Bir süredir söylentiler var ki Julia Roberts San Francisco'ya taşınıyor. Şubat ayında Roberts ve kocası, Danny Moder , şehrin Presidio Heights semtinde körfezin yanında bir konak satın aldı, ancak Güzel kadın aktrisin motivasyonları San Francisco'ya taşınmak . Son zamanlarda rapor edildi 8.3 milyon dolarlık Victoria evinin tadilatı tamamlandı , bu da aktris ve ailesinin sonunda oraya taşınacağını gösteriyor. Yine de, Roberts ve Moder ve çocukları için bunun neden veya ne zaman olacağı, magazin dergileri tarafından oldukça abartıldı.

Julia Roberts, Danny Moder'dan Kaçıyor muydu?

Örneğin, birkaç ay önce, Kadınlar Günü Roberts'ın San Francisco'daki evi satın aldığı iddia edildi Moder'dan uzaklaşmak için . Mağazanın öncülü, satın almanın 'resmi olarak ayrılmayı planladıkları söylentileri doğruladığını' iddia etti. Dergi ayrıca, oyuncu ve görüntü yönetmeninin bir süredir 'ayrı hayatlar yaşadıklarını' ancak çocuklar için işleri 'dostane' tutmak istediklerini iddia etti. Dedikoducu Polis duruma yakın olan ve hikayenin doğru olmadığını onaylayan bir kaynakla kontrol edildi.Danny Moder röportaj sırasında rahatsız görünüyor.

(Terry Straehley / Shutterstock.com)

Julia, Danny'yi evden mi attı?

Çok geçmeden Yeni fikir iddia edilen Roberts, Moder'ı evden atıyordu . Dergi, Roberts'ın görüntü yönetmeni kocasıyla 'zekasının ucunda' olduğunu iddia etti. Çıkışa göre, çift, Moder'ın Los Angeles'ta memnun olmasıyla nerede ikamet etmeleri gerektiği konusunda anlaşmaya varmakta sorunlar yaşıyordu. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında sahte hikayeyi bozdu. Aylar oldu ve çift hala birlikte yaşıyor ve adresleri değişse bile bu değişikliğe dair hiçbir işaret yok.

Julia Roberts Para Sıkıntısı mı Yaşıyordu?

Mayıs ayında, başka bir yanlış rapor tarafından itildi Temasta oldu Roberts, mali sorunlar nedeniyle Los Angeles'tan ayrılıyordu . Tabloid, aktris ve kocasının yakın zamanda Hawaii, New York ve Malibu'daki mülklerini mevcut koronavirüs salgınının neden olduğu para nedeniyle sattığını iddia etti. Aktrisin mallarını sattığı doğru olsa da, bu ne yeni ne de salgın sırasında değildi. Aktrisin mali sorunları varsa, Roberts'ın başka bir malikane satın alıp onu yenilemek için milyonlarca harcayabileceğinden şüpheliyiz.

https://www.instagram.com/p/CBtm8iMMfvV/

Julia ve Danny, Nerede Yaşayacakları Konusunda Anlaşamadılar mı?

Yaz boyunca, TAMAM MI! Julia Roberts ve Danny Moder'ın bir kez daha nerede yaşanacağı konusunda savaşmak . Gazeteye göre, çift San Francisco'daki konağı satın almış olsa da Moder Los Angeles'tan ayrılmayı reddediyordu. Derginin içeriden biri, Moder'ın herhangi bir iş fırsatı olması durumunda ayrılmak istemediğini ve 'Julia'nın yaşamak istediği hippi-dalgın yaşam tarzını' sevmediğini iddia etti. Yayın, bunun çiftin evliliğinde ortaya çıkan sorunlara yol açtığını iddia etti. Ancak, Dedikoducu Polis fikrini düzeltti Roberts ve Moder'ın sorunları vardı Zaten birkaç kez evliliklerinde ve aya taşınacakları gibi değil, San Francisco'dan Los Angeles'a gitmek tam olarak Güney Kutbu'nu geçmiyor.

Julia Roberts ve ailesinin yakında ticaret yerleri olabileceği gibi görünse de bu, evliliğinde veya servetinde sorunlar olduğu anlamına gelmez.