Bir takım star Bradley Cooper bir film yıldızı ve bir bekar, bu yüzden elbette Hollywood'daki hemen hemen herkesle bağlantılı. Onun kimyası Lady Gaga içinde Bir yıldız doğdu kıvılcım uzun tabloid destanı hiçbir gerçeği yok. Eski sevgilisiyle yeniden bir araya geleceğine dair haberler var. Irina Shayk ama o hala bekar. Cooper biriyle çıktığını söyleyene kadar, Dedikoducu Polis çok fazla sahte rapor olduğu için şüpheli kalacaktır. İşte Cooper ve diğer ünlülerle ilgili tabloid öykülerden bir örnek.Bradley Cooper ve Jennifer Garner birlikte gülümsüyor.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)Jennifer Garner: En İyi Arkadaş Kız Arkadaşa Döndü mü?

Cooper ve Garner başrol oynadıklarından beri yakın arkadaşlar. Takma ad Yıllar önce. İkisi fotoğraflandı birlikte sahilde Cooper'ın kızıyla ve magazin dergileri aklını kaçırdı. Temasta aceleyle, 'Artık ikisinin de inkar edemeyeceği bir bağlantıları var' dedi ve artık 'ciddileşiyordu.' Bir çocukla kumdan kaleler yaptıkları plaj gezisi hiç de romantik değildi ve duruma yakın bir kaynak doğruladı. Dedikoducu Polis ikisinin çıkmadığını.Cooper Disneyland'de Angelina Jolie'yi mi Takip Etti?

Belki Yeni fikir 'Brangelina 2.0' manşetini düşündü ve ona uygun bir hikaye uydurmak zorunda kaldı. Gazeteci, iki yıldızın ' birbirlerinin şirketlerinden zevk almak 'Bir köken hikayesi bulmaya zahmet etmeden. İkili aynı gün Disneyland'a gitti ve tabloid, Cooper'ın onu parka kadar takip ederek ona 'yaklaştığını' söyledi. Ürpertici. Yakın bir kaynak Bilgisayar korsanları yıldız garantili Dedikoducu Polis bu hikayenin 'tamamen saçma' olduğunu.

Adele Tek Olabileceğini Düşünüyor

Aynı tabloid, Islak Sıcak Amerikan Yaz oyuncu Adele ile çıkıyordu. Ona ' inanılmaz yeni kilo kaybı ve aşırı makyaj ”sevginin kapısını açtı. İddiaya göre ikisi arasındaki köprü Lady Gaga'ydı ve Cooper 'Adele'nin aradığı kişi' olabilirdi. Adele bekar olduğunu söylese de pek çok tanınmış yayın organı rapçi Skepta ile çıktığını iddia ediyor. Cooper ile yapılan bu eşleşme, Adele'nin kilo kaybını takiben bir dizi rastgele eşleşmeden sadece biriydi.

Katie Holmes'a Aşık

Göre TAMAM MI! , Katie Holmes’un arkadaşları onun büyük bir yıldızla çıktığına inanıyordu. Sözde içeriden biri, 'Tam olarak söylemeyecek ama arkadaşları tahmin etmeye devam ediyor' dedi ve Holmes'un bir dinleyici olarak görebileceğini söyledi. doğal sonuç Cooper'dı , çünkü 'o bekar, sadık bir baba ve New York'ta yaşıyor.' Holmes'un aşk hayatıyla ilgili pek çok söylenti, New York'ta yaşadığı gerçeğinden kaynaklanıyor ve başka hiçbir şeye aldırış etmiyor. Holmes ve Cooper çıkmadılar ve hiç çıkmadılar. Holmes'un sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis bu hikayenin uydurma olduğu kayıtlara göre. Şimdi şef Emilio Vitolo ile çıkıyor.