Vardır Luke Bryan Abur cubur atıştırmaktan ve kanepede tembellik yapmaktan kilitlendiğinde '40 pound' kazandı mı? Kaynaklar, bir tabloid'e, bir kat merdiven çıkmanın bile country müzik şarkıcısını 'sarhoş etmek' için yeterli olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır ve gerçekleri ortaya koyar.

'Tembel' Luke Bryan 'Pandemic Pig-Outs' Yapıyor

'Lardy Luke Paketleri 40 Pound!' bu haftanın manşetinden çığlık atıyor Küre . Gazete, country müzik süperstarı Luke Bryan’ın 'salgın domuz çıkışları' nın 'mide yıkıcı 225 pound' ağırlığındaki 'ağır hit yapımcısı' yaptığını iddia ediyor. Kaynaklar, çıkış noktasına 'tembel Luke’un egzersiz eksikliği ve berbat diyetinin' Bryan’ın 'şişen göbeğinin' arkasındaki nedenler olduğunu söylüyor.İçeriden biri şöyle diyor: '40 kilo aldı ve çift çene aldı! Doughboy görünüşü, birkaç yıl önce yaptığı yakışıklı kesimden çok farklı. ' Tabloid'e göre kilitlenme, Bryan’ın sözde genişleyen figürünün arkasındaki büyük itici güç oldu.

Kilitlemede Kötü Alışkanlıklar Kazanma

'Country Girl' şarkıcısı, görünüşe göre 'NFL maçları sırasında yüzünü abur cuburla dolduruyor' ve 'gece geç saatte atıştırmaya' düşkün. Kaynak, Bryan'ın 'hiç egzersiz yapmadığını' iddia ederek devam ediyor ve neşeyle ekliyor: 'Merdivenleri tırmanmak yeterli kardiyo - ve bu bile onu heyecanlandırıyor.'

paul mcartney und heidemühlen

Luke Bryan’ın karısı Caroline Boyer, 'buzdolabını donmuş pizzalarla doldurarak kimseye yardım etmiyor,' diye devam ediyor dırdırcı. Zaten aşağılayıcı olan ve solungaçları şişmanlıkla utandıran bir makaleye eklenen bir darbe olarak, kaynak şu sonuca varıyor: 'Arkadaşları şaka yapıyor, eğer koşu bandına çıksa iyi olur. Garth Brooks gibi görünmek istemiyor ! '

Dedikoducu Polis Bu Tabloid'in Ne Yaptığını Biliyor

Bir saplantı haline gelmeden önce, ünlülerin şişmanlığı veya zayıflığı kaç kez ortaya çıkabilir? Gereksiz bir hafta geçebilir Küre rastgele ünlüleri şişman aramak ve gerçekten yaşlanmaya başlıyor. Bu aynı saldırgan anlatıyı ele almak yorucu olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu tabloid de okuyucularına aldatıcı bir oyun oynamaya eğildi.

Dedikoducu paçavra, Luke Bryan’ın sözde 'şişen göbeğini' göstermek için iki fotoğraf kullandı. Bir fotoğraf açıkça daha yaşlıydı ve Bryan gerçekten zayıf görünüyordu. İkincisi, çok daha büyük olan fotoğraf daha günceldi, ancak zar zor. Fotoğraf, açıkça Bryan’ın salgın sonrası figürünü göstermeyi amaçlamaktadır. Bryan konserini Eylül 2019'da gerçekleştirdi , salgın başlamadan çok önce.

Kayıtsız olmamak için, ancak Bryan’ın kilo almasının, koronavirüsün ölümcül yayılımıyla mücadele etmek için karantinadan çok önce başladığı anlaşılıyor. Akım Bryan fotoğrafları Country müziği şarkıcısının, pandeminin başlangıcındaki ile neredeyse tamamen aynı göründüğünü gösterin. Bu meclisin, haftalık şişman ayıpları için yeni bir hedefe ihtiyacı olduğu açıktı ve Bryan, ünlü dedikodunun en kaba yanının şanssız kurbanıydı.

Bahsettiğimiz zamanı hatırla Globe’s ünlülere 'şişko' demeye takıntı mı? Şaka yapmıyorduk. Dedikoducu Polis, adıyla anmaktan ve yağmalamaktan dolayı magazin gazetesini defalarca baskın etti. Örneğin, satış noktası bir zamanlar Yıldızlarla Dans ev sahibi Tyra Banks 'şişko' olarak ve yaklaşık 30 kilo aldığı konusunda ısrar etti tek bir yıl içinde.

Geçen ay, süpermarket dergisi 'tıknaz' olduğunu bildirdi Ellen DeGeneres korkunç miktarda kilo almıştı çünkü stresten 'aşırı yemek yiyordu'. Her iki hikaye de pek çok uygunsuz ağırlık şakası içeriyordu, ancak her iki hikaye de gerçeği tutmuyordu ve bu şişman utanç verici şöhretler salonuna yapılan en yeni eklenti de değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.