Jimmy Kimmel çok fazla tepkiyle karşılaştı ev sahibinin 'siyah yüzlü' eski fotoğrafları yeniden ortaya çıktı. Kimmel yaza ara vermeye karar verdikten sonra, gece geç saatlerde sunucunun prime-time şovuna başlayacağı söylendi. Jimmy Kimmel Canlı! Ayrıca Kimmel’in Molly McNearney ile olan evliliğinin tehlikede olduğuna dair bazı dedikodular da var. Dedikoducu Polis Kimmel’in kişisel ve profesyonel yaşamıyla ilgili incelediğimiz bazı hikayeleri bir araya getirdi.Jennifer Aniston, Jimmy Kimmel Live

(ABC)Meg Ryan und John Mellencamp Hochzeit

Jennifer Aniston, Jimmy Kimmel'i Uzakta Çalmaya Çalıştı mı?

2019 yılında Kadınlar Günü Molly McNearney'in mutlu olmadığı iddia edildi Jennifer Aniston’ın Jimmy Kimmel ile ilişkisi . Gazete, McNearney'in Aniston'ın her zaman 'kocasını kaçırmasından' bıktığını bildirdi. İçeriden şüpheli bir kişi, McNearney'in 'Jen ve Jimmy kendi başlarına kaçtıklarında' hoşlanmadığını ve Arkadaşlar yıldız 'erkeğini alabilir.' Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı çürüttü. Aniston, Kimmel ile arkadaş olsa da, McNearney ile de yakın. McNearney de Aniston'la uçaktaydı. acil iniş yaptı , bu ikisinin ayrı bir ilişkisi olduğunu kanıtlıyor.Jimmy Kimmel şovunda monolog yapıyor.

(Youtube)

hat kaitlin ihre hose gekackt

'Rezil' Jimmy Ne İçin Yapıldı?

Geçen ay National Enquirer iddia etti Kimmel değiştiriliyordu . Kara surat rezaletinin serpintisini takiben, Jimmy Kimmel bir özür yayınladı . The Enquirer Ancak, Kimmel’in kamuoyu önünde özür dilemesinin ev sahibinin kıyametini mühürlemekten başka bir şey yapmadığını ve ABC'nin çoktan onun yerine birini aradığını belirtti. Süpermarket tabloidinde, ABC yöneticilerinin 'skandalsız' bir ev sahibi aradıkları öne sürüldü. Dedikoducu Polis bu yanıltıcı hikayeyi reddetti. Kimmel'in hatası nedeniyle bazı sert eleştiriler almasına rağmen, oyuncu üç yıllık sözleşme uzatması var Ağustos 2019'da imzaladığı ABC ile. Ayrıca Kimmel, Emmy'leri barındırdı . Bu nedenle, ev sahibinin yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceğini söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz.Victoria David Beckham lässt sich scheiden
Jimmy Kimmel Live

(ABC)

Jennifer Lawrence'ın Gözü Açık Jimmy Kimmel Canlı!

Ama ayrı bir rapor TAMAM MI! iddia edilen Jennifer Lawrence, Jimmy Kimmel'in yerine geçmek istedi . Dergi, oyuncunun ev sahipliği işinin kendisi için bir 'rüya işi' olduğunu düşündüğünü ve Kimmel'e olan sevgisine rağmen 'bir kalp atışıyla' sunucunun yerini alacağını iddia etti. Sözde içeriden biri, Lawrence'ın 'konser gelirse şapkasının yüzüğün içinde olduğunu gizlice bilmesini sağladığını' söyleyerek çıkışına dedikodu yaptı. Fakat Dedikoducu Polis zaten Kimmel'in değiştirildiği anlatısını düzeltti. Ek olarak, sunucu 21 Eylül'deki yaz tatilinin ardından gösterisine geri döndü. Lawrence'ın bir kez Kimmel'in şovunu devraldığı olumlu geri bildirimler nedeniyle yayının bu sahte senaryo ile ortaya çıktığını tahmin ediyoruz.

Evet, Jimmy Kimmel’in kara suratlı tartışması çok fazla olumsuz ilgi topladı. Ancak, ev sahibi hala her gece sevdiği şeyi yapıyor ve muhtemelen bir süre daha yapmaya devam edecek.