Bir yıl önce bugün, bir tabloid Kate Middleton ikizlere dört aylık hamileydi. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve çıktığında onu yalanladı. İşte hikayeye bir bakış ve bunun yanlış olduğunu neden biliyoruz.

sind chip und joanna wieder schwanger

Kate Middleton’ın İkiz Mucizesi mi?

365 gün önce bunu bildirdik, TAMAM MI! , iddia ediyordu Cambridge Dükü ve Düşesi iki çocuk daha bekliyorlardı . Yayına göre, Middleton 'parlıyordu' ve hikaye yayınlanmadan bir ay önce kamuoyunda göründüğünde 'tam bir figür' sporu yapıyordu. 'Saray içeriden biri' olarak adlandırılan bir kaynak, 'Düşes ve Prens William Kate'in tekrar hamile olduğunu öğrendiklerinde' heyecanlandılar 've' ikizleri olduğunu öğrendiklerinde - iki kız! 'Dedi.OK

(TAMAM MI!)

Hikaye ayrıca, saray yardımcılarının 'Cambridges'lerin kolayca beş kişilik bir aileden yedi kişilik bir aileye nasıl geçiş yapacağının lojistiğini bulmakla meşgul' olduğunu iddia ediyordu. İçeriden bir kişi, Prens William'ın 'Kate'i kendine bakmaya ve olabildiğince rahatlamaya çağırdığını' söyleyerek devam etti, düşes 'sadece dört ay oldu, ancak William yedi yaşına geldiğinde' yatak istirahati için ısrar ediyordu 'dedi. ay.

Peki Bu Yeni Kraliyet Bebekleri Nerede?

Yine de hikaye bir yıl önce ortaya çıktı, bu da 'ikiz kızların' Şubat 2020 civarında doğacağı anlamına geliyor. Yeni kraliyet bebekleri olmadığına bakıldığında, magazin dergisinin ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığı açık. . Cambridge Düşesi yeni bir Geçen yılın Eylül ayında, fotoğrafının çekildiği ve hamile ya da 'tam figürlü' görünmediği bahçede. Ek olarak, tabloid, Middleton hakkında daha önce ve yakın zamanda yanlış iddialarda bulundu.

İki yıl önce, TAMAM MI! yanlış belirtilmiş Kate Middleton dördüncü çocuğuna hamileydi . Rapor, üçüncü oğlu Louis'in doğumundan beş ay sonra yayınlandı, ancak çıkış, Middleton'ın 'her zaman dört çocuk istediğini' iddia etti. Dedikoducu Polis ancak, haberden yalnızca yakın ailelerin haberdar olduğunu iddia eden bir içeriden alıntılandığında, parça hakkında çeşitli kırmızı bayraklar bulundu. Eğer bu doğruysa, bu 'içeriden' sözde hamilelik hakkında ayrıntılı bilgiye nasıl sahip oldu? Sahte raporu çıktığında reddettik.

Son zamanlarda aynı dergi Kate Middleton ve Prince Harry her şeyi anlatan bir röportaj yapıyorlardı . Yayın, Cambridge Dükü ve Düşesi'nin aile dramını 'klas bir şekilde' ele alacağını iddia ediyordu. Dedikoducu Polis başından beri şüpheliydi. Kraliyet ailesi özel konular hakkında nadiren konuşur ve gerçekten de hiçbir görüşme yapılmadı, raporlarımızın daha doğru olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.