamanlarda, dergi, TAMAM MI! , iddia edildi Reeves babalığa hazırdı . Makalede, oyuncunun o zamanki kız arkadaşı Jennifer Syme ölü doğan bebeğini doğurduğunda meydana gelen trajik kazanın 1999 yılında olduğuna dikkat çekildi. Yayın, Reeves'in katlandığı duygusal acıyı doğruladı ve onu ebeveyn olma fikrine kaptırdı.Magazin dergisi, Reeves'in fikrini değiştirdiğini ve 'içinde bir anahtarın açıldığını' ve bir çocuk istediğini belirtti. Çıkış, içeriden bir kişinin 'Hâlâ verecek çok sevgisi olduğunu fark etmesi yirmi yılını aldı' dedi. Kaynak ayrıca, aktörün de kendi Hız Kostar ve uzun zamandır arkadaş, Sandra Bullock , evlat edinme tavsiyesi için.

Haben sich Ellen Degeneres und Portia getrennt?
2006 film galasında soldaki Keanu Reeves ve sağdaki Sandra Bullock.

(Tinseltown / Shutterstock.com)Keanu Reeves’in Evlat Edinme Hikayesinin Arkasındaki Gerçek

İçeriden, 'Keanu, devam etmeye karar verirse çok fazla desteğe sahip. O kadar sabırlı, kibar ve nazik ki inanılmaz bir baba olacaktı. ' Ne yazık ki, Dedikoducu Polis araştırmamız sayesinde hikayenin doğru olmadığını öğrendik. Birkaç yıl önce aktör ile bir röportaj sırasında belirtildi Esquire çocuk sahibi olmak istemediğini. söyleme

Jon Voight Angelina Jolie Beziehung

Ben de… artık çok geç. Bitti. 52 yaşındayım. Çocuğum olmayacak.Söylenti Devam Ediyor

Neredeyse inanılmaz bir şekilde, bir yıl sonra, magazin gazeteleri hala aynı iddiayı yapıyorlar, ancak şimdi Reeves’in kız arkadaşı Alexandra Grant . Geçen ay, Yaşam tarzı , ile aynı ana şirkete ait başka bir yayın TAMAM MI! , Grant ve Reeves'in evlat edinmeyi düşündüklerini iddia eden bir hikaye yayınladı, ancak bu sefer Bullock'tan bahsetmek yok . Altta kalmamak için, bir hafta sonra, aynı şirketten başka bir tabloid, Star, Reeves ve Grant'in evlenip evlat edindikleri iddia edildi. Dedikoducu Polis bozuldu sayısız hikaye aslında bu iki iddia hakkında.

Star

(Star)

Jeremy Renner und Lady Gaga

Güvenmek de zor TAMAM MI! geçmişte dergi güvenilir olmadığında. Geçen Ocak, tabloid haberi Keanu Reeves, Sandra Bullock ve Bryan Randall'ın arasına girdi . Sözde bir kaynak, Randall dergisine Bullock ve Reeves'in yakın ilişkisinden memnun olmadığını söyledi ve oyuncuya bir ültimatom verdi. Dedikoducu Polis Bize hikayenin doğru olmadığını söyleyen bir Bullock temsilcisiyle konuştu.

Son zamanlarda, aynı çıkış Reeves, Joaquin Phoenix ve Rooney Mara’nın düğününde en iyi adam olacaktı. . Bir başka şüpheli içeriden, Phoenix ve Reeves'in aralarında büyük saygı olduğunu ve Phoenix'in, Reeves'den sağdıcı olmasını isteyerek merhum kardeşi River'ı onurlandırmayı planladığını söyledi. Bu aynı zamanda uydurma bir hikayeydi. Dedikoducu Polis raporun yanlış olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynakla konuştu. Reeves yaşarken River ile arkadaş olmasına rağmen, kardeşine özellikle yakın olduğuna dair hiçbir kanıt yoktu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.