Şarkı yazarı ikilisi Jon Bon Jovi ve Richie Sambora tüm zamanların en büyük hitlerinden bazılarını üretti. Grupları Bon Jovi, 'Livin' On A Prayer ',' Wanted Dead Or Alive 've' Senin için Orada Olacağım 'gibi hit şarkılarla 80'lerin sahibiydi. rock 'n' roll'un zirvesi . Yol boyunca, bazı kötü şöhretli “rock 'n' roll çöküşü” de yaşandı ve sonunda ikilinin bölünmesine yol açtı. Peki bugün nerede duruyorlar?Bir Tabloid Bir Daha Asla Birlikte Çalışmayacaklarını Söyledi

En son sayısı Yeni fikir Sambora ve Bon Jovi hakkında şüpheli bir habere yer veriyor ve yeniden bir araya gelmeyi umut eden grup hayranları için kötü bir haber veriyor. Sambora, 2013 yılında gruptan ayrıldı. tekrarlayan içki , gitarcının yıllardır uğraştığı bir şey. Bir kaynak dergiye şunu söylüyor:Jon müziği konusunda her zaman çok ciddiydi ve Richie'nin kötü davrandığı günlere tutunmasından bıkıyordu - artık genç değillerdi ve bu tür şeyler saygın değildi.

Sambora’nın adına, aynı kaynak şöyle diyor:Richie, Jon'un gergin olduğunu düşünüyordu. Aralarında uzunca bir süre gerginlik kaynıyordu ve herkes bunun müziği incittiğini görebiliyordu.

Davanın Kökenleri

Sambora 13'te gruptan ayrıldığında, bunu, ayıklığına ve ailesine, özellikle de Heather Locklear'la olan kızı Ava'ya odaklanması gerektiğini hissettiği için yaptı. Son 7 yılın çoğunu kızını yetiştirerek geçirdi. Locklear kendi bağımlılık iblisleriyle savaştı . Sambora için bu hareket çok büyük bir başarı oldu ve Bon Jovi'den ayrıldığı 'pişmanlığı' yok.

https://www.instagram.com/p/BlGVAtIBxts/Ancak son zamanlarda Jon Bon Jovi Sambora hakkında sordu Alman bir web sitesiyle yaptığı röportajda, 'Richie'nin hayatını birlikte yaşamasını ve hala grupta olmasını istemediğim bir gün bile olmadı' diyerek grubun son albümünü kaydetmesi sorulduğunda, Bu Ev Satılık Değildir uzun süredir grup arkadaşı ve yazar ortağı olmadan. Görünüşe göre bu, magazin dergisinin kan davası haberlerini yeniden canlandırması için yeterliydi ve parçanın 'kaynağı' şu sonuca vardı:

Richie, bu ay John onun hakkında konuştuğunda öfkeliydi, sadece iyi bir baba olmaya çalışırken suçlama tüm varsayılan yaşam seçimlerinde. Baltayı bir gün gömmeleri için bir umut vardı, ama şimdi bunun şansı yok!

Richie Sambora Yanıtlıyor

Richie Sambora'ya Jon Bon Jovi’nin bir son röportaj ile Günlük posta , gitarist sesi biraz sinirliydi ve şöyle dedi: 'Tüm evli çiftlerde olduğu gibi yıllar boyunca iniş çıkışlarımız oldu. Jon ve ben ailelerimizle geçirdiğimizden daha fazla zaman geçirdik çünkü şarkıları o ve ben yazdık. ' Sambora devam etti,

Bir durumdaydım ve gruptan ve hayranlardan ayrılmaya karar vermek kolay olmadı ... Ailemle kötü bir durumdaydım ve zor bir karar vermek zorunda kaldım ve yaptım ve eminim ki insanlar vardı '' bunun için mutluyum.

Bunlar pek kavga dolu sözler değil. Aslında, Sambora’nın yorumları son derece makul görünüyor. Elbette, muhtemelen Jon Bon Jovi'nin bir şeyleri ifade etme şeklini beğenmiyor, ama aynı zamanda Sambora iyi bir yerde, gazeteye 'Ben mahalledeki en mutlu adamım' diyor gibi görünüyor.

Jon Bon Jovi ve Richie Sambora Bir Daha Birlikte Çalışabilecek mi?

Rağmen Yeni fikirler ikisinin asla 'baltayı gömmeyeceğini' iddia eden sözde 'kaynak', Dedikoducu Polis o kadar kesik ve kuru olduğunu düşünmüyor. Birincisi, Bon Jovi'nin Rock and Roll Onur Listesi'ne girdiği 2018'de bir kez daha bir araya geldiler. Tarafından sorulduğunda Yuvarlanan kaya Eğer bir daha asla birlikte oynayacaklardı , Sambora, 'Geri dönmem benim için özel bir durum olmalı, ama kesinlikle bunu saymıyorum. O gruba karşı hiçbir kötü niyetim yok. '

Richie Sambora'nın bugün farklı öncelikleri var ve o ve Jon Bon Jovi bu konuda pek göz göze gelmiyor gibi görünse de, bu ikisinin asla birlikte oynamayacağı anlamına gelmiyor. Rock 'n' roll, grup üyeleri arasında görünüşte çözülemeyen sorunların örnekleriyle doludur, ancak sonunda neredeyse hepsi bir noktada baltayı gömmeye başlar. Bon Jovi'nin aynı şeyi yapamayacağını düşünmek için hiçbir neden yok. Eğer Brian Wilson ve Mike Love farklarını bir kenara bırakabilirler Bazen Jon Bon Jovi ve Richie Sambora da olabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.