Lamar Odom Hepsini Anlat

(Temasta)

ist Hillary immer noch mit Bill verheiratet

Lamar Odom 'Kardashian her şeyi anlatan' değil, bir otobiyografi yazmaktır. Temasta . Bu sahte bir haber ve Dedikoducu Polis gerçeği kurgudan ayırabilir.Yeni kapak Temasta aldatıcı bir şekilde 'Lamar’dan Kardashian Tell-All: Cocaine, Cheating & Lies' diye duyurur. Sorunun ön yüzünde, sözde 'aileyi ifşa edecek 10 milyon dolarlık kitapta' bir dizi müstehcen iddia yer alıyor. Listede, 'Kimin para için ne yaptığını', 'Khloe'nin gerçek babasının nihayet ortaya çıktığını', 'Plastik cerrahi: Kimin kıstırdığı, sıkıştırdığı ve kaldırdığı', 'Kim & Kanye'nin gizli bölünmesi' ve 'Kylie'nin dünyası: Guns uyuşturucu ve tehlike. '

Basımın içinde yer alan makale de aynı derecede dramatik ve başlıkta 'Lamar Kardashianları Açığa Çıkarıyor!' Başka bir teaser, 'Kokain doz aşımı, estetik ameliyat, hile ve daha fazlası: Lamar Odom, Kardashianların tüm sırlarını biliyor ve yeni bir kitapta saklamıyor.' Odom'un böyle bir yayın için 10 milyon dolar kazanacağı tahmin ediliyor ve sözde 'Lamar içeriden', 'Bu kitap tarihe geçecek çünkü insanlar sonunda Kardashian ailesi hakkındaki gerçek gerçeği öğrenecekler. Ve onları yok edecek. '

Hikaye, Odom'un 'Kim üzerine bir bölümün okurlara, istediğini elde etmek için hayatındaki erkekleri nasıl kullandığına dair kirli ayrıntıları vereceği' gibi, 'yazabilecekleri' hakkında spekülasyonlarla dolu. Dedikodu dergisi, Odom'un kitabına hangi “sırları” dahil edebileceğini tahmin ederek, aslında aile üyelerinden birine gidiyor. Ancak iddiaların hiçbirini destekleyecek hiçbir kanıt yok, eski NBA oyuncusunun Kardashianları bu kadar ayrıntılı bir şekilde tartışmayı planladığına dair herhangi bir kanıt yok.

Wer ist Ben Shapiros Frau?

İşte gerçekte neler olup bittiğine bakalım: Birkaç gün önce Çocukların Seçimi Spor Ödülleri'nde Odom, magazin gazetesine 'Çıkacak bir kitabım, hayatım hakkında bir otobiyografi var' dedi. Anı kitabının 'her şeyi' kapsayacağını ve 'hayatımda olup biten her şeye, geçmişe açık' olduğu 'herkes için ücretsiz' olacağını söyleyerek alıntı yapıldı. Kardashianlar hakkında her şeyi anlatmakla ilgili hiçbir şey söylenmedi.

Açıkça bir otobiyografi yazdığını söyledi. Kim’in Kanye West’le evliliği veya Kylie Jenner’ın sözde silah ve uyuşturucuyla ilişkisi hakkındaki 'sırlar' neden buna dahil olsun? Otobiyografi, kişinin hayatının hikayesidir. Başkalarının hayatlarının hikayesi değil. Kardashian ve Jenner aile üyelerinin bir resminin üzerine yerleştirilen samimiyetsiz kapak satırı “Cocaine, Cheating & Lies” ile (yukarıda), magazin dergisi bunun Odom ile ilgili olduğunu iddia ederse tartışırdı. İftira olmayabilir ama aldatıcıdır.

Nakoa Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa

Ne Temasta Odom'un hayatı hakkında bir kitap yazdığı haberini aldı ve bunu bir “Kardashian her şeyi anlat” hakkında sahte haberler üretmek için kullandı. Elbette aileden bahsedilecektir. Odom, Khloe ile evliydi ve diğerleri kayınvalideydi. Ancak bir kez daha, tabloid tüm gerçeği söylemiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.