Efsanevi yayıncı Larry King 50.000'den fazla röportajı geride bırakarak Ocak ayında vefat etti. İçinde yayına ek King, sayısız evlilikleri ve boşanmalarıyla tanınıyordu. Bir tabloid, King'in görüşmediği karısını terk ettiğini iddia etti Shawn Southwick King iradesi dışında. Dedikoducu Polis araştırır.Mezardan İntikam

Göre Temasta , 'Herkes [Larry King’in] 150 milyon dolarlık servetinin bir parçası için savaşıyor.' The Hayalet Avcıları star Shawn Southwick King öldüğünde 'yedi farklı kadınla sekiz kez evlendi ve en uzun evliliğini bitirmenin ortasındaydı'. Bir kaynak, 'Larry, servetini birçok aile üyesiyle ve bazı eski eşleriyle paylaşmayı planladığını söyleyerek onu şok etti.' Dedi.Shawn Southwick King 'yardım edemez ama ihanete uğramış hissedebilir' ama bu 'mezardan hasta ve sapkın intikam'. Shawn, teknik olarak King ile hala evli olduğu için, 'ne olursa olsun yine de iyi bir miktar para alabilir'. Yine de, 'kesinlikle gergin çünkü sonunda aralarında çok fazla acı vardı.'

İradesi Herkese Açıktır

Bu hikaye ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra, King’in iradesi halka açıldı . İçinde, 'fonlarımın yüzde 100'ünün çocuklarım arasında eşit olarak paylaştırılmasını' istediğini söylüyor. Shawn'ın yaptığını belirtmek gerekir. cenazesine katılmak ama King servetini çocuklarına vermeyi planladı, hiçbir eski karısına değil.Bu hikaye, özellikle Shawn için kasıtlı bir ihmal olduğu üzerine sabitlendiğinden, Dedikoducu Polis buna çoğunlukla yanlış diyor. Shawn'ın vasiyette olmadığı doğru olsa da, diğer eski karıları için de hiçbir şey eklemedi. Temasta yapacağını söyledi. Bu da bizi, bu tabloid'in gerçek bir kavrayışa sahip olmadığına inanmamıza neden oluyor, çünkü Shawn'dan ayrılma bir yıldır kamuoyunun bilgisi altında. Sadece neredeyse gerçek olan makul bir hikaye uydurdu.

Diğer Sahte Hikayeler

Aile üyelerini vasiyetten çıkarmak aslında oldukça yaygın bir tabloid kinayesi. Kadınlar Günü Victoria Beckham'ın oğlunu kestiğini bildirdi Brooklyn vasiyetsiz çünkü nişanlısı Nicola Peltz'i onaylamadı. The National Enquirer dedi ki Kirk Douglas Michael Douglas'ı vasiyetinden çıkar Bu yanıltıcıydı çünkü Kirk parasının çoğunu hayır kurumlarına bıraktı ve Michael'ın buna ihtiyacı yoktu.

sind trisha yearwood und garth noch verheiratet

The Küre bir zamanlar bunu iddia etti Prens Charles ölüyordu ve karısı Camilla Parker Bowles'ı vasiyetten çıkarmıştı ki bu iki cephede yanlıştı. O ölmedi, onlar da ayrılmadı. Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı TAMAM MI! Caitlyn Jenner'ın bütün çocuklarını dışarıda bırakmak iradenin. Tipik olarak var olmayan rekabetlere göz kamaştırıcı dramlar katan yazması kolay bir hikaye.King’in durumunda, o ve Shawn birbirlerinden uzaklaşmıştı ve nihayetinde vasiyetinde değildi. Tüm para çocuklarına gittiği için, diğer eski eşlerinin lehine özellikle dışlanmış gibi görünmüyordu.

Ist Kirstie Alley ein Mitglied von Scientology

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.